emo Spotkanie wigilijne 2008

Spotkanie wigilijne 2008

O kurcze ... Niezłe.
Dzięki!

ps. relacji dopiero powstały dwa zdania, i dziś więcej już nie powstanie (lepiej, żeby nie powstało) - trop de vin, ce soir ...
KS ENTRE.PL Team...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Spotkanie wigilijne 2008

jeszcze zostal u mnie po imprezie: jeden pojemnik pomaranczowy do salatek, entrek+ dyplom Marcina, entrek+ dyplom Jana Wrob, entrek?, pusty pojemnik po dachowkach, 1 puchar Biegu Mikolajowego 1.m. open faceci, 1 opakowanie napoju izotonicznego. Skarby sa bezpieczne, prosze wlascicieli sie zglosic u mnie.
[url]...

Spotkanie wigilijne 2008

Niestety, ale cały ten galimatias świąteczno noworoczny pochłonął mnie bez reszty i dopiero teraz z wolna zaczynam się odkopywać i nadrabiać zaległości.
Zatem zacznę od spóźnionych podziękowań. Wasz wkład w przygotowanie Wigilii był ogromny, nie będę już się powtarzać i wymieniać z imienia każdego Zasłużonego. Powiem krótko, klimatyczne miejsce, wspaniali ludzie, przepyszne potrawy i atmosfera, której się nie da zapomnieć. Bardzo Wam za to wszystko dziękuję. JESTEŚCIE WIELCY!

Darku, Silvio, bardzo dziękuję za zdjęcia. Chyba jeszcze nigdy tyle mi na raz nie zrobiono :) Fotografie oddają klimat uroczystości i jestem pewien, że Ci co na nią nie dotarli żałują teraz podwójnie ;)

Dziękuję również Beacie za przygotowanie mini relacji, z którą można się już zapoznać w naszym serwisie:
www.team.entre.pl/index.php?str=aktualnosci&id=258

A od siebie dokładam jeszcze parę zdjęć:
www.team.entre.pl/index.php?str=foto&show=130&nx=13081

Spotkanie wigilijne 2008

O, Prezesie, muszę chyba zmienić awatar:

sport ssie

Laski...

Spotkanie wigilijne 2008

Dziekuje, Andrzeju, za zdjecia! Bardzo piekne, ogladajac mozna wrocic do tego radosnego wieczoru. I tez dziekuje bardzo Beacie za bardzo mila relacje!

Do zdjecia Fila, tez uwazam ze bardzo bardzo udana i zasluzy do miejsca awatarowego...
[url]...

Spotkanie wigilijne 2008

A od siebie dokładam jeszcze parę zdjęć:
Ech, przespałam Taki Moment.
Wszystko przez to wino.

Dzięki.
KS ENTRE.PL Team...

Spotkanie wigilijne 2008

A to Fila znakomite! :D
Tak, i właśnie dopatrzyłam się, że ze mną w tle :? . Ech.
KS ENTRE.PL Team...

Spotkanie wigilijne 2008

Wyretuszuje się tj. Cię, to nie będzie trudne.
sport ssie

Laski...

Stronę wygenerowano w 0.223 sekundy.

do góry