emo A tak poza tym co u Was słychać?

A tak poza tym co u Was słychać?

Przeziębienie. Na dodatek w robocie. :(
Marek, czy twoje szamańskie grzechotki przyspieszają proces leczenia, czy zapewniają tylko profilaktykę? Zastanawiam się czy nie zamówić ich przez nigeryjskie Allegro.
Grupa Trójmiasto

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Gratulacje Suchy :) Nieźle :!:

Jak GT trochę jeszcze potrenuje to macie w nas groźnego przeciwnika,ale nie łamcie sie to raczej tak szybko nie nastąpi.Choć kto wie :roll: :wink: .

A mnie coś skręciło po niedzielnym bieganiu i na koniec rozciąganiu w kręgosłupie i mam PAUZĘ :cry: :( :cry: .

No Leszku, kuruj się bo w sobotę grzejemy winko lub piwko w Twojej nowej kuchence mikrofalowej!! Ja obecnie wchodzę w stan przeprowadzkowo-remontowy!! :o :) :?

OK :)
Wczoraj byłem u lekarza i łykam piguły.Jest lepiej-to piguły przeciwbulowe("u"otwarte bo i ból o charakterze otwartym) :) .

Szkoda Kapuścińskiego czytałem HEBAN i CESZARZA oraz inne jego książki.Twardy był gość z niego.

a tak z ciekawości to kogo to urodziny :?:

Widzę Drew, że żyjesz. a moje pytanie w tym wątku olałeś. Chyab ze macierze Ci w głowie jeszcze siedzą ;P :lol:
10 km - 43:18 (Bieg Europejski 11/05/2013), 59km - 6:57 (BnO Harpagan TP50 20/04/2013), 78km - 12:49 (Bieg Rzeźnika 31/05/2013),
Polecam: ENERVIT w Trójmieście , Parę fajnych tras w Trójmieście i nie tylko

Od paru dni żyłam nadzieją, że od dziś znów będę miała luzik na uczelni (chociaż do sesji...) a tu się okazało, że jeszcze tydzień :!: :cry: :cry: ale o zwolnienie z egzaminu powalczyć warto :wink:
NIE MA RZECZY NIEMOżLIWYCH!!!

Grupa Trójmiasto

Szkoda, że Kapuściński żadnej książki już nie napisze. :(

Andziu widzę, ze mimo nawału nauki nadal trenujesz.
Ja przez te przeziębienie pauzuję jeszcze dzień, dwa ale potem biorę się za nadrabianie zaległości.
Grupa Trójmiasto

Heh, właśnie myślałam o Tobie Leszku, kręcąc się we wtorek i środę bardzo blisko Twojej pracy (jeśli ciągle pracujesz tam gdzie pracowałeś) . Lęborska 23a - Przychodnia sportowa....No cóż dopadły mnie bóle kręgosłupa. MR zrobiony dziś, jutro wynik.... Biegać nie wolno...I tak zresztą nikt się nie dopytywał o bieg na Morenie :(
...nikt mnie nie lubi :cry: wszyscy o mnie zapomnieli :cry: :cry: chlip chlip, blurp, smark....
:mrgreen:

No co Ty Luna uśmiechnij się :roll: :)

Myśleliśmy o Tobie i o biegach w Twojej okolicy.W niedzielę gdy biegliśmy Drogą Nadleśniczych(12km) Ela wspominała tamtą trasę i kombinowaliśmy aby w następną niedzielę pobiegać właśnie tam.Jej bardzo podobały się te nowe tereny i nowe widoki.
I już nie rób chlip,chlip,brlup,smark bo mi też robi się smutno.
Może Cie to pocieszy a może nie ale w moim kręgosłupie też coś się pokręciło.Boli więc łykam piguły i czekam cierpliwie na poprawę.

Dobrze,że już wróciłaś na forum-będzie ciekawiej.

To nie byłby zły pomysł żeby mieli swoje spotkania kontuzjowani.Oczywiście przy herbatce lub piwie a nie ganiając po alejkach(nie wiadomo w jakim celu) :) .

Towarzystwo ładnie ubranych dziewczyn i czysto ubranych gości-TO JEST TO.

PRECZ Z POTEM I BRUDNYMI CIUCHAMI :wink: (mam nadzieję,że się nie wkurzą-może nie zauważą w końcu piszę małymi literkami) :)

Luna, no jak moglibyśmy o Tobie zapomnieć?!
Po to jest forum, żeby pisać. Nie pisałas to myśleliśmy, że jesteś bardzo zajęta albo co więcej, jesteśmy dla ciebie cieniasy i już się do nas nie przyznajesz... chlip, chlip... ;)
No ale napisałaś i już sobie tak nie myślimy.

Wiesz, w razie czego dzwoń na infolinię. :)

Życzę Tobie i Leszkowi też szybkiego powrotu do zdrowia.
Grupa Trójmiasto

Stronę wygenerowano w 0.224 sekundy.

do góry