emo Nasze starty w 2009r

Klubowicze :-)

Czas zaczac sie spowiadac z planow i osiagniec sportowych w nowym roku. Juz w najblizszy weekend prestizowy i slynny na cala Polske bieg o puchar chomiczowki. 15km to za duzo na moje mozliwosci, ale 5km z przyjemnoscia bym pobiegl. "Bym", gdyz na dzien dzisiejszy nie do konca ogarniam, jak to jest z zapisaniem sie do biegu. Jakies usprawnienia zostaly wprowadzone, w wyniku ktorych nie wiem kiedy i jak moge sie zapisac, bedac mieszkancem Warszawy. Licze na to, ze jednak jakos sie uda i wsrod bielanskich blokowisk stawimy sie rownie licznie jak na falenickiej wydmie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty w 2009r

Barti, ale taki wątek już istnieje, kawałek niżej, tylko na moment przerwałam go retrospektywą startów z roku minionego, chwaląc się swoją biegową sylwetką. No i nasze starty 2009. zainaugurowane zostały noworocznymi Kabatami.
Proponuję oba wątki połączyć, o ile to jest możliwe.
KS ENTRE.PL Team...

Nasze starty w 2009r

Drodzy Klubowicze!
Zajrzyjcie proszę do swoich skrzynek mailowych. Znajdziecie tam informację o klubowych planach startowych na ten sezon.
P.S. Jeśli ktoś z Was nie otrzymał tej informacji, proszę o kontakt, bo być może posiadam nieaktualny adres mailowy. Pozdrawiam!
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty w 2009r

Drodzy Klubowicze!
Zajrzyjcie proszę do swoich skrzynek mailowych. Znajdziecie tam informację o klubowych planach startowych na ten sezon.
P.S. Jeśli ktoś z Was nie otrzymał tej informacji, proszę o kontakt, bo być może posiadam nieaktualny adres mailowy. Pozdrawiam!

ja nie dostałem.

BTW, jak wyglada start naszej drużyny na Chomiczówce? Mamy skład?
Ja nie wiem czy wystartuję, ale gdyby się okazało, że mamy powalczyć, to może bardziej mnie by to zmobilizowało i jednak pobiegłbym.
pozdrawiam

Nasze starty w 2009r

Ja dostalam, dziekuje.

Mam zamiar startowac - treningowo - na Chomiczowke, nawet juz odebralam numer startowy.

Ale niestety nie naleze do tych, ktorzy maja szanse o co walczyc.
:roll:
[url]...

Nasze starty w 2009r

Ale niestety nie naleze do tych, ktorzy maja szanse o co walczyc. :roll:
Każdy, kto startuje, o coś walczy ...
KS ENTRE.PL Team...

Nasze starty w 2009r

Ja mam niecny plan :twisted: Ponieważ teoretycznie jestem już w szpitalu, a praktycznie na przepustce do niedzieli do 16, to pobiegnę sobie Chomiczówkę (znaczy się poczłapię...). Będzie to start szpitalny...ale kto wie ile potem nie będę startować :( A głód biegania mnie przerasta!

Fil natomiast, mięczak, nie chce biec bo jest przeziębiony, phi!
Maraton Warszawski -...

Nasze starty w 2009r

Z chęcią pobiegnę 15 km. W ciepłym, klimatyzowanym pomieszczeniu.
sport ssie

Laski...

Nasze starty w 2009r

Ja też nie dostałem info!

Nasze starty w 2009r

Myślę, że osoby które zgłosiły brak maila, już go dostały. Czy ktoś jeszcze?

ja nie dostałem :cry:
kto sobie biega, ten...

Stronę wygenerowano w 0.228 sekundy.

do góry