emo Nasze starty w 2009r

Nasze starty w 2009r

Myślę, że osoby które zgłosiły brak maila, już go dostały. Czy ktoś jeszcze?
Jeszcze ja. To może poproszę na:
rentagaw[małpa]gmail.com
Pozdrawiam Renata
...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty w 2009r

Fajnie było Was dzisiaj zobaczyć :) Gratulacje:)
Maraton Warszawski -...

Nasze starty w 2009r

Marcin 3. w ogólnej! I to z jakim czasem. Wielki szacun!
I miejsce w drużynówce (Marcin, Jasiu, Rafał).
Sylwek 3. w kat wiekowej!
Dominika 4. w generalce i pierwsze wśród osób ze złamanymi kończynami
:wink:

Wojtek 4. w Biegu Bielan.
Zmiany, zmiany,...

Nasze starty w 2009r

Wojtek nie mial tylko 4. miejsca w generalce, ale tez 3. miejsca w KW.

Biegali tez: Zbygniew, Strzala i ja. Nie wiem jak im poszlo, jeszcze chyba nie ma wynikow. Dosyc zimno bylo, podobno - 6, trasa w niektorych punktach trasa bardzo waska, z powodu sniegu obok trudno bylo wyprzedzac. Ale bardzo fajnie!

WIELKIE GRATULACJE DLA DOMINIKI! BRAWO! WIELKI DUCH WOJOWNIKA!
[url]...

Nasze starty w 2009r

Bardzo dziękuję Tym, którzy brali udział w dzisiejszych biegach na Chomiczówce. No i kibicom także :).
Myślę, że wszyscy bez wyjątku, pobiegli dziś znakomicie, wypełniając, albo wręcz przekraczając własne przedstartowe założenia! . Ale szczególne podziękowania, no i oczywiście gratulacje należą się naszej zwycięskiej drużynie w składzie: Marcin Kufel, Janek Wróblewski, Rafał Sieradzki 8)
Ta trójka pobiegła naprawdę znakomicie! Marcinas walczył dla drużyny, a tak przy okazji, wybiegał 3 m-ce open dla siebie :D. Janek udowodnił, nie pierwszy raz zresztą, że zawsze można na niego liczyć. Rafał pokazał się z bardzo mocnej strony, już na początku sezonu. Do tego, bardzo udane biegi Dominiki, która machała tylko jedną łapką i wymachała 4 m-ce open :shock: ; no i Wojtka (4 m-ce open na 5km.), który udowodnił, ze forma nie uciekła tak daleko, a i z szybkością nie jest tak źle :). Przepraszam, jeśli pominąłem inne sukcesy indywidualne, ale to tylko dlatego, że nie znam jeszcze pełnych wyników. Zatem jeszcze raz GRATULACJE DLA WSZYSTKICH :!:
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty w 2009r

Gratuluję całej reprezentacji! Musieliście walczyć na trasie Biegu Chomiczówki, gdym gotował jajka na śniadanie. Zdaję się, że zawodników zwycięskiej drużyny można sobie wizualizować zamiast minutnika - od tej pory, aby ugotować na miękko, będę sobie wyobrażał Marcinasa pokonującego odcinek o długości 1 km.
sport ssie

Laski...

Nasze starty w 2009r

I winiki sa:
http://www.biegchomiczowki.pl/wynikichom.html

podsumuje, omijac KW:

5 km

4. Wojciech Starzynski 17.22 (o 2 sekundy wolniejszy niz 3. :? )

druzynowo (Marcin, Jan, Rafal): 2.35.48

Wyniki indiwidualne, 15 km:

Facecy:

3. Marcin Kufel 49.18
11. Jan Wroblewski 51.41
26. Rafal Sieradzki 54.49
46. Krzysztof Wenta 57.10
55. Pawel Zach 57.55
63. Sylwester Karczewski 58.26
218. Piotr Stralkowski 1.08.32
221.Korzonkowski, Zbiegniew 1.08.44
222.Wojciech Starzynski 1.08.45

Kobiety:

4. Dominika Stawczyk 1.00.27
26. Silvia Bonacchi 1.19.13

Mam nadzieje ze nikogo nie przeoczylam!

Ja jestem zadowolona, biegalam - chyba 1 raz w moim zyciu! - wedlug treningowich zalozen, i sie sprawilo.

Na swietle wynikow koncowych (4. w KW :? ) gdyby troche inaczej biegala byloby lepszy wynik, ... Mialam biegac treningowo, myslalam ze biegnie 5.10/5.20. Startowala troche w tylu, zaczelam 5.10, ja mam zawsze trudny poczatek, i stwierdzilam ze zwolnie troche - na 5.15/5.20. Zadna kobieta mi nie wyprzedzala, nie wydzialam powodu zeby walczyc i sie wyczerpac. Bylo to zle, bo na koncu bylam dosyc swieza i mialam sporo zapasow. Ale zawsze taka spekulacja, wazne jest ze te niewyczerpane zapasy mozna dzisiaj uzywac w dobrym treningu! :)
[url]...

Nasze starty w 2009r

Gratulacje i brawa dla wszystkich startujących!! :D Żałuję, że nie mogłem chociaż kibicować.
Wyniki są imponujące srodek zimy, a forma już wysoka! A DOM zasługuje na specjalną nagrodę :shock:
Bieganie jest...

Nasze starty w 2009r

Sekretarz stowarzyszenia jest wstrząśnięty: kim, u diabła, jest Krzysztof Wenta?
sport ssie

Laski...

Nasze starty w 2009r

Ja po prostu przepisalam z wynikow... Myslalam ze go znamy Nickiem...

Natomiast zauwazylam, ze moze byc ze podalam czas brutto w niektorych przypadkach :oops: przepraszam!
[url]...

Stronę wygenerowano w 0.239 sekundy.

do góry