emo ULTRA -(nie)tylko dla twardzieli.

ULTRA -(nie)tylko dla twardzieli.

Bochnia nie dla mnie, w końcu to biegane krótkie odcinki, no chyba żebym zasuwał sam przez 12 godz, ale wtedy nie byłaby to sztafeta (ale jakie ultra!).
Dzisiaj za to widziałem zmagania guzików z pętelkami ( to a propos nici Radka :wink: ). Zaliczyłem swoją pętelkę , nogi mnie bolą.Czyżby guzik z jutrzejszego biegania?Chyba skoczę do sklepu po nici ,czarne (jakby co, to piłem tylko kawę).

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Jak na razie jest ultra ciepło, jak na tę porę roku.
To pewien ewenement biegać w połowie listopada "na krótko" i bez rękawiczek, bo w sumie wciąż tak biegam. W ręce, co prawda, za ciepło nie jest, ale założenie rękawiczek to jakieś dodatkowe 2min, a gdy ma się ultra mało czasu, każda sekunda cenną jest. Poza tym, dobre rękawiczki zgubiłam, a niedobre, jakimi dysponuję obecnie, najchętniej bym zgubiła. Zatem nie zakładam żadnych.

Dziś ultra fast - do lasu, lasem i z lasu, jakieś 23km, po około 4'40, bo się spieszyłam.

Ultra niedzieli dla ultrasów i nie tylko.
KS ENTRE.PL Team...

Ja tam biegam na "długo" i w rękawiczkach, więc (ale) nie tak szybko i długo (kilometrażowo), jak Ty.

Ja tam biegam na "długo" i w rękawiczkach, więc (ale) nie tak szybko i długo (kilometrażowo), jak Ty.
Z tym "na krótko", to może przesadziłam - na 3/4, i w jednej bluzie.
Jutro chyba jednak, rozsądną opcją będzie wariant "na długo" i niestety, nielubiane rękawiczki. Nad ranem może być rześko.
KS ENTRE.PL Team...

grupo ultra!
może pobiegniemy w dorocznym Maratonie Puszczańskim KB Droga?
W zeszłym roku były 44 km więc ultra :D .

Stronę wygenerowano w 0.240 sekundy.

do góry