emo Spotkanie wigilijne 2008

Spotkanie wigilijne 2008

Przy poprzedniej dyskusji o miejscu spotkania napisałem to samo co Barti to znaczy, że najważniejsze jest spotkanie a nie miejsce.
Jednak ostanio kiedy kelnerka po kilkunastu minutach od zamówienia powiedziała, że zabrakło zamówionej kawy, a z dwóch szarlotek jest tylko jedna wkurzyłem się nie na żarty :evil: .
Jeśli dla części z nas spotkanie w tym miejscu ma specjalne znaczenie to może udałoby się uzgodnić z właścicielem że przynosimy własne jedzenie i picie? w ten sposób może pogodzimy różne pomysły?
Chociaż "żoliborska komuna" brzmi intrygująco :D
Bieganie jest...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Spotkanie wigilijne 2008

Jeśli tylko się nie boicie- to miejsca starczy dla wszystkich- mury grube, sąsiedzi nie będą interweniować...W piekarniku można coś podgrzać...I miejscówka dogodna, zarówno dla zmotoryzowanych, jak i nie...
Maraton Warszawski -...

Spotkanie wigilijne 2008

Byłem zwolennikiem Bednarskiej... do ostatniego razu.

Musimy znaleźć inny "klubowy" lokal, z tym, że wolałbym trochę bardziej w Centrum. Wersja żoliborska jest pewnie i fajna, ale dla niektórych na końcu świata.
Jeżeli nie znajdziemy czegoś odpowiedniego, w drodze wyjątku możemy spotkac się w komunie Dominiki i Fila. Wstępny termin rozumiem już mamy. Ja się dopisuję.

Spotkanie wigilijne 2008

Ja po prostu lubię Bednarską, co w niej lubię, powtarzać się już nie będę.
Na herbatę/kawę nie czekam, bo piję piwo, na które czekać pewnie mi się też zdarzyło. Zdarzyło się, że zabrakło szarlotki, jak i że zjedliśmy zamiast obiadu wszystkie lody, jakie kelnerka przyniosła z zaplecza.
Może zatem mam słabość do Bednarskiej, bo jakoś wybaczam jej te uchybienia.
Ale nie upieram się.
Co do "wigilii", nie wyobrażam sobie gitar np. w Pracovnianym tłumnym gwarze, albo w innym pubo-klubie.
W komunie Dom-Filowej, wyobrazić sobie jestem w stanie.
Ale może niech wypowiedzą się też pomysłodawcy spotkania "z gitarą w tle".
KS ENTRE.PL Team...

Spotkanie wigilijne 2008

Wracając do B., jest dla mnie miejscem przyjaznym i oswojonym. Takim miejscom wybacza się niedociągnięcia.

Ale jakoś nie widzę propozycji miejsc alternatywnych (poza komuną), no to może niech niezadowoleni z B. takie miejsce znajdą i przedstawią nam?
Gdzie w końcu spotykamy się za tydzień?
KS ENTRE.PL Team...

Spotkanie wigilijne 2008

Witam wszystkich,

Ja niestety, nie będę w stanie dotrzeć do Warszawy w piątek. :? Akurat ten termin zgrywa się z moim spotkaniem wigilijnym w pracy, którego organizacji się podjęłam.
Ale bardzo chcialabym z Wami być, zapowiada się niezwykle sympatycznie:)szczególnie te gitary...:))

Spotkanie wigilijne 2008

To ja ze swoją znaną już chyba wszystkim powściągliwością i umiarkowanym (a dla niektórych wątpliwym) optymizmem, dodam tylko jedno słowo- dzięki!

Zet, chyba dotarłam do domu później, niż Ty - zdążyłam dojechać do Dolinki i otrzymałam sygnał, że mąż jest do odbioru z imprezy.
Zatem z powrotem na Mokotów, tam trochę poczekać, potem trochę wysłuchać nt tego, "jak jeżdżę", i położyłam się po 2.
Trochę się rozbudziłam przez te atrakcje i nie mogłam zasnąć.
A teraz jestem już po treningu.
KS ENTRE.PL Team...

Spotkanie wigilijne 2008

Nie lubię podziękowań, ale w tym przypadku one same cisną się na usta.
Przede wszystkim dla Sylvi i jej mężowi Radkowi za udostępnienie pięknego miejsca, które dzięki wytworności i atmosferze nadało niewątpliwy urok temu spotkaniu oraz za ogromny wysiłek organizacyjny włożony w przygotowanie spotkania.
Wszystkim, którzy również przyczynili się do oprawy tego wieczoru, czy poprzez pyszne dania, czy inne zadania, które wykonali.
Wojtkowi i Sylwestrowi za ogrom pracy, który włożyli w przygotowanie podsumowań sportowych roku.
Andrzejowi, który mimo braku czasu, nie wahał się, aby przejąć wiele obowiązków związanych z przygotowaniem uroczystości.
Kociembie za jak zwykle piękne projekty nagród i dyplomów.
Wszystkim, których nie wymieniłem, a bez których impreza nie odbyłaby się, no i wszystkim, za to, że byli.

DZIĘKI!

Spotkanie wigilijne 2008

Ja też się dołączam ze słowami podziękowań. Za spotkanie, za rozmowy, za pyszne jedzonko i kolędowanie i w ogóle za to, że jesteście :D
jeszcze raz życzę wszystkim zdrowych szczęśliwych i spokojnych świąt i samych sukcesów w Nowym Roku :!: :!: :!: :D
Jesli chcesz byc...

Spotkanie wigilijne 2008

Nie wstaliśmy o siódmej rano, aby doczłapać na SBBP, tak było fajnie!
sport ssie

Laski...

Spotkanie wigilijne 2008

i ja tez na zewnatrz... :wink:
Ja tez bardzo dziekuje wszystkim ktorzy byli! Dziekuje za pyszne potrawy - niektore pierwszy raz sprobowalam*! i jakie dobre! - za napoje, za artystyczne wystepy, i muzyczne - dziekuje Wojtku i Radku! - jak i aktorskie - dziekuje Deck! :wink:

Chcialabym dolaczyc do podziekowania zarzad! Piekne, bardzo, te nagrody! I jestem pod wrazeniem pracy naszego Wiceprezesa d/s sportowych, za dokonane podsumowanie i planowanie! Chyba teraz wszysci sie czujmy bardziej zorientowani do startow w wyborze imprez!

Nie wiem czy my zyjemy w najlepszym z tych mozliwych swiatow, ale na pewno nasz klub jest dobry, jestesmy wartosciowi, warto zadbac o to, zeby dalej tak sie rozwijalo. :D

Bardzo tez sie cieszylam, ze na spotkanie bylo grono sympatykow - w wszystkich wiekach i plciach. Warto ich wspomniec imiennie: Leonardo, Ola, Laura, Paula, Beata, Kamila, Kociemba, Darek, Radek (nowy sympatyk klubu, chyba dzieki uroku Agasi :wink: !). Dziekuje za wasze wzrozumialosc i wsparcie!

Zdjecia wczorajszego spotkania sa spod:
http://picasaweb.google.pl/estergrucza/ENTRESPOTKANIEWIGILIJNE#

a tutaj niektore obrazy:
GRUPA BEZ PREZESA:

GRUPA Z PREZESEM1:

GRUPA Z PREZESEM2 - "Niektorzy bardzo lubja swojego trenera... :oops:"

MICHOLAJ PRZYSZEDL!:

UBIERANIE CHOINKI W WERSJI LEONARDA I LAURY 8):

* jak pyszne ryba po grecku, salaty, pierogi babci, groch z kapusta, ciasta, ciasteczka, kuty....!
[url]...

Spotkanie wigilijne 2008

Tyle już pochwał, zachwytów i podziękowań czytamy na tym forum, że nie pozostaje nam nic innego, jak tylko potwierdzić: było naprawdę bardzo, bardzo miło, ciepło i rodzinnie :) ZA WSZYSTKO OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla Ciebie Ester i wszystkich, którzy przybyli na tę naszą klubową wigilię:!:
Magda i Sylwester
KS ENTRE.PL Team

Stronę wygenerowano w 0.236 sekundy.

do góry