emo Sekcja biegów górskich

Sekcja biegów górskich

Brawo chłopaki!!! Musimy z Renią rozszerzyć nasz funclub Marcinasa na cały ENTRE.Team :D !
Pozdrawiam, Jola

...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Sekcja biegów górskich

Gratuluję sukcesu. Też miałem podobne wrażenia jak Jasiek, czytając Waszą relację. Ale muszę przyznać, że byliście o wiele bliżej sukcesu, niż my. Przyznam, że już od jakiegoś czasu ciągnie mnie, aby spróbować swych sił w jakimś biegu górskim :lol:
Jeszcze raz gratuluję :lol:
Don't walk if you...

Sekcja biegów górskich

Fajnie, że te różne dyscypliny gdzieś się zbiegają. Wam jako orientalistom łatwiej byłoby zachować właściwą orientację w terenie choć sprowadzała się ona w tym przypadku do pilnowania czerwonego szlaku (pochwalę się, że praktycznie nigdzie się nie zgubiliśmy oprócz drobiazgów gdy Zet poleciał za mocno do przodu ;) ) Poza tym trudności terenowe nie byłyby dla Was problemem - biegi na orientację też często odbywają się na przewyższeniach.

Sekcja biegów górskich

Troszkę ucichło w tym wątku, ale nie znaczy to, że ucichły działania naszej sekcji. Zbliża się kolejna edycja Sudeckiej Setki, gdzie jedzie nasz reprezentant Zet. Powodzenia i uważaj na siebie :!:

Sekcja biegów górskich

Jak wszyscy mówili Rzeźnik jest trudniejszy. Myślę, że tak choć tu dochodzi trudność biegu w nocy. W Setce ważne żeby przytrzymać się znających teren, w drugiej części żeby mieć towarzystwo. Samemu po nieprzespanej nocy łatwo się zgubić nawet na prostej drodze (widziałem takie przypadki). W nocy raczej trudno zbyt szybko zacząć chyba że się dołączysz do maratończyków?

Sekcja biegów górskich

Dzięki Pit, a co do taktyki , to jeszcze nie wiem, pewnie zweryfikuje ją bieżąca sytuacja na trasie, respekt przede wszystkim, tylko nie za bardzo wiem, kto zna dobrze trasę i z kim biec-iść.

Sekcja biegów górskich

tylko nie za bardzo wiem, kto zna dobrze trasę i z kim biec-iść.

Będziesz się integrował na boguszowskim rynku... prawda jest taka, że chyba ponad 50% uczestników to starzy bywalcy zwłaszcza ci "w czubie".

Sekcja biegów górskich

Zet - jestem pełen podziwu dla Twej decyzji startu w tych zawodach. Będę trzymał kciuki, żebyś został rekordzistą i na tej trasie :!: 8)
MiŚ...

Sekcja biegów górskich

Dziękuję za kredyt zaufania ale nie z myślą bicia rekordów tam jadę
( chociaż, jak ukończę, to bedzie rekord pokonanej odległości na nogach). Nie jestem przygotowany na "ponadludzkie" wysiłki, może kiedyś, poza tym co rok wygrywają ci sami wyjadacze i zobaczymy co się uda przy nich "ukręcić".

Sekcja biegów górskich

Będę trzymać kciuki. Jestem dobrej myśli. :) Czy to już w ten piątek? To nie było chyba zbyt dużo czasu na pełną regenerację po Bieszczadach.
Pozdrawiam Renata
...

Stronę wygenerowano w 0.230 sekundy.

do góry