emo Entre.Pl News

Entre.Pl News

Odpisuję po raz drugi. Prosze nie stawiać mi nieprawdziwego zarzutu...

Nigdy żaden termin nie będzie wszystkim pasował. Co konsultacji społecznych to właśnie się odbywają bezpośrednio, telefonicznie. Do Dominiki i Beaty nie dzwonimy tylko dlatego, że juz zadeklarowały się, że im nie pasuje - bardzo tego żałuję.
Niestety, ale nie mamy w tej chwili żadnych szans na otwarte konsultacje. Na maile praktycznie nikt nie odpowiada, na formu udziela się parę osób.

Jeżeli okaże się, że nie bedzie szans na kworum, to przełożymy zebranie. Taka informacja pojawi się ewentualnie do końca tego tygodnia.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Entre.Pl News

Może piątek nie jest najlepszy, może miejsce nie jest najwygodniejsze do dojazdu, może pora roku, może starty, może ważne sprawy rodzinne, może jeszcze coś innego. Ale jakie to ma znaczenie. Jest paru klubowiczów, których nigdy nie widziałem na walnym. Jak ktoś czuje się związany z ludźmi, którzy tworzą klub to chociaż raz na parę lat na walne wpadnie. Każdemu zawsze może coś wypaść, ale jak wypada z reguły... Nie wykluczone, że uwziął się na te osoby los i zawsze te walne wypadają kiedy mają już jakieś ważniejsze plany. Te osoby nie powinny grać w ruletkę, bo im zawsze zero wyskoczy, cokolwiek by nie obstawiły.

A i tak was bardzo zajętych lubię jak spotykamy się na jakimś biegu.
byłem dawniej...

Entre.Pl News

Paweł, w zasadzie nie ma sensu tu cokolwiek dodawać.
Ale wiesz, mam wrażenie, że cała ta sprawa została tak zaaranżowana, żeby teraz można było powiedzieć - że "pewnym osobom w klubie zawsze coś wypadnie" - a w podtekście jest, że te osoby (i to wiadomo, które) zrobią wszystko, żeby nie być na zebraniu czy spotkaniu i jeszcze sieją fałszywy zamęt.

Nie, tak nie jest. Na ilu walnych byłam, a na ilu nie byłam?

Jasne, że wszystkim się nie dogodzi. Że zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim są wyjazdy rodzinne, starty itp. Mi nie o to chodzi. Jeżeli coś mnie uderzyło to to, że nie było żadnej propozycji do wyboru - czyli maila typu: robimy Walne, mamy takie propozycje terminu : ... - wybierzcie. To raz. Dwa - że nikt nie zareagował po tym, gdy obie z Dom miesiąc temu już zasygnalizowałyśmy, że nie możemy w tym dniu być. Miesiąc temu! A nie wczoraj. Liczyłam na dyskusję nad innym możliwym terminem.

No nic, nie ma sprawy.
Radek - tak, żałuję że nie będę i nie ma w tym ironii ani fałszu. Maili od Zarządu nie otrzymuję, a na moje - gdy kiedyś pisałam w różnych sprawach - nikt nie odpowiadał.
Tyle.

ps. a, wydaje mi się, że - jeszcze - jestem w Komisji Rewizyjnej, tym bardziej powinnam chyba mieć minimalny chociaż głos w wyborze terminu ...
KS ENTRE.PL Team...

Entre.Pl News

Paweł, właśnie to ma znaczenie... ważne starty... jesteśmy klubem biegowym...
Bardzo niesympatycznego posta napisałeś, a nie widzę powodu, żeby pisać w tym tonie. Może w takiej sytuacji rzeczywiście lepiej nic nie piasać.

Od początuku pisałam, że chcę być na Walnym, ale MP to nie "jakiś" start, który sobie mogę odpuścić.
I proszę wziąć pod rozwage moje uwagi (na przyszły raz):
- walne w piątek w okresie startowym to słaby pomysł
- ktoś pod siebie ułożył termin, bo jemu akurat tak pasowało, bo pewnie w inne dni nie pasowało (też bym tak ułożyła pod siebie, ale to nie ja...;). Dlatego warto jest zaproponować choć dwa terminy. Wiem, że wszystkim się nie uda, że zawsze ktoś będzie niezadowolony, ale pewna doza demokracji przydałaby się
- Radek założył grupę na fejsie, fajnie byłoby się tam zaktywizować
Maraton Warszawski -...

Entre.Pl News

Doszły do mnie informacje, że jednak nie będzie w ten piątek Walnego. Prawda czy fałsz?

Entre.Pl News

zet wrote:
Doszły do mnie informacje, że jednak nie będzie w ten piątek Walnego.
Do mnie tam nic nie dochodzi.
No, ale ja zawsze jestem daleko, od wszystkich i od wszystkiego.
KS ENTRE.PL Team...

Entre.Pl News

Radek wrote:
Walne będzie, zmieniamy lokalizację na bardziej dogodną.
Szkoda, że nie można zmienić terminu na bardziej dogodny. Dla mnie wystarczyłby czwartek, 17-go.

Dobra, koniec tematu.
KS ENTRE.PL Team...

Entre.Pl News

Jako, że i ja należę do osób notorycznie się wymigujących od wszystkiego uprzejmie donoszę, że i tym razem nie pojawię się na Walnym zebraniu klubu. Jestem chora.... i zarażam.... lepszego powodu do nieobecności nie znajdzie chyba nikt. A jeśliby ktoś wątpił w moją uczciwość, proszę sprawdzić. Jestem na liście startowej półmaratonu w Hajnówce, jednak w nim nie wystartuję z w/w względów zdrowotnych :).
A jeśli mogę coś wtrącić to zawsze w klubach są osoby nastawione li tylko na przynależność do danego teamu jak i takie, które chcą działać i zmieniać. Tak to jest i nie ma co mieć za złe braku zainteresowania takimi sprawami jak wewnętrzne sprawy, regulaminy itd.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i niezainteresowanych :)
Bieganie uzależnia...

Entre.Pl News

Hej nie szukacie kogoś do drużyny na Maraton Warszawski? Planuję pobiec 2:34:59 :) mógłbym zasilić grupę która będzie walczyć o pudło czy była by taka możliwość?

Pozdrawiam

Piotrek 

Stronę wygenerowano w 0.236 sekundy.

do góry