emo ULTRA -(nie)tylko dla twardzieli.

ULTRA -(nie)tylko dla twardzieli.

Super :P 4:58 / km
No, nieźle, Zet, a śmiejesz się z moich przebieżek, gdy mnie na nich przyłapiesz w lesie (dziś też były ;)). Ty po prostu nie musisz ich robić.

Gratulacje, tak dla Zeta, jak i dla Piotrka, który pewnie zrobił sobie po prostu posezonowe, dłuższe wybieganie ...
KS ENTRE.PL Team...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Jestem pełen szczerego podziwu i uznania dla naszych ULTRASÓW.

Ogromne gratulacje Panowie :!: :!: :!:
KS ENTRE.PL Team

Brawo, chłopaki. Może po spartatlonie za rok?
sport ssie

Laski...

Bardzo dziękuję za gratulacje i trzymanie kciuków. Myśl o tym, że nas wspieracie dodawała skrzydeł.
Silvia, nicki super! ;)

Cieszymy sie bardzo! Chociaz trzymanie kciukow dla takich gigantow to dopiero ogromna satysfacja, moj drogi Zelazny!!! :wink: :D
Wiesz jak to jest, sledzimy komfortowo w domu wyniki i przebieg, pogadamy, rokujemy, dumnie sie pochwalimy "to sa moje koledzi!", cos piszemy na forum... wszystko bardzo ciezka robota! 8) ...
Zbyszek w wyśmienitym stylu zajął II miejsce w Mistrzostwach Polski Weteranów.

To szczegolny powod wielkiej radosci - Zbyszek troche ostatnio nie mial szczescia z tymi klasyfikacjami, dobrze ze na reszcze troche sprawiedliwosci!!!
[url]...

Wielkie gratulacje dla Zeta i Piotrka! Dystans jest powalający.
Panowie pełen szacunek!

Ja wczoraj startowałem na skromnym, bo dziesięciokrotnie krótszym dystansie w Kole. Odicjane wyniki 33:24, 11. miejsce open, 5. w kategorii. Była straszna paka zawodników: Polska czołówka + UKR + RUS.

Wg. oficjalnych wyników przegrałem z jakimś zawodnikiem z mojej kategorii o 35 setnych sekundy (!), a kolejny kolega był za mną o 2sek. Jest to o tyle ciekawe, że nikogo ani przed sobą ani za sobą nie widziałem? Ostatni km biegłem sam. Wyniki mocno się pokręciły bo wielu osobom doliczono dodatkowe sekundy. Ja wg. mojego stopera miałem czas 33:15 i wg. moich wyliczeń (i kolegi, który obserwował bieg) byłem 10. Wychodzi na to, że kolega, który rzekomo był 10. w ogóle nie startował?!
Ech, co tam po ostatnim GP Żoliborza to już mnie nic nie zdziwi...

Jestem o tyle zadowolony, że ten skromny wynik zrobiłem bez spinania i na luzie.
Zmiany, zmiany,...

Gratulacje dla Rafała!

Wielkie dzięki dla kibiców, Wasze wsparcie pomagało nam przezwyciężać kryzysy.Razem z Piotrkiem cierpieliśmy na podobną przypadłość "pomakaronową" ( juz byłaby lepsza gryczana w barze Apis, lub puree z dżemem), "miękki papier" zużywał się w kilometrach :lol:
Tak, moi drodzy, nie jeździjcie na zawody nieprzygotowani , potem strasznie się cierpi.Gdyby nie Daro , to pewnie skończyłbym po 70 km, ból był potworny (nawet mam zdjęcie zrobione przez syna Big futa, wielce wymowne). Jeszcze raz dziekuję wszystkim i znikam, adios amigos!

Wiesci z Kalisza (rozmawialam z Darkiem)
Witam. Pierwszy raz bieglem w Kaliszu (nr 58). Chcialbym podziekowac Darkowi Rosie za wsparcie na trasie. Ukonczylem ultra dzieki Darkowi z czasem 10:13:13. Jeszcze raz bardzo dziekuje.
5. Półmaraton...

Odicjane wyniki 33:24, 11. miejsce open, 5. w kategorii. Była straszna paka zawodników: Polska czołówka + UKR + RUS.
[...] Wyniki mocno się pokręciły bo wielu osobom doliczono dodatkowe sekundy. Ja wg. mojego stopera miałem czas 33:15 i wg. moich wyliczeń (i kolegi, który obserwował bieg) byłem 10. [...]Jestem o tyle zadowolony, że ten skromny wynik zrobiłem bez spinania i na luzie.

Brawo Rafal! Tym bardziej, to dopiero poczatek sezonu... Szkoda ze Cie nie wydzialam biegac... :wink:
[url]...

Stronę wygenerowano w 0.237 sekundy.

do góry