emo ULTRA -(nie)tylko dla twardzieli.

ULTRA -(nie)tylko dla twardzieli.

Beata, to było jak najbardziej ultra (wiem coś na temet prowadzenia domu, to niemałe wyzwanie).
Nie no, z tym "prowadzeniem domu", to nie przesadzajmy - przede wszystkim prowadzę siebie, nie zawsze chyba dobrze ... :oops: :wink:

Dziś 23km, a potem trochę fotografii. To chyba też nie ultra ...
KS ENTRE.PL Team...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Jak w końcu nie przestanę dzisiaj jeść słodyczy, to będę ultra gruby...
Czy to wystarczy do zakwalifikowania się do tak elitarnego i utytułowanego grona?
Ja pochłaniam ultra dużo słodyczy i jestem średnio gruby, dołączaj!

Ja chyba nigdy nie bede w stanie pokonac dobrze ultra dystansy. Dzisiaj rower do Gory Kalwarii, 98 km. Jestem tak zmeczona...
Tak wygladal moj tydzien:
poniedzialek: rano 5 km biegu szybko, wieczorem 1 km basen
wtorek: wieczorem 10 km biegu
sroda: po poludniu, 3 km plywanie
czwartek: 30 km biegu bardzo wolno, wieczorem Siennicka
piatek: 30km biegu bardzo wolno
sobota: 10 km biegu baardzo wolno z mezem
niedziela: 98 km rower.
Wszystko wolno, nie bola mi miesnie, ale nie jestem w formie, bo ciagle jestem zmeczona...
A jak ultrasy sie przygotowali do dystansu? Ja tez chcialabym si przygotowac na polowke IM, a moze troche wiecej w wrzesniu, ale chyba nie dam rady, bo co ja robie to chyba minimum... a ciagle jestem tylko zmeczona i glodna.
Musze dodac, ze wczesniej rower i bieg mnie wiecej to samo, natomiast od tego tygodnia zaczelam znowu troche pobiegac, moze to jest powod..
[url]...

Nie Zet, ty nie jestes "srednio gruby", a w ogole nie jestes gruby. Jestes tylko mocny i wysportowany. Ale lubie twoja solidarnosc!!!
[url]...

Nie Zet, ty nie jestes "srednio gruby", a w ogole nie jestes gruby. Jestes tylko mocny i wysportowany. Ale lubie twoja solidarnosc!!!

"Wszyscy ultrasi, to solidarne chłopy!"

Moje dzisiejsze ultra, to od 6.55 do 20tej w szkole.Niestety 1/3 czasu przepracowana społecznie.

Moje "ultra" było dziś w wersji very fast, w przedwieczornej mgle na bieżni Koncertowej.
Włączyli reflektory dla piłkarzy, przez kilkadziesiąt minut mogłam poczuć się jak gwiazda, choć bardziej skupiałam się na rzężeniu własnym.
KS ENTRE.PL Team...

DLA DARKA I DLA ZETA - un omaggio a due fragili uomini forti

Chcialam cos dodac w tym watku o wasz start w Kaliszu. Czesto pisze jakis posty bez sensu, ale ten post jest skutkiem refleksii, ktora nosze w siebie od pewnego czasu.

Jestem bardzo, bardzo pod wrazeniem waszej sily i waszej determinacji. Nie dlatego ze biegaliscie 100 km w takim tempie - jak ja na sprincie -, nie tylko dlatego, ze w tych 100 km walczyliscie bez przerwy z waszymi slabosciami, krok po kroku, i wygraliscie, ale przede wszystkim dlatego, ze mimo trudnosci, ktore mieliscie - zdrowotne, zyciowe - nie poddawaliscie sie. I walczyliscie. Mieliscie odwage, bo kiedy czlowiek podejmuje taka walke, musze czuc w siebie sile, zeby ewentualnie znosic kleske. I sie nie bac tej kleski. Moim zdaniem wielkosc znaczy taka gotowosc.

I zwyciezyliscie. Juz nie jestescie Heraklesy kontuzjonowane, jestescie po prostu Tytany! Oby wasz przyklad pomogl nam w momentach trudnosci! I oby nam dal sily, zeby sie podniesc!
[url]...

Zaczynam mysleć o Kaliszu za rok. Na potrzeby tego zamierzam wdrozyć swój autorski plan treningowy :wink: .
Pewnie się nie uda, ale im częściej o tym mówię, tym bardziej zaczynam być zdeterminowany żeby spróbować.

dzisiaj miałem "ultra" wyzwanie.Przebiegłem w butach z Lidla (za 44,90) 12 km, wrażenia zupełnie pozytywne, co prawda nieco są szerokie więc włożyłem drugą wkładkę, ale dobrze darły ścieżki LK, niczego sobie nie obtarłem , stopy nie bolały. Buty są wygodne i lekkie , ale chyba bałbym się w nich przebiec coś dłuższego.

Kurde ależ bym się chciał pomęczyć tak jak Ester, cholera 3 tyg już mnie infekcja prześladuje i wrastam w podłogę. Jutro kończę brać antybiotyk i mam nadzieje że zacznę zimową tyranie, na początku grudnia obóz w Zakopcu i oby dalej szło czy biegło. Walczcie.
Zapraszam na...

dzisiaj miałem "ultra" wyzwanie.Przebiegłem w butach z Lidla (za 44,90) 12 km, wrażenia zupełnie pozytywne, co prawda nieco są szerokie więc włożyłem drugą wkładkę, ale dobrze darły ścieżki LK, niczego sobie nie obtarłem , stopy nie bolały. Buty są wygodne i lekkie , ale chyba bałbym się w nich przebiec coś dłuższego.

Zet robisz jakieś testy czy tak po prostu wywołujesz u siebie kolejne niedomaganie ;-)
Zapraszam na...

Stronę wygenerowano w 0.227 sekundy.

do góry