emo Veni, Vidi, Vici - czyli wyniki z zawodów

Veni, Vidi, Vici - czyli wyniki z zawodów

Dzisiaj (a raczej wczoraj) do śledziowa przybyli Władcy Północy i wygrali 1:2.

Brawo

Szacunek za ten wpis! Osobiście wyróżniam Śledziowo Górne i Śledziowo Dolne - oba miasta z własnej woli mają śledzie w herbach :p

Byłem ! Lechia o klasę lepsza ! A ten chodzący przebieraniec "śledż" z flagą to od kiedy tam na Arce? Podziwiam kibiców Arki, są wspaniali cały stadion dopingował, a ja musiałem siedzieć cichutko między nimi. Ze strachu, bo dużo wokół mnie było takich z wybałuszonymi, nienawidzącymi oczami i cuchnących gorzałą.
To temat wyników, więc napiszę - to wynik sprawiedliwy. :D

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

slaszLDR wrote:
Dzisiaj (a raczej wczoraj) do śledziowa przybyli Władcy Północy i wygrali 1:2.

Brawo

ciekawe że jak 3 dni wcześniej dostały jołopy łomot na własnym boisku to sie wynikiem nie pochwaliłeś :D :D :D :D

o rany kibole na forum?? A tak szczerze to co jak ktoś ma inne sympatie to znaczy troll ?? dziwne a przecież to forum ma w nazwie trójmiasto a nie gdańsk ,że już nie wspomne o jego biegowym a nie piłkarskim profilu
biegam bo to szkodzi gdy się chodzi

A tak szczerze to co jak ktoś ma inne sympatie to znaczy troll ??

Koledze chyba chodziło bardziej o autora, niż o treść postu...
Pozdrawiam
Jurek
GT rulez!

o rany kibole na forum?? A tak szczerze to co jak ktoś ma inne sympatie to znaczy troll ?? dziwne a przecież to forum ma w nazwie trójmiasto a nie gdańsk ,że już nie wspomne o jego biegowym a nie piłkarskim profilu

czesiu, w gronie przyjaciół, a przynajmniej ludzi którzy się lubią i szanują można rozmawiać na wszelkie tematy.

Ci co się znają to wiedzą, co żart a co przytyk, kiedy ironia a przecież nie szyderstwo...

Co do trolla - każdy kto w brudnych butach wchodzi nie do swojego domu i nie mówi dzień dobry sam sobie wystawia świadectwo. Jedyne co można zrobić to spuścić miłosierną zasłonę milczenia. Nie warto kopać się ze świnią w błocie bo i Ty i świnia się pobrudzicie. Tylko, że świnia to lubi.

.... a jeśli chodzi o prawdziwą miłość kibicowską to tylko Polonia Bydgoszcz (żużel oczywiście), po kopanej to tak naprawdę nie lubię.
Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Oficjalnych wyników z Kąpina jeszcze nie ma, ale...

Pobiłem chyba rekord GT w ilości życiówek na danym dystansie w roku kalendarzowym :D
W tym roku na 10km to już ... szósta 8)
Niby trasa bez atestu, ale gdyby nie było nawrotek i podbiegów, byłoby jeszcze lepiej.
Sławek i Bartek - WIELKIE dzięki za podprowadzenie do 9km i motywowanie :wink: na trasie.

Netto: 48:54, uff
Pozdrawiam
Jurek
GT rulez!

Pobiłem chyba rekord GT w ilości życiówek na danym dystansie w roku kalendarzowym :D
Niby trasa bez atestu, ale gdyby nie było nawrotek i podbiegów, byłoby jeszcze lepiej.
Sławek i Bartek - WIELKIE dzięki za podprowadzenie do 9km i motywowanie :wink: na trasie.

Jurek, bo Ty jak Bubka cykasz te rekordy....

A na poważnie to wielki szacun dla jerkola, biegłem z nim w marcu (i zrobił zyciówkę) oraz teraz (no tak na moją pamięć 10 minut szybciej niż w marcu), jak będzie robił dalej takie postępy (a dopiero w drugim pełnym roku biegania organizm pokazuje do czego się przyzwyczaił dzięki treningowi) to niedługo ....

Jurku, życzę Ci abyś wygrał ze mną w biegu atestowanym na 10km w którym zrobię ekscytującą życiówkę. Howgh.

Gratuluję.
Muszę się brać do roboty, bo już czuję Twój oddech na plecach, a życiówki na 10 km. nie poprawiłem od 2,5 roku.
biegam, bo lubię
Z bieganiem jest jak z oddychaniem - jak raz zaczniesz, to trudno przestać.
2. PZU Gdańsk Maraton 3:27:41
Rzeźnik 2010 15:19
Sudecka Setka 2011 13:55:56
Bieg 7 Dolin 2013 15:42:20
ŁUT 2016 - 34:29:29,6

ziemekb i slaszLDR jako Team GT startowali w Nocnych Manewrach na Orientację Darżlub i.... udało im się dotrzeć do mety (a nie wszystkim to się udało). Pozatym bawili się świetnie, do głupawki włącznie.

Koszt: wpisowe 20zł od osoby, zapach nocnego grudniowego lasu bezcenne.

... i nie jest prawdą, że się pogubiliśmy bo jednak coś tam w tym terenie odnaleźliśmy.

szkoda, że nie wybraliśmy łatwiejszej trasy (startowaliśmy na Bardzo Trudnej a trzeba było na jednej z trzech Trudnych do wyboru).

Coś więcej napiszemy jak będą wyniki.

Aga - brakowało Ciebie w zespole.

W nocy z 5 na 6 grudnia 2009 w lasach w okolicach Cewic koło Lęborka odbyły się XXXIV Nocne Manewry na Orientację. Wystartowało 812 osób w 350 zespołów na 8 trasach różniących się znacznie poziomem trudności.

Na najbardziej prestiżowej (najtrudniejszej) trasie ekstremalnej pierwsze miejsce zająłtbogo z kolegą. Brawo Bogdan. Jesteś BOGIEM nocnego orienteringu, będę mówił Ci MISTRZU i chętnie będę nosił mapnik za Tobą. WIELKI SZACUN!!!!

Na trasie Bardzo Trudnej zespół GT pod nazwą uT'Alentowani GT (ziemekb i slaszLDR) zajęli 26 miejsce na 49 zespołów.
Nasz wynik był za to najlepszy wśród tych którzy zmieścili się w limicie czasu podstawowego który wynosił 7h20m.

Na tych trasach nikomu nie udało się przejść trasy bezbłędnie w limicie czasu. Dla porównania na trasie najłatwiejszej (Mało Trudnej) aż 26 zespołów na 48 pokonały trasę bezbłędnie w limicie czasu.

Wniosek: nasz poziom nawigacji nocą przy użyciu rzeźby terenu oraz marszu na azymut był niewystarczający dla trasy bardzo trudnej, za rok rewanż ale na jednej z 3 do wyboru tras Trudnych.

Polecam wszystkim taką odskocznię od treningów biegowych.

Wiosenny Tułacz i Harpagan już na wiosnę 2010 (kwiecień)

W niedzielę 6 grudnia brałam udział w półmaratonie w Lizbonie.
Biegłam jako "zająca" dla mojego Tomka, debiutującego na 21,097km
Czas 2:12:53
Trasa ciężka, ostatnie 5 km praktycznie pod górę, ale daliśmy radę!
Organizacyjnie Portugalczycy się nie popisali , począwszy od startu,gdzie nie było wiadomo co i jak a skończywszy na mecie na której dostaliśmy tylko wodę i izotonika.
Poza tym Lizbona piękna, trochę cieplej niż u nas, jedyny minus to to że mieliśmy za mało czasu na poznanie miasta!!
są bohaterowie, są super bohaterowie no i są maratończycy...

Gratulacje dla Tomka! Debiut w takim miejscu :D
biegam, bo lubię
Z bieganiem jest jak z oddychaniem - jak raz zaczniesz, to trudno przestać.
2. PZU Gdańsk Maraton 3:27:41
Rzeźnik 2010 15:19
Sudecka Setka 2011 13:55:56
Bieg 7 Dolin 2013 15:42:20
ŁUT 2016 - 34:29:29,6

31.12.2009 Bitburger-Silvesterlauf, Trier, Niemcy
Dystans - 8km

7. Radosław Dudycz, Polska - 23.56

Zwyciężył Haile Gebrselassie, Etiopia - 22.23
Pozdrawiam
Jurek
GT rulez!

Stronę wygenerowano w 3.217 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry