emo Nasze starty w 2009r

Nasze starty w 2009r

Przed chwilą zapisałem się do maratonu w Krakowie. Doszły mnie słuchy, że nasza grupa może być spora. Może warto zająć się rezerwacją noclegu? Czy może gdzieś już jest taki temat? Kto startuje i jest zainteresowany wspólnym noclegiem?
Bieganie jest...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty w 2009r

Początkowo ja chciałem biec w Krakowie, ale ostatnio nie biegam , a już by wypadało przecież zacząć się przygotowywać.

Nasze starty w 2009r

chyba sluszalam ze jakis maraton w wiosnie byloby wskazanie w przygotowaniu na IM... ale jeszcze nie wiem, musze sie skonsultowac z trenerem... :wink: ew. chyba Debno albo Krakow, bo Torun za bliski do startu w Suszu...
[url]...

Nasze starty w 2009r

Na pewno nie startuje w polmaratonie warszawskim, bo jestem na kongresie. Ew. rozwaze Wiazowne... ale tez najpierw musze sie skonsultowac z trenerem...
[url]...

Nasze starty w 2009r

Przed chwilą zapisałem się do maratonu w Krakowie. Doszły mnie słuchy, że nasza grupa może być spora. Może warto zająć się rezerwacją noclegu? Czy może gdzieś już jest taki temat? Kto startuje i jest zainteresowany wspólnym noclegiem?
Ja również zapisałem się do maratonu w Krakowie, do czego namawiam i innych klubowiczów. To może być bardzo sympatyczna impreza. I ja także jestem zainteresowany wspólnym noclegiem :oops: , bo ja się boję ciemności :oops: :D .
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty w 2009r

A ja dzisiaj biegłam z ręką na temblaku, w 8cm obcasie po oblodzonych chodnikach Otwocka. Trasa szpital- dworzec. Oczywiście wciąż na przepustce ze szpitala...
Maraton Warszawski -...

Nasze starty w 2009r

A ja dzisiaj biegłam z ręką na temblaku, w 8cm obcasie po oblodzonych chodnikach Otwocka. Trasa szpital- dworzec. Oczywiście wciąż na przepustce ze szpitala...

Ale to chyba nie start tylko trening, więc nie w tym wątku napisałaś... :wink:

Mam nadzieję, że wszystko zmierza ku dobremu?

Nasze starty w 2009r

Skoro Lady Gips da radę się przygotować, to ja też się zapisuję do tego doborowego składu, no i Ester również.

Nasze starty w 2009r

Mam nadzieję, że biegłaś na 70% :D
No dobrze, my sobie tu żartujemy, ale Ty napisz co z ręką i jakie są prognozy. Pozdrawiam. :)
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty w 2009r

Jak Kraków, to i ja.

Miałem sprytny plan odnośnie noclegu (rozmawiałem z Darkiem), ale patrząc na liczbę osób chętnych, to raczej niewykonalne.

Nasze starty w 2009r

Zapisałem się na Visegrad Maraton i już figuruję na liście startowej. Może ktoś jeszcze ma ochotę? 21 czerwca - taka sympatyczna data, początek letniego sezonu startowego...
sport ssie

Laski...

Nasze starty w 2009r

Kurcze, w Krakowie mam super miejscówkę, tylko w kontekście zawodów jest ryzykowna - będąc tam, w zasadzie się nie trzeźwieje ...
Dobre miejsce na zejście z gór, bo właściciel, to górołaz, a Kraków to zazwyczaj pośrednia stacja przesiadkowa.
KS ENTRE.PL Team...

Nasze starty w 2009r

Zapisałem się na Visegrad Maraton i już figuruję na liście startowej. Może ktoś jeszcze ma ochotę? 21 czerwca - taka sympatyczna data, początek letniego sezonu startowego...

A czy jest tam połówka? Niekoniecznie biegowa... :wink:
Zmiany, zmiany,...

Stronę wygenerowano w 0.224 sekundy.

do góry