emo Veni, Vidi, Vici - czyli wyniki z zawodów

Veni, Vidi, Vici - czyli wyniki z zawodów

Może by tak małe zestawienie wyników Crossu GT z poszczególnych lat? ;)
nikt nie jest...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Flash !!!!! Rozwijaj temat startów !!!
Twoich i nie tylko ! Jesteś naszym najaktywniejszym ogniwem !!!
Kurcze, patrząc na posty sprzed kilku lat, łza się w oku kręci. ....
Faktycznie, kiedyś ludziska pisali.......a nie wierzę, że teraz nie mają o czym.....
zbliża się Swietojanski, może zainspiruje !
Miejmy nadzieję !!!!!!

Tak w skrócie:
1.6 - Gniewino, Kaszyby Biegają, 10 km, 34:50, ale nie było pełnych 10, było za to połowę w terenie, 5 open
2.6 - Elbląg, Bieg Piekarczyka, 10 km, 35:09, bieg uliczny z podbiegami i kocimi łbami, na szczęście nie za dużo, do tego nawrotki i upał, no i nieco ponad 10 km, 4 open

w czerwcu z ważnych startów
09.6 - Nocny Bieg na Lotnisku im. Wałęsy, 5 km
15.6 - Wdzydze, Kaszuby Biegają, 10 km (wolał bym Bieg do Źródeł, ale skoro zapisałem się na cały cykl Kaszuby Biegają...)
28/29.6 - Bieg Świętojański w Gdyni

Po głowie chodzi mi także
15.6 - Gniew o godz 19 :D (patrz wyżej)
29.6 - Leśny Maraton w Kwidzynie :D
Głupie pomysły stają się powoli moja specjalnością :D
nikt nie jest...

Super !!!! Wielkie dzięki, Flash !!!
I niech inni biorą przykład !!!
Krótko i węzłowato, a wystarczy. Ważne aby nasza aktywność była widoczna; kto, gdzie i kiedy biegał, pływał, triatlonowal, skakał, czołgał się. ....itp.
Nie traktujemy tego jako ,, chwalenie się" (w moim przypadku przede wszystkim, he, he)
a chodzi o exponowanie swojej pasji i aktywnego spędzania czasu !!!
Pozdrowienia !!

W biegu na lotnisku miał być atak na życiówkę, może nawet próba złamania 16 minut, ale ostatecznie prawie mnie połamano, na szczęście po tym jak zostałem podcięty i przewrócony zaraz na starcie prawie 4000 tłumu, w miare szybko wstałem i tylko trochę poobcierany i poobijany dobiegłem w 16:50 :(
Myślę, że winna temu była maskota biegu dlatego zastanawiam się, czy nie powinienem pozwać organizatorów....
nikt nie jest...

Tak !!!! Wczorajszy VI Bieg do Źródeł nie był łatwy. ......Chyba jedyny jego plus, to fakt, że na trasie nie ma wzniesień i podbiegów!
Sporo znajomych spotkałem, jednakże większość w roli kibiców (tbogo, Radek, Agata - fotograf, Janek). Pogoda dopisała, może nawet za bardzo. .....aż mój wnuczek przysnął, zmęczony kibicowaniem !!!
Mój ,, osiąg" to 55:12 i 7-me mce w kategorii !
Do zobaczenia, gdzieś na trasie, mam nadzieję! !!!

Madzia nie odpuszcza !!!
W kolejnym wyścigu kolarskim w minioną niedzielę, 23.06. ,,Cyklo Strzepcz" zajęła II-gie mce w kategorii K-30 i 6 w open kobiet !!
Gratulacje i brawa !!!

A ja wybrałem się dzisiaj na rajd rowerowy (nie zawody ani wyścig) po tzw. Małych Żuławach: Długie Pole - Giemlice - Steblewo - Krzywe Koło - Suchy Dąb - Osice - Giemlice - Długie Pole.
38 km w niecałe 3 godzinki, bo były dzieciaki.
Za miesiąc 27.07. wyzwanie już poważniejsze: XII Żuławski Rajd Rowerowy, (duża pętla) ok. 90 km.
Na dniach będzie info, mapka, trasa na stronce ZOKiS. Start i meta w Cedrach Wielkich.
Może ktoś z triatlonistow z GT się skusi ??
Byłoby do pogadania.....
Slash, Flash, Leszek, Robert, Piotr.....Valdi ???
Wiem....., to nie zawody....ale jako mała rozgrzewka przed Kona....może być !!!!
Za wiadomość dziękuje Piotr_S

Dokładnie !!! Jeszcze wyścig pływacki wokół molo sopockiego i pewnie kilka imprez biegowych w naszym dystrykcie. ...
Trza wybrać, a będzie trudno.......

7.07. Ja z moją małżonkom biegł tricitiultra.6.35.01 Maraton+(49km)m 127/163 w kat 46/63 a w kat M.93/121Gosia w  pòłmaratonie po przerwie chrobowej zmieściła się w limicie z czasem 3.20.07 m376/377 a wsròd kobiet 117/118 w kat k50 8/9
Za wiadomość dziękuje Flash, Piotr_S

Podsumowanie miesiąca:
28.06 - Bieg Świętojański , 34:42, decydowanie wolę płaskie trasy, więc czas nawet dobry, chociaż przegrałem ze znajomym, z który na dyszkach zazwyczaj wygrywałem, no ale on ostatnio rzadko startuje, bo...  bo żona :D
06.07 - Dycha Anny Wazówny, 35:52, dramat, po pierwszych 5 km 17:20, no ale tak naprawdę pary starczyło mi na pierwsze 3 km... powód, 3 godziny snu i 177 km rowerem z rana, aby dojechać na start, bo dni mi się pomyliły, do tego większość pod lekki ale jednak wiatr
14.07 - V Bieg Hamera w Miastku, 34:47, gorąco i najtrudniejsza trasa z dziś opisywanych, chociaż bez takich przewyższeń jak w  Gdyni... 6 miejsce przegrane/stracone na 100 metrów przed metą
20.07 - Bieg Św Jakuba w Lęborku, zdecydowanie najmocniej obsadzony bieg z wymienionych, no można polemizować i porównywać do Gdyni, mój czas 34:30 nic mi nie dał, poza satysfakcją, że 15 miejsce wywalczyłem 20 metrów przed metą :)
nikt nie jest...

Kurcze, Tomek !!!
Wyniki Twoje są imponujące !!!
Pod każdym względem !! Zarówno ilości startów jak i zajmowanych na mecie lokat czy uzyskiwanych czasów !!!
A przecież lipiec (miesiąc lipiec - mawiano dawniej) się jeszcze nie skończył. .......
Mój ostatni start na tle powyższego wygląda...mizernie ale co tam, chwalę się:
18.07. w biegu City Trail on Tour na 5 km byłem piąty w kategorii z wynikiem 29,03 - kumpel twierdzi, że netto było 28,57 i przegrałem IV mce o 1 sekundę. ....- nie sprawdziłem bo nie mogę znaleźć wyników.
Tak czy siak, jeszcze poniżej 30 minut mnie zadowala. Biegła też Olga, 7- ma w swojej kategorii, ok. pół minuty przede mną.
Szkoda, że wiecej nas nie było.
Aha, w Tricity ultra oprócz Przemka startował Adam J. N. (biegł w sztafecie GT) i ukończył ultra 68 km na wysokim miejscu, z dobrym czasem, a Agnieszka R. (aga mtb) ładnie pobiegła maraton 42 + !!!
Teraz Janek wrócił z Biegu 7 Szczytów na dystansie 240 kilometrów !!!!
Może coś napisze !!!!

XI Półmaraton Ziemi Puckiej udany dla GT. Olga z nową życiówką na takiej trasie! a ja z czasem o minutę lepiej niż rok temu wylądowałem na gorszej pozycji niż rok temu, ale z całości jestem zadowolony, bo jednak zmieściłem się na podium, a ostateczną pozycję wywalczyłem pod koniec dystansu.
Ogólnie zacząłem mocno, tak jak reszta, później straciłem dwie pozycje (4 i 6 km), no ale nastawiałem się na szybszą drugą połowę, ale się nie dało, dopiero ostatnie 4 km... Kto choć raz był w Pucku to wie jaka trasa. 1:18:47, 6 open, 1 w kategorii wiekowej.
nikt nie jest...

W niedziele 11.08.2019 odbył się Spontaniczny Maraton udział wzieło trzrch zawodnikòw oto wyniki:
1.Paweł Szulwach  3.53.38
2.Edmund Jastrzębski 4.43.58
3.Przemysław Torłop  4.44.44

Stronę wygenerowano w 0.876 sekundy.

do góry