emo Entre.Pl News

Entre.Pl News

Faktycznie, Entre Team pączkuje na wiosnę :D .
A czy Ewa zawita na forum? Chciałabym ją przywitać :D .
Pozdrawiam, Jola

...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Entre.Pl News

Może zrobimy konkurs w Entre Team'ie, kto przyciądnie więcej kobiet. Suchy prowadzi, ma dwa punkty, mam nadzieje że tylko chwilowo. :lol: :lol: :lol:
Ja mam 1 punkt..... przyciągnąłem Zulę, a że to nasz lekarz to mam jeszcze premię 1 punkt czyli prowadze ex-equo z Suchym ..... :lol: :lol: :lol:

Ty przyciągnałeś Zulę :shock: Ciekawe...
Pedro
9 Kompania...

Entre.Pl News

A może jeszcze urokiem osobistym...

Urokiem osobistym, elokwencją, prezencją i wszystkim czym chcesz. :lol:
Pedro nie dziw się, z tego co pamiętam to Ty po lesie latasz a Ibex siedzi u Ciebie w domu :shock: ... Tobie się może Ibex nie podoba, ale dziewczynom ...
:lol: :lol: :lol:
www.sbbp.pl

No i...

Entre.Pl News

Ty przyciągnałeś Zulę :shock: Ciekawe...
A kto się WAS pytał czy będziecie w ENTRE jak wracaliśmy z GEZnO :?: :idea: :P

No z tego co pamiętam to ja się zapytałem co to jest ENTRE.PL i że moglibysmy startować w tej grupie - na poczatku była mowa o Kabatach.
No ale to juz historia i rozumiem, że z racji wieku mozesz nie pamietać :lol:
Pedro
9 Kompania...

Entre.Pl News

Ibex a może nie wiedząc o tym skaptowałeś od razu 2 kobiety 8) (nie piszę tu o sobie, żeby nie było niejasności)
Możesz sobie wpisać 2 punkty i remisujesz z Suchym.
Pedro
9 Kompania...

Entre.Pl News

MiŚ\n
Tylko dlaczego Zet ma inną przynależność?
quote]
Początek rywalizacji był w styczniu i wtedy reprezentowałem "matkę" SBBP, korygowałem przynależność u Ziutka ale odpisał , że nie prowadzi i tak punktacji drużynowej a jak nie zapomni, to poprawi na Entre.pl
( zapomniał). Mogę Ciebie MiŚ zapewnić , że klasyfikacja po kolejnej Choszczówce będzie trochę inaczej wyglądać.

Entre.Pl News

Ibex a może nie wiedząc o tym skaptowałeś od razu 2 kobiety 8) [..]
:shock: No nie, przecież w listopadzie nie było mowy jeszcze o pączkowaniu ....

Ibex, a nie wiesz co to jest trafiona inwestycja :wink:
Pedro
9 Kompania...

Entre.Pl News

Wczoraj truchtałem na Polach Mokotowskich i przyznam się, że spodobała mi się ta trasa 8) Jedynym mankamentem była ogromna liczba spacerowiczów (wywołana z domów piękną pogodą) i momentami konieczność biegania slalomem, ale spokojnie można było zrobić coś szybszego.
W moim przypadku dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zostawienia plecaka w Bibliotece Narodowej :wink:
Może ktoś się skusi dzisiaj na truchtanie po PM w szybszym tempie? Jeśli tak, czekam na wieści do 17.45 :D
MiŚ...

Entre.Pl News

Może ktoś się skusi dzisiaj na truchtanie po PM w szybszym tempie? Jeśli tak, czekam na wieści do 17.45 :D

MiŚ kto by się odważył z Tobą "truchtać" w szybszym tempie? Dla własnej zguby może i bym spróbował, ale dziś biegam na Agrykoli...

Stronę wygenerowano w 1.346 sekundy.

do góry