emo Obóz zimowy

Zastanawiam się nad wyjazdem do St. Moritz, Livigno lub Font Romeu.
Pokój dwuosobowy (z łazienką i kuchnią) w St. Moritz w okresie 20.12.2008-03.01.2009 kosztuje 450CHF/osobę (za całe dwa tygodnie). Cena noclegu w Livigno to ok. 30euro/osobę/dzień. Font Romeu nie sprawdzałem.

Czy byłby ktoś chętny na taki wyjazd?
Zmiany, zmiany,...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Obóz zimowy

Czyżby St Moritz było tańsze? Ale co chciałbyś tam robić - jeździć na nartach?

W tym okresie nie będę raczej mógł wyjechać aż na tyle czasu, także jeśli uda mi się zrobić kilkudniowy "obóz" w bliższych okolicach, to będę zadowolony. Oczywiście, by pojeździć na biegówkach (a ew. wieczorem potruchtać).

Obóz zimowy

Zwłaszcza mina Radka jest wyjątkowo zachęcająca ...
Mi zimą jest zimno i nigdzie nie jeżdżę, najwyżej do Falenicy.
KS ENTRE.PL Team...

Obóz zimowy

Szklarska też wchodzi w grę, chociaż wolałbym pojechać nieco dalej.
Niedługo będzie trzeba na coś się zdecydować bo mogą być problemy z rezerwacją miejsc.
Zmiany, zmiany,...

Obóz zimowy

Na jezdzie na biegowkach zapraszam, jako alternatywa do Falenicy, do Kampinosu.
Mozna na prawde sie najezdzac i po biegowkach zapraszam do mnie na saune i potem na goranca czekolade/herbatke itp. Rok temu nie bylo sniegu, ale dwa lata temu mielismy grupke, ktora co niedziele sie spotkala na biegowkach. Objechalismy caly Kampinos.
[url]...

Obóz zimowy

Zainteresowanie chyba byloby, ale co robic z rodzina 4osobowa w okresie swiatecznym?
[url]...

Obóz zimowy

Zwłaszcza mina Radka jest wyjątkowo zachęcająca ...
Mi zimą jest zimno i nigdzie nie jeżdżę, najwyżej do Falenicy.

Może Trener nie był zadowolony ze swojego zawodnika... A co do zimna, to na kilkanaście lat jeżdżenia na biegówkach pamiętam tylko jeden lub dwa razy gdy było mi zimno. Jest to rodzaj ruchu, w którym bierze udział wyjątkowo dużo partii mięśni i stąd naprawdę łatwo się zagrzać.

Obóz zimowy

A co do zimna, to na kilkanaście lat jeżdżenia na biegówkach pamiętam tylko jeden lub dwa razy gdy było mi zimno. Jest to rodzaj ruchu, w którym bierze udział wyjątkowo dużo partii mięśni i stąd naprawdę łatwo się zagrzać.
Mi jest zimno psychicznie, i akurat w tym przypadku, na stan ten wpływ ma jedynie zima. Denerwuję się, że zmarznę, a to wyzwala wystarczające poczucie dyskomfortu.
Nie wątpię, że biegówki są tak angażujące, że zmarznąć nie sposób, o ile warunki są stabilne, wycieczka nie długa i po znanym terenie. A zimą w górach bywa jednak różnie i dynamicznie. Równie angażująca jest wędrówka z ciężkim plecakiem, a tu byłam ze dwa razy na granicy zmarznięcia, może nie tyle z powodu zimna, co wyczerpania trudnymi warunkami.
Zatem za takie ekscesy, tym razem dziękuję, choć może kiedyś coś mnie jednak przekona.
KS ENTRE.PL Team...

Obóz zimowy

Jak dla mnie termin posylwestrowy odpada bo mam już zarezerwowany urlop od 20XII - 4I.

Myślałem o wyjeździe biegowo-biegówkowym właśnie w tym okresie. Do tego można dodać narciarstwo zjazdowe - w moim przypadku w ograniczonym zakresie. Inne opcje oczywiście są mile widziane.

Jeśli (ponownie) wyjazd zagraniczny nie wypali to można rozważyć opcję, żeby jechać w polskie, czeskie lub słowackie góry.

Jeśli byliby chętni na wyjazd a) zagraniczny b) krajowy (włączając kraje ościenne) to mogę się zająć organizacją takiej imprezy. Proponuję stworzenie wstępnej listy chętnych z podaniem orientacyjnego terminu pobytu.

Lista chętnych na wyjazd w okresie sylwestrowym:
1. Rafał 20XII-4I
2. ...
3. ...
Zmiany, zmiany,...

Obóz zimowy

2. DOM (raczej Polska, kraje cz-s)- 26.12-4.01
Maraton Warszawski -...

Obóz zimowy

W końcu jakaś konkretna deklaracja :) Liczba uczestników wyjazdu wzrosła o 100%! Ale dynamika :lol:

Ktoś jeszcze z nami jedzie?

Lista chętnych na wyjazd w okresie sylwestrowym:
1. Rafał 20XII-4I
3.
Zmiany, zmiany,...

Stronę wygenerowano w 0.248 sekundy.

do góry