emo WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

A tu zdjecia z Campo Cecina (ja z kolezankami Cristina i Lucia, ktore tez pozdrawiaja Entrowcow):

Natomiast to wydok za naszymi plecami:

Pozdrawiam!!! :)

P.S.: Juz opanawalam technike polaczenia do Internetu przez wloska komorke! Jestem dumna z ciebie! :lol:
[url]...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

My z siebie i Ciebie również jesteśmy dumni :D
Pozdrawiamy Ester i jej koleżanki :D

Pozdrawiamy Radka i życzymy powodzenia :D
Pozdrawiam
Darek

...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Dzisiaj z kolezankami robilismy "giro delle Apuane" czyli koleczko w gorach. Chodzi o 3 gory, od morza do poczatek gor, potem w gore do ca. 1400 m, potem na dol do 500, potem znowu do 1350, potem w dol do 650, potem w gore do ok. 1500, i nareszcze do morza. Wszystko razem ok. 120 km. Wrocilismy troche zmeczone.

Tutaj zdjecie dokumentarne z kolezankami przy 3. podjazdu:

i tutaj wydok za nami:
[url]...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

No wlasnie nie wiedzialam czy pisac tutaj czy pod "trenujemy sobie", ale potem doszla do koncu ze ja nie trenuje, robie wakacje i z tego powodu wybor tego watku.

Jestesmy juz w Grecji od tygodnia, zaliczylismy Cyklady i Wyspy Argonskie, warunki do plywania po prostu FANTASTYCZNE, niestety nie mam jeszcze mozwliwosci przerzuczyc zdjecia z aparatu na komputer, z tego powodu nie moge dolaczyz fajnych zdjec.

Plywamy na Lagune 420, dosyc szybko i fajnie, jest duzo wiatru, dzieci znosza te kolysania nieoczekiwanie dobrze, czasami dorosli dzigaja :wink: - no trudno! Jest to raj dla plywakow, woda przezroczysta, prady bardzo umiarkowane i zabawne, fala nieduza. Duzo ryb i roslyn, woda bardzo slona pozwala na szybkie ruszanie.

Krajobrazowo bardzo, bardzo pieknie, kuchnia niestety za dobra i kuszaca, owoce slodkie jak miod, warzywa soczyste i jedrne, chyba nie da rady plywac tyle zeby spalic te kalorie. Powoli mam sylwetke prawdziwej rodzimej Greczynki :? . Ale o tym bedziemy sie martwic poznej :wink:

W kazdym badz razie, serdecznie pozdrawiam wszystkich!
:lol: :lol: :lol:
[url]...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Super masz, ester.
U nas, jak to zwykle od św. Anki - zimne wieczory, chłodne poranki, o czym dziś się przekonałam wróciwszy z integracji z zziębniętymi stopami.
Ja kiedyś spędzałam lata na południu - co prawda, Rosji, ale klimat ogólny był trochę podobny, i czasem tęsknię do tych dojrzałych w południowym słońcu warzyw i owoców, wina, ciepła, słonego morza. Po prostu - wakacje.
KS ENTRE.PL Team...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Super masz, ester.
U nas, jak to zwykle od św. Anki - zimne wieczory, chłodne poranki, o czym dziś się przekonałam wróciwszy z integracji z zziębniętymi stopami.
Ja kiedyś spędzałam lata na południu - co prawda, Rosji, ale klimat ogólny był trochę podobny, i czasem tęsknię do tych dojrzałych w południowym słońcu warzyw i owoców, wina, ciepła, słonego morza. Po prostu - wakacje.

Ciekawe Beato, gdzie Cię dziś zagnało. Ja też wróciłem późnym wieczorem do domu, ale stopy i nie tylko miam nieźle rozgrzane.

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Ciekawe Beato, gdzie Cię dziś zagnało.
Mnie nigdzie nie gna - zazwyczaj poruszam się niespiesznie.
Poza wyjątkami, kiedy na zawodach w zasięgu wzroku mam Dom.
Czasem też gna mnie do toalety.
KS ENTRE.PL Team...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

I wrocilam z Grecji. Bylo to przepieknie. Mam bardzo duzo zdjec, przy nastepnym spotkaniu chetnie wam pokaze. Tutaj wybralam pare:

to ja z mezem, czyli - w tej kolejnosci - pomocnik i kapitan:

to byla woda:

]

to wygoda przy ladzie, gdzie byly lokalne osrodki lokomocjyne (osiolki) - ja mam tez lokalna bluzke -:

to naprawa przy maszcie - zasada jest prosta: "lekki" idzie w gore, "mocny i wysportowany" ciagnie line:

to miejsce idealne na skipy:

:D

POZDRAWIAM!!!
[url]...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Ester, to z masztem i .... robi wrażenie.

A my jesteśmy w Szklarskiej. Niestety główny fotograf zaniemógł i leży w łóżku. Dlatego pocztówek na razie nie będzie. Reszta poszła "Na winkiel"

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

A dzisiaj pocztowki sportowe.

Poniewaz nie za bardzo mi wychodzi z biegiem, z rowerowaniem i plywaniem, postanowilam sie kierowac na inne sporty. I tutaj mamy.

Tu bojsko (Lerici, Liguria):

i tu druzyna:

(ja w czerwonej druzynie, nr. 5, bialy helm)

Szkoda, ze przegralismy :? ...
POZDRAWIAM!
[url]...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Wrocilam z Wloch, i wlasnie chcialam sie dzielic z wami pewnymi pieknymi chwilami:

lot nad Alapami bez chmur:

tutaj villa gdzie sie odbywaly obrady nad jeziorem Como:

a tutaj widok jeziora:

Bylo az 18 stopni, i nie moglam sie nie kapac we wtorek rano... Przepieknie!
[url]...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Nie wiem, czy tutaj postawic moje pocztowki lub pod biegami gorskimi...

W kazdym badz razie, moje ostatne piekne chwile:

Sella Ronda:

Marmolada - jeszcze przed podbiegiem:

Na Marmoladzie:

Na Marmoladzie :D :

Mapa tej trasy juz gdzies zamiescilam...

Bylo to po prostu PRZEPIEKNIE!!!
[url]...

Stronę wygenerowano w 0.343 sekundy.

do góry