emo [2014-06-15 AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie]

Już po raz piąty na atestowanej, garwolińskiej pętli podczas Dni Garwolina pojawi się barwny korowód biegaczy.

W tym roku niespodzianka. Podczas zawodów zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w biegu na 10km.

Więcej szczegółów, regulamin i panel zapisów znajduje się na stronie biegu:
http://bieg.truchtacz.pl

Bieg odbywa się tydzień przed Maratonem Wyszehradzkim, więc osoby, które z definicji nie mogły u nas startować w tym roku będą mogły.

Bieganie to nie wszystko
...jest jeszcze pływanie i rower.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

[2014-06-15 AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie]

Ponieważ od czasu zamieszczenia tego postu dostałem już dwadzieścia siedem esemesów z pytaniem, czy w tym roku pacemakerem na 40:00 będzie mjr Mariusz Mioduszewski, to odpowiadam, że TAK.
Bieganie to nie wszystko

Witam wszystkich,
To mój pierwszy post na biegowym forum.

Chciałabym zapytać się bardziej doświadczonych biegaczy, czy ja, zwykła kobieta, która biegała do tej pory wyłącznie po papierosy do sklepu jestem w stanie przygotować się do biegu w Garwolinie?
Mój ex powiedział mi kiedyś, że że nie ma szans a w moich chudych nogach wcale nie ma sily, ale mi wydaje się, że może jednak dałabym radę.

Ale czy to zdrowe?
Czy mogę tak nagle zacząć trenować?
Bo chyba trzeba wcześniej, prawda?
Tak sobie pomyślałam, że do biegu jest jeszcze ponad miesiąc. Jakbym codziennie wydłuzała dystans, to mogłabym codziennie biegać więcej o 500m, to do biegu bym się już nauczyła.

Czy muszę kupić sobie jakiś sprzęt?
Czy koszulkę dostanę przed, czy po biegu?

pozdrawiam,
S.

Sabrina, zawsze jest dobry czas żeby zacząć biegać, a Garwolin to najlepsze miejsce by to zrobić po raz pierwszy (ciągle mam na myśli bieganie i start w zawodach :)). Serio mówiąc, masz jeszcze sporo czasu by się przygotować, ale radziłbym robić to rozsądnie i słuchać swojego organizmu. Zdecydowanie łatwiej jest osobom które wcześniej miały coś wspólnego ze sportem. Myślę że jeżeli za miesiąc będziesz w stanie przebiec bez zatrzymywania się 6-7km to spokojnie dasz radę ukończyć bieg na 10km. Limit czasu 1,5godz to baaarrrdzo dużo, więc nawet szybki marsz powinien tu wystarczyć. Pamiętaj, że jest jeszcze bieg na 2km.
Chcieć to móc!

Pacemaker-ki na "V AVON kontra przemoc" - po prostu miodzio!
No i jak tam nie biegać ???
Przybywajcie w miodziowych nastrojach!
Da wstrjeczi!

No to klamka zapadła. Od kilku dni biegam codziennie i coraz bardziej mi się to podoba. Tylko trochę mnie zaczyna boleć z tyłu nad piętą.
Czy to minie?

Jasne, że minie!
Przyjedź do Garwolina, tam leczymy "wszystkie dolegliwości" związane z bieganiem.
Dla kontuzjowanych z grupie na 00:40:00 na mecie będą okłady z miodu.
Powodzenia w treningach i da wstrjeczi!

To zapewne ścięgno Achillesa się odzywa, fajnie że biegasz codzienni, ale przerwy też są potrzebne :). Jak boli to zrób sobie dzień lub dwa wolne od truchtania, czasami jest to kwestia butów, może pomóc inna wkładka.
Chcieć to móc!

Wczoraj byłam na weselu, a dzisiaj nie miałam siły biegać. W sumie z wielu powodów.
Jutro spróbuję znów.
Jak mierzycie kilometry?
Ja myślałam, żeby samochodem przejechać, ale boję się, że zalgnę w lesie, bo ostatnio trochę popadało.

pozdrawiam i dziękuję,
S.

Czy mam biegać w deszcz?
Boję się, żeby się nie zaziębić, a ostatnio tylko plucha, zimno i wiatr.
Pogoda do łóżka, a nie do lasu.

Nie ma złej pogody na bieganie - jest tylko zły ubiór.
Nie ma się czego bać.
Biegać trzeba sercem - czego i Tobie życzę!
Dla pocieszenia dodam, że w Garwolinie na biegu zazwyczaj jest "patelnia" ... i to taka porządna.

W tym roku zrobimy wszystko, żeby patelni nie było :) Miodzio ma 100% racji - nie ma złej pogody na bieganie - a moim skromnym zdaniem bieganie w deszczu jest najlepsze i dla ciała i dla ducha.
Chcieć to móc!

Sabrina, 
ja zwykle po treningu wracam mokry do domu. Niezależnie od tego, czy biegam w deszczu, czy przy słonecznej pogodzie. 
A i tak przypuszczam, że dysponujesz w domu wanną albo prysznicem i po powrocie nie zawahasz się go użyć.

A tak z innej beczki?
Jak postępy w bieganiu?
Jesteś już na liście startowej?
Bieganie to nie wszystko

Stronę wygenerowano w 0.355 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry