emo Sekcja biegów górskich

Sekcja biegów górskich

Mój wozik legł w rozsypce( rozrząd, teraz skrzynia biegów a do tego komunia młodej więc na razie nie mam kasy na naprawę), liczę na orgów ( podobno ma być z W-wy autokar? tak mówił Byn po rozmowie z M. Bienieckim). A jak nie, to sam nie wiem, może ktoś się zlituje i podrzuci?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Sekcja biegów górskich

Z nogą lepiej, dzisiaj zrobiłem próbę- 7 km spokojnym tempem- i było dobrze.

Sekcja biegów górskich

z innego, zdecydowanie zaprzyjaźnionego, wątku:
Mam zaszczyt ogłosić, ........ drugie miejsce zajęła reprezentacja ENTRE team-u,
.......................................
Tak więc życzenia Bożeny się spełniły Zet wpadł na metę jako pierwszy!!!!
Niestety Wojtka na ostatnm km wyprzedził team Rzeźników z M.Bienieckim, ale 2 miejsce to też fantastycznie i to po tak niesamowicie cięzkim biegu!!!

MAM ZASZCZYT POGRATULOWAĆ!
BRAWO CHŁOPAKI!
Pozdrawiam
Bożena
Pięknie jest żyć...

Sekcja biegów górskich

Widzieliście wpis z 12.58?
Nasi nadal na pierwszym miejscu!!! :D :D :D
biegajznami.pl/forum/viewtopic.php?t=4395
wprawdzie skończyło się tak :
Ours Brun nadaje:

Ukończylismy bieg na drugim miejscu choć Zet wbiegł na mete jako pierwszy. Niestety mnie wyprzedził Jarek B. na 75 km. Nie obyło się bez przygód i kryzysów. Nie biegłem jeszcze w cięższym biegu.
Gratulacje zatem należą się nie tylko dla samych bohaterów, ale dla tych, którzy ich zagrzewali do boju (zwłaszcza MiŚ!) i dla całego ENTRE.PL

Sekcja biegów górskich

Ours brun,pozwól ,że ja się zapiszę do tego wątku. Co prawda do gór mi daleko,ale zacząłem biegać po wzgórzach Chiltern.
Zapisałem się do klubu www.dunstableroadrunners.org
Jest tu kilku zapaleńców biegów górskich. Jeśli byś chciał wyjechać potrenować do Szkocji,da się zrobić.
To miło ,że ktoś pamięta jeszcze o biegach górskich w Polsce.
Tak trzymać.Powodzenia.

ps.
U mnie nie tak najgorzej. Pół roku zabijania organizmu paierosami i alkoholem. Dziś zrobiłem test na 3km. Nie najgorzej 11.49. Zabieram się za bieganie. Może nawet górskie.Zobaczymy.

Gratulacje dla Bączka.Ostatnio go widziałem o dziwo w shoppingu w Luton. Wreszcie pokazał co potrafi.

Pozdrawiam,Irek
i don't care if...

Sekcja biegów górskich

No jak tam ekstremaliści?? Jakieś krótkie relacje wieści??

Wysłałem do Andrzeja sprawozdanie.

Sekcja biegów górskich

Czytam waszą relację, podobna do naszej z adventuretrophy i też zajęlismy 2 msc ;-) Podobnie było ze snem i tym że bylismy na punktach za wcześnie. Gratulacje za dobry wynik i podjęcie wyzwania.
Zapraszam na...

Sekcja biegów górskich

Irko - fajnie, że się odezwałeś i że biegasz. Dzięki za zaproszenie, jak wiesz lubię podróże i może kiedyś pobiegam w Szkocji? Nasza sekcja górska jest jak na razie dość skromna, ale liczę na dalszy rozwój. Pozdrawiam i odzywaj się częściej. Namów też Jarka żeby czasem coś napisał.

Stronę wygenerowano w 0.231 sekundy.

do góry