emo Przygoda Biegowa GT Challenge 2017

Przygoda Biegowa GT Challenge 2017

Hm nie skonczę GT 2017 :(.
Mam mało km beigowych mimo tego miałem ponad 31 h treningów :). Rower+biegi górskie to jest dopiero masakra!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Niestety w tym roku jak widzę tabelą rządzą kontuzje. Kto może niech walczy. Jeszcze sporo czasu i możliwości treningowych! 
biegam, bo lubię
Z bieganiem jest jak z oddychaniem - jak raz zaczniesz, to trudno przestać.
2. PZU Gdańsk Maraton 3:27:41
Rzeźnik 2010 15:19
Sudecka Setka 2011 13:55:56
Bieg 7 Dolin 2013 15:42:20
ŁUT 2016 - 34:29:29,6

Podsumowanie października 2017

BULEE
Ilość przebiegniętych kilometrów: 127km
Ilość dni treningowych: 7
Średnia kilometrów na bieg: 18,14km
Czas spędzony na bieganiu: 11h:21m:27s

Jasiu
Ilość przebiegniętych kilometrów: 311km
Ilość dni treningowych: 13
Średnia kilometrów na bieg: 23,92km
Czas spędzony na bieganiu: 33h:24m:38

Pierwsza połowa miesiąca idealna. Dużo kilometrów, świetne samopoczucie, treningi sprawiające ogromną frajdę, wysoka forma - no, palce lizać :). Już cieszyłem się, że cały miesiąc będzie fantastyczny, już planowałem kolejne treningi, obliczałem ile kilometrów jeszcze nabiegam, itd. A tu nagle przykra niespodzianka, choć konieczna. Zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego zmusił mnie do całkowitej, wręcz radykalnej, zmiany planów. Początkowo myślałem, że sezon biegowy się dla mnie już zakończył, w dodatku nie wiedziałem też dokładnie, kiedy zacznie się nowy, bo zalecenia lekarza to około pół roku oszczędzania się, uważania na siebie, itd. No szok! Gdy jednak poszedłem na zdjęcie szwów raz jeszcze tak nieśmiało napomknąłem o konieczności aż tak długiej przerwy. I dobrze zrobiłem, bo doktor była wielce zdziwiona, że mówię o absencji półrocznej. Okazało się, że to nie miało być około 6 miesięcy przerwy i oszczędzania się, ale około... 6 tygodni :). Specjalnie się kilka razy upewniałem, która wersja jest poprawna - na szczęście ta druga :ok: . Tak więc jeszcze jakiś tydzień, bądź dwa i będzie dobrze - być może jeszcze w listopadzie sobie potuptam, a na pewno w grudniu :piwo:. Cieszę się, bo dzięki temu ten rok będzie uratowany. GT Challenge powinno zostać zaliczone, bo zostało mi raptem 108km. Z drugiej strony lepiej nie krakać, bo - odpukać! - znów mi coś wyskoczy i stanie na drodze do realizacji zadania. Ogółem jednak micha mi się cieszy, że już niebawem powrócę do mego ukochanego hobby - chyba sami wiecie, jak to jest :) .
Co dziwne te (na razie) 4 tygodnie bez biegania nie były wcale takie ciężkie, nie miałem syndromu odstawienia, nie ciągnęło mnie na ścieżki biegowe, co samemu mnie trochę zdziwiło - bo poprzednio przy dłuższej przerwie już po kilku dniach zgrzytałem ze złości zębami - ale też cieszyło, że nie przeżywam tego zbyt mocno. Z drugiej strony to było dopiero kilka tygodni, bo zdaje sobie sprawę, że gdyby jednak faktycznie miało to być kilka miesięcy, to prawdopodobnie w końcu coraz ciężej byłoby mi się z tym pogodzić. Dobrze więc, że nie muszę się o tym przekonywać. Ta przerwa miała też swoje plusy. Odpocząłem, zregenerowałem się, a także poświęciłem więcej czasu rodzinie, przede wszystkim dzieciom, nie zaniedbałem też siebie i nadrobiłem spore zaległości w książkach i filmach. 
Na koniec wielkie dzięki za wsparcie, dodawanie otuchy, gesty solidarności od biegowej braci. Niby kilka słów, ale to było pokrzepiające i budujące. Fajnie mieć takich przyjaciół! :ok:
2007-2016: 25990km

5km [6.09.08] 0:20:12
10km [6.09.08] 0:40:58
21,1km [16.03.08] 1:38:07 (debiut)
42,2km [19.04.09] 3:29:52

No, wreszcie jakaś dobra wiadomość:) Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że wkrótce wrócisz do pełnego zdrowia i formy:)
biegam, bo lubię
Z bieganiem jest jak z oddychaniem - jak raz zaczniesz, to trudno przestać.
2. PZU Gdańsk Maraton 3:27:41
Rzeźnik 2010 15:19
Sudecka Setka 2011 13:55:56
Bieg 7 Dolin 2013 15:42:20
ŁUT 2016 - 34:29:29,6

Stronę wygenerowano w 0.299 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry