emo A tak poza tym co u Was słychać?

A tak poza tym co u Was słychać?

Skorzystałem i dziękuję :) .

Widać muszę jeszcze troche poczekac na jakieś inne ciekawe wieści z Waszego niesportowego życia :) .Poczekam :) .Przecież życie nie tylko z wyczynów sportowych sie składa :) .

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

No a u mnie ważny dzień-w domu pojawiła się kuchenka mikrofalowa.Jeszcze czegoś takiego nie posiadałem ale mamy XXI wiek i doszedłem do wniosku ,że już czas nabyć takie urządzenie.

No a u mnie ważny dzień-w domu pojawiła się kuchenka mikrofalowa.Jeszcze czegoś takiego nie posiadałem ale mamy XXI wiek i doszedłem do wniosku ,że już czas nabyć takie urządzenie.

czekamy na pierwsze wrazenia z uzytkowania! :roll: 8)

czekamy na pierwsze wrazenia z uzytkowania! :roll: 8)

włóż widelec włóż widelec! ;)
Żartuję . tak samo nie wkładaj folii aluminiowej i nie kombinuj z jajkami. Masła tez nie rozmrażaj. Bo się topi od środka.. Więcej grzechów nie pamiętam... :twisted:
10 km - 43:18 (Bieg Europejski 11/05/2013), 59km - 6:57 (BnO Harpagan TP50 20/04/2013), 78km - 12:49 (Bieg Rzeźnika 31/05/2013),
Polecam: ENERVIT w Trójmieście , Parę fajnych tras w Trójmieście i nie tylko

Do tej MASZYNY jest mała książka niestety strasznie nudna.Jutro za karę bedę czytał.Natomiast inna książka -Wojtka(tylko dla znajomych-ja do nich nie należę)Cejrowskiego pt."Rio Anaconda'' jest bardzo interesująca i całe szczęście,że ja akurat przeczytałem bo inaczej przy tej INSTRUKCYJNEJ bym zwariował.

Poszukuję obecnie innej jego książki "Gringo wśród dzikich plemion" może ktoś z Was ma?W księgarniach obecnie niedostępna.

A na temat użytkowania mikrofalówki chętnie poczytam - jeśli to Wasze uwagi :) .

Se kurna rąbię pomidorową, bo z urodzin od szwagra suto zakrapianych wróciłem.

Do tej MASZYNY jest mała książka niestety strasznie nudna.Jutro za karę bedę czytał.Natomiast inna książka -Wojtka(tylko dla znajomych-ja do nich nie należę)Cejrowskiego pt."Rio Anaconda'' jest bardzo interesująca i całe szczęście,że ja akurat przeczytałem bo inaczej przy tej INSTRUKCYJNEJ bym zwariował.
.
kup rowetr kellysa
tam instrukcja obslugi jest ciekawa
przynajmniej tak twiedzi moja zona :)
www.naturalpower.pl/ - odżywki dla aktywnych pochodzące z Austrii

www.sportowo.ovh.org/ - zajrzyj na moja strone

www.youtube.com/profile?user=olaibogo
www.biegowki.pl

Właśnie zgłębiam tajniki Macierzowej Metody Przemieszczeń (w skrócie MMP). Pasjonujące!

to ja tez w sprawie przemieszczeń. Co się stało Drew na Zimowym Maratonie Pieszym ( w skrócie ZMP)? Nawigacja poległa czy cos innego?
10 km - 43:18 (Bieg Europejski 11/05/2013), 59km - 6:57 (BnO Harpagan TP50 20/04/2013), 78km - 12:49 (Bieg Rzeźnika 31/05/2013),
Polecam: ENERVIT w Trójmieście , Parę fajnych tras w Trójmieście i nie tylko

Drewiniacki tak szybko nie odpowie bo przeca mocno jest zgłębiony w tej MACIERZY :lol:

Tbogo gratulacje dla Oli.Ela takiej instrukcji rowerowej nawet nie dotyka-obchodzi ją dookoła i warczy :evil: :D .

"Gringo wśród dzikich plemion" dostałem w Empiku koło Ikei.Kiedy przeczytam mogę pożyczyć o ile bedą chętni.Kosztowała mnie ta przyjemniość 51 :( .

Kędzior.Jak już dojdziesz do siebie to pisz jakie metody preferujesz po zajęciach"szwagrowych".Zapoznam się i zaraz zacznę ćwiczenia :D .

AMD NTT System (VIKING Team.pl Gdynia) zdobyl I MIEJSCE W KLASYFIKACJI DRUZYNOWEJ A XXIV BIEGU CHOMICZOWKI :)
To MY jesteśmy VIKING Team.pl

See You in Valhalla...

Stronę wygenerowano w 0.245 sekundy.

do góry