emo Entre.Pl News

Entre.Pl News

Witaj Maja! :D Miło że dołączyłaś do ENTRE TEAM-u.
Ibex, trzeba zorganizować jakąś integrację :roll: , odczuwam pewne wyalienowanie :wink:
1% podatku na ...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Entre.Pl News

Witaj Maju :D
W końcu obok Zuli jest wśród nas reprezentantka płci pięknej :D
MiŚ...

Entre.Pl News

pomylone wątki... :wink:
A dlaczego pomylone wątki??

Ponieważ byłem wczoraj zaaferowany rewelacyjnym biegiem ZETa, umieściłem gratulacje nie w tym wątku, w którym powinienem, a gdy to sprostowałem, przyznaję, że niefortunnie napisałem "pomylone wątki", ale to dotyczyło tylko mojej pomyłki :oops:
MiŚ...

Entre.Pl News

Ja również witam nowe kobiety w teamie, Marię i Ewę. :oops: :oops: :oops: Liczę że zawitacie do Wawy na początku kwietnia.
KS ENTRE.PL Team

Entre.Pl News

Ja również witam nowe kobiety w teamie, Marię i Ewę. :oops: :oops: :oops: Liczę że zawitacie do Wawy na początku kwietnia.

Ewę? Chyba o czymś nie wiem :oops: :D
MiŚ...

Entre.Pl News

i wszystko jasne. Zobaczcie kto zajął 6-te miejsce w kategorii K-16 w XIX Biegu Zaślubin w Kołobrzegu (czas: 77'15").
Ewa - GRATULACJE!!!

Walczak, ale mnie zawstydziłeś .... :oops:
MiŚ...

Entre.Pl News

Dzięki Lubu, zamieszczam wycinek najświeższej klasyfikacji generalnej z biegów górskich. Na chwilę obecną trzej spośród nas są sklasyfikowani: Ours, Zet i Pedro i wszyscy mają szanse na awans w klasyfikacji :!: :D Tylko dlaczego Zet ma inną przynależność?
Końcowa liczba to suma czterech najlepszych wyników (dwa z Falenicy i dwa z Choszczówki).

1 Zach Paweł 1968 M-35 SBBP.pl 168 : 50
2 Starzyński Wojciech 1971 M-30 Entre.pl 174 : 22
3 Zawadzak Zbigniew 1962 M-40 SBBP.pl 174 : 40
4 Krasuski Marcin 1972 M-30 KB Orientuz Warszawa 176 : 17
5 Mirkowski Arkadiusz 1973 M-30 KB Orientuz Warszawa 178 : 01
6 Postek Adam 1981 M-21 OTK Rzeźnik Gliwice 178 : 04
7 Świętochowski Karol 1987 M-18 KB Huragan Wołomin 179 : 13
8 Sawicki Piotr 1974 M-30 Entre.pl 181 : 08
MiŚ...

Entre.Pl News

Niezłe... :lol: Ale Walczak nam się znów uaktywnił... ;) W takim razie w teamie biega Maja1 i Maja2. Sekcja kobieca rośnie w siłę... Co na to Prezes?

:lol: heh, Ewa to siostra Majki, kiedys byla dobra zawodniczka w Bno (BIEGU NA ORIENTACJE OCZYWISCIE) 8) a ze chciala byc solidarna z siostra to... wpisala sie kjako ENTRE.PL :lol: :roll: ...ale sie porobilo :D
To MY jesteśmy...

Entre.Pl News

Może zrobimy konkurs w Entre Team'ie, kto przyciądnie więcej kobiet. Suchy prowadzi, ma dwa punkty, mam nadzieje że tylko chwilowo. :lol: :lol: :lol:
KS ENTRE.PL Team

Entre.Pl News

Może zrobimy konkurs w Entre Team'ie, kto przyciądnie więcej kobiet. Suchy prowadzi, ma dwa punkty, mam nadzieje że tylko chwilowo. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: tylko co na to powie Prezes :wink: jak sie grupa rozrosnie do kilkudziesieciu osob :wink:
To MY jesteśmy...

Stronę wygenerowano w 0.275 sekundy.

do góry