emo A tak poza tym co u Was słychać?

A tak poza tym co u Was słychać?

Ja swoją rocznicę biegania z GT mam 11 listopada, który to był rok, co biegliśmy w koszulkach prwnego banku w Gdyni na 60 minut? Ba, było to moje pierwsze w życiu 10 km... a teraz sobie leczę stopę, powoli wracam do biegania, ale 4000 km w tym roku raczej nie przekrocze...
nikt nie jest doskonały... także ja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Rok się konczy, czas na jakies podsumowania :)

Ja dopiero co zdałem sesję. Bardzo się cieszę z tego powodu i teraz mogę trochę poleniuchować.

No właśnie, co tam u was słychać?
U mnie dobrze. Przez kilka lat miałem przymusową przerwę w bieganiu (kontuzja) i pewnego dnia (jakoś w lutym) postanowiłem sprawdzić czy się da. No i dało się. Od tej pory truchtam sobie dla zdrowia średnio dwa razy w tygodniu. 
Zabawne jest to, że w miesiąc robię tyle kilometrów, co kiedyś podczas długiego wybiegania, ale i tak jest fajnie.
Aha, biegam teraz w niebieskich Nike-ach. Muszę przyznać, że czerwone były szybsze.

No to piszcie.
Grupa Trójmiasto

O właśnie, przez te 5 lat biegania naliczyłem chyba ze 20 par butów do biegania i jeszcze nie miałem żadnych czerwonych, a już od doku poluję na jakieś.

Witam op dłuższej przerwie, wierzę że niedługo rozbrykasz się z beganiem, aczkolwiek nic na siłę i na razie najważniejsze, że możesz biegać :)

Ja póki o biegam śmieciowe kilometry a mimo to średnio na rok urywam jedną minutę z  życiówki na dychę... więc może nie sa tak do końca śmieciowe. Wczorajszego dnia nie zaponę do końca życia. Startowałem w biegu Ducha Anny Wazówny, jednak spóźniłem się na start prawie 4 minuty (skomplikowana historia), ale i tak pobiegłem, wyprzedziłem prawie wszystkich, bo z czasem 37:04 zostałem sklasyfikowany na 5 miejscu. Bajer polega na tym, że na mijankach widziałem, że doganiam czołówkę, no i faktycznie, czas netto uzysałem najlepszy, no ale to tylko dla mnie dodatkowy cios, że zamiast wygranej open zadowolić sie musiałem wygraną w kategorii wiekowej :)

Uwaga, uwaga!

Jest zapotrzebowanie na koszulki z logo GT. Da się zrobić. Chętni? -Wiem że Aga T, MarkKrzy też wspominał, ja również- nie mam żadnej póki co. Czy ktoś jeszcze? Są dostępne 2 opcje- 1 to zrobienie samego nadruku z logo i napisem, 2 tokupić koszulke (techniczną) już z nadrukiem.

Świetny pomysł. Jestem chętny,, opcja z koszulką techniczną, może też z napisem na plecach?

Moja pierwsza biała koszulka GT służy mi na zawodach do dzisiaj, ale jest już solidnie wysłużona...
Czerwona niestety przepadła na jednej z imprez na przepaku...

Dotychczas były dwa kolory - białe, potem czerwone. Może warto trzymać się jednolitej kolorystyki (proponuję czerwone) i wzoru? Fajnie jest występować w jednolitych barwach :)
Za wiadomość dziękuje Piotr_S
biegam, bo lubię
Z bieganiem jest jak z oddychaniem - jak raz zaczniesz, to trudno przestać.
2. PZU Gdańsk Maraton 3:27:41
Rzeźnik 2010 15:19
Sudecka Setka 2011 13:55:56
Bieg 7 Dolin 2013 15:42:20
ŁUT 2016 - 34:29:29,6

Olga ... ja podtrzymuję wiadomo, koszulki dwie, już mam, napis z przodu i z tyłu, plus logo z przodu :)

Stronę wygenerowano w 0.292 sekundy.

do góry