emo WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Zaloze nowy watek poniewaz jestesmy klub miedzynarodowy i kosmopoliticzny, i w ogole lubimy podrozowac i wedrowac.
Pora roku sprzyja tez zalozenie takiego watku.

Rownoczesnie poniewaz jutro zaczynam wedrowac po Europie - mam w planie Szwajzaria, Wlochy, Grecja, Niemcy i Rosja - i wroce dopiero w pazdzierniku, nie chcialabym zeby zapomniecie o mnie, i z tego powodu od czasu do czasu bede wyslala jakies pozdrowienia, i zeby nie zasmiecic inne watki, bardziej powazne, bede tutaj umiescila moje przygody turistyczne.

Zaczynam - bo zawsze musi byc jakis poczatek - od wczorajszego zachodu na Zegrzu. Ja jestem w wodzie, ale chyba mnie nie wydac...

a tu widac: 8)

Saluti a tutti!
[url]...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Fajnie, dzięki, Ester.

Moje widokówki częściej są w wątku Beskid Niski ... (SBBP), ale może i tu czasem coś wkleję.

No i szerokiej drogi!
KS ENTRE.PL Team...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Ester, bardzo dobry pomysł i na czasie. Mam jedynie propozycję, aby pocztówki nie były mniejsze, niż 650 px (większy bok) Przy takiej rozdzielczości z pewnością dostrzeglibyśmy Cię w wodzie :)

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Ester! Czytasz w moich myślach?

Tak, Andrzeju, na reszcze ktos na to wpadl! :) Ja nie jestem kobieta, jestem - dobra 8) - wrozka bez mundurki. Wlasnie, "Ester", czyli ta, ktora odczyta gwiazdy. :D
[url]...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Ester! Czytasz w moich myślach?

Tak, Andrzeju, na reszcze ktos na to wpadl! :) Ja nie jestem kobieta, jestem - dobra 8) - wrozka bez mundurki. Wlasnie, "Ester", czyli ta, ktora odczyta gwiazdy. :D

Ester, życzę udanych i owocnych w ciekawe kartki wakacji. Pozdrów od nas białe niedźwiedzie :)

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Niestety nie mam mozliwosci ladowania zdjecia z komorki do serwera, i z tego powodu nie moge wam wyslac moje widokowki. Szkoda, bo ladne... Sie zastanawialam, ze moglabym ew. wyslac do kogos fotki MMSem, i potem poproszic o umiesenie na forum.
Czy ktos ma taka mozliwosc?
Na razie pozdrawiam "na sucho"! 8) :lol:
[url]...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Niestety nie mam mozliwosci ladowania zdjecia z komorki do serwera, i z tego powodu nie moge wam wyslac moje widokowki. Szkoda, bo ladne... Sie zastanawialam, ze moglabym ew. wyslac do kogos fotki MMSem, i potem poproszic o umiesenie na forum.
Czy ktos ma taka mozliwosc?
Na razie pozdrawiam "na sucho"! 8) :lol:

Ester, wyślij do mnie. Powinienem sobie poradzić.

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Czekając na alpejskie pocztówki zamieszczam póki co kartkę z Cycowa, w okolcach którego ekstremalny odłam ENTRE.PL teamu przygotowywał się do zawodów ironman.

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Pozdrawiam ze szczytu Magury Małastowskiej niedaleko Gorlic. Widoki i tereny do biegania przepiękne. Polecam okolice zbiornika Klimkówka. Życzę wszystkim udanego wypoczynku.

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

dzisiaj wspaniaĹ�y trening rowerowy w koleĹźankami: 90 km od morza do Campo Cecina (1525 m), w Ĺ�rodku Alp Apuanskich. WysĹ�aĹ�am Andrzejowi MMSy dokumentarne. trasa ta byĹ�a czÄ�Ĺ�Ä�rowerowÄ� zawodĂłw "marble man", czyli wariant lokalny iron mana. potem zrezygnowano z tych kompetycji zpowodu zbyt wysoki Ĺ�miertelnoĹ�ci :( w kaĹźdym bÄ�dĹş razie, dzisiaj nogi trochę bolÄ�! :(
[url]...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Pozdrawiam ze szczytu Magury Małastowskiej niedaleko Gorlic. Widoki i tereny do biegania przepiękne. Polecam okolice zbiornika Klimkówka. Życzę wszystkim udanego wypoczynku.
Dziękuję bardzo za saluti!
[url]...

WIDOKÓWKI I POCTÓWKI

Czekając na alpejskie pocztówki zamieszczam póki co kartkę z Cycowa, w okolcach którego ekstremalny odłam ENTRE.PL teamu przygotowywał się do zawodów ironman.

Super fotka! :lol:
[url]...

Stronę wygenerowano w 0.227 sekundy.

do góry