emo XIV Cross Grupy Trójmiasto

XIV Cross Grupy Trójmiasto

OlgaS wrote:
Wygląda że najmniej mi pasuje 26.05. więc 19.05 oraz 02.06 są OK. Wczoraj się zdziwiłam bo Bieg Kobiert w Gdyni będzie 19.05, dotychczas był zawsze w ostani weekend kwietnia a Bulee to się chyba zgłosił tam na zająca... Cross GT bez gangu Buleego?
Olga, da się wszystko połączyć. Bieg raczej będzie rano (dokładnej godziny jeszcze nie ma), impreza oficjalnie kończy się o 14:00 (a na pewno nie muszę być do końca), więc powinienem się wyrobić. Nie wiem jeszcze, czy będę startować, ale w jakiś sposób na pewno pomogę (mierzenie czasu, podawanie kubeczków, ewentualnie doping i przybijanie piątek mocy B)).
2007-2017: 28043km...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Jesteście super, dziękuję Wam za piękny odzew. Właściwie nic już nie trzeba pisać, wszystko wiemy:-), ale za kilka dni (po maratonie?) jakoś się to postaram jeszcze ogarnąć i zinwentaryzować.
biegam, bo lubię
Z...

To już za tydzień... gdzie te szczegóły? :)
W czym można pomóc?
nikt nie jest...

Masz rację czas coś napisać. Działamy zgodnie z wypracowanym przez lata schematem:
o co potrzeba jeszcze bezwzględnie zadbać:
- powiadomienie znajomych - WSZYSCY,
- numery startowe i agrafki - mam troch,e, ale proszę przynieście WSZYSCY“
- zapisy - ???
- poprowadzenie biura zawodów -  ???
- sędzia ze stoperem, który zmierzy czas -  ???
- napoje kupię kilka butelek wody po 5 litrów,  
- nagrody (dla dzieci i nie tylko) - składkowe, prośba o przyniesienie czegoś w miarę możliwości, 
- posprzątanie po biegu - Valdi, towarzystwo mile widziane - wstępnie w piątek

Co nie jest niezbędne, ale byłoby dobrze gdyby było:
- obsługa foto
- nagrody dla dorosłych - nadal szukamy sponsorów :-),
- dyplomy i ich wypisanie - mogę przygotować dyplomy,
- inne... czekamy na pomysły i deklaracje
- no i przede wszystkim uczestnicy...
biegam, bo lubię
Z...

Dla dorosłych i dla dzieci zapewniam gąbczaste zestawy sponsorskie w formie nagród, coś jak w ub. roku.
Gdzieś miałem agrafki, jak znajdę to wezmę !!
Do zobaczenia !!!!
Za wiadomość dziękuje valdi

Numery startowe już mam wydrukowane, agrafki mam, słodycze dla dzieci kupię, wodę też, Valdi oznakować też pomogę, tu się zgadajmy na priv, napiszę do Ciebie

Jakieś znakowanie trasy?
Plan godzinowy?
Najchętniej pomoglbym przy zapisach, foto i sprzątaniu, ale że się nie roztroje a sam też chciałbym pobiec to zagadam do znajomej, która robi zdjęcia na różnych imprezach masowych... No zobaczymy, może się da przekonać.
nikt nie jest...

trasę oznaczamy jutro z Agą, około 19-Tej? jeszcze nie jesteśmy dokładnie umówieni. Możesz się przyłączyć:)
Plan godzinowy jest na pierwszej stronie, ale zaczynamy około 15-tej.
Ja postaram się być wcześniej, żeby sprawdzić oznakowanie i trasę.
Na pewno znajdzie się trochę roboty - namawiaj też Znajomą, bo w tym roku nie będzie Agaty.
biegam, bo lubię
Z...

Znajoma jest zainteresowana, ale póki co nic nie gwarantuje, bo mogą się jej zwalić goście na weekend.

Na znakowanie trasy się nie załamie, bo jutro o 12 wyjeżdżam do Wrocławia i wracam w sobotę wieczorem lub w niedzielę rano.
nikt nie jest...

Kochani !!!!
Dzięki wszystkim za uczestnictwo i pomocnictwo w crossiku !!!
Valdi !!! Jesteś tytanem pracy !!! Jeszcze ściągać oznakowania po biegu w taką ulewę !!!!
Czuję, że Pan Sędzia będzie musiał wskazać chętnych do oznakowania trasy za rok, spośród tych, najwięcej psioczących na pogodę! !!
Olga !!! Piękne statuetki i medale !!!
Za rok pełna mobilizacja !!!! XV Cross Grupy Trojmiasto!!
Gdyby wyłapać tak wszystkich, co się otarli o GT, to byłoby nas około dwustu osób albo i więcej. ......

Chciałbym Wam wszystkim bardzo podziękować za wspólną imprezę. 
Dzięki Wam ma ona niepowtarzalny charakter i oprawę.
Każdy dołożył swoją cegiełkę, ale szczególne podziękowania sponsorom za nagrody i upominki, za wspaniałe zdjęcia fantastycznie oddające klimat biegu ( www.facebook.com/pg/akskaphoto/photos/?t...1015647&__tn__=-UC-R ) , za znakowanie trasy, za prowadzenie biura, numery i sędziowanie, za podawanie wody, za napoje izotoniczne;-) za sprzątnięcie terenu i zabranie śmieci, za fajną atmosferę i cierpliwość dla organizatorów,  oraz oczywiście za wszelkie głosy krytyczne (te na pewno zostaną zapamiętane:-)))) Nie chciałbym nikogo pominąć, bo wkład i udział każdego z Was był ważny..., ale w razie czego dajcie znać, to uzupełnię:-)
W przyszłym roku mały Jubileusz, trzeba wymyśleć coś ekstra.
Mile widziane pomysły w formie "burzy mózgów"

Myślałem, że wczoraj podczas sprzątania trasa była dobrze podlana, ale to co zdarzyło się dzisiaj... Żałuję, że nie biegniemy jutro:-)))
Za wiadomość dziękuje Flash
biegam, bo lubię
Z...

Stronę wygenerowano w 0.225 sekundy.

do góry