emo Nasze starty w 2008.

Nasze starty w 2008.

Fajnie,że doping pomógł.Moze przerzucę się z biegania na kibicowanie, chyba lepiej mi to wychodzi.
No, żeby nie było tak różowo - pomógł Sylwkowi, dla mnie był za niemrawy, ale też niemrawo biegłam :wink: .
Ale miło było mimo wszystko coś usłyszeć.
KS ENTRE.PL Team...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty w 2008.

W Mogilnie, na III biegu WOSP, po ostrej walce na finiszu, 2. miejsce z czasem 10.13 zajął Jons. Startowało 48 osób. Gratulacje :!: .
KS ENTRE.PL Team...

Nasze starty w 2008.

W Mogilnie, na III biegu WOSP, po ostrej walce na finiszu, 2. miejsce z czasem 10.13 zajął Jons. Startowało 48 osób. Gratulacje :!: .
Dzięki, z tym finiszem to w ogóle śmieszna sprawa, pozwolę sobie wkleić fragment posta, którego pisałem w wątku o mogileńskim biegu:

Podczas biegu doszło w ogóle do zabawnej sytuacji. Strażnik stojący na skrzyżowaniu nie pokierował mnie i lidera (do skrzyżowania biegłem cały czas drugi) w dobrą ulicę i dopiero kiedy inni biegacze krzyknęli nam, że źle biegniemy - zawróciliśmy. Straciliśmy w ten sposób kilkadziesiąt metrów i dobre kilkanaście sekund oraz spadliśmy odpowiednio na 5. i 6. pozycję. Na szczęście udało się to odrobić, ale gdybym stracił drugie miejsce przez brak pokierowania, to byłbym ostro wkurzony.
A chyba nawet nie muszę mówić jak śliska była dziś droga... Po prostu tragedia, ale były odcinki gdzie można było przyspieszyć :)

Nasze starty w 2008.

No to faktycznie Jons mieliście "zabawny" finisz. Tym bardziej gratulacje za osiągniętą lokatę.

I jeszcze dołączam się do braw za osiągnięcia na Noworocznym dla całej startującej ekipy na Kabatach :!:
Ja nie miałam takiej odwagi jak Ester żeby się tak dać "zamrozić na zawodach" :roll: .
Pozdrawiam Renata
...

Nasze starty w 2008.

A co do Mogilna, na moim forum jest już obszerniejsza relacja + zdjęcie z dekoracji.

Link:
www.treningbiegacza.pl/forum/index.php?s...view=findpost&p=1087

Pozdrawiam i do zobaczenia na Kabatach w lutym lub... może na Chomiczówce? Z Chomiczówką to do ostatniej chwili jednak wielka niewiadoma, ale będę starał się zjawić z całych sił. A jeśli się nie uda, to następnym moim startem będzie GP Warszawy.

Nasze starty w 2008.

Brawo Jons i do zobaczenia ;) Może relację wrzucić na stronę klubową choćby dla tych co nie mają czasu surfować po różnych stronach? :idea:
Proszę bardzo, ale nie wiem czy się nadaje, bo to w sumie tylko subiektywna relacja, nie ma tam żadnych konkretów :)

Nasze starty w 2008.

Mam do Was jedno pytanie: czy na kabackiej dyszce (tej z Grand Prix) są jakieś fragmenty asfaltowe? Niby biegłem tam, ale nie mam 100% pewności. A gdyby nie było asfaltu, to w lutym wziąłbym kolce :)

Nasze starty w 2008.

Mam do Was jedno pytanie: czy na kabackiej dyszce (tej z Grand Prix) są jakieś fragmenty asfaltowe? Niby biegłem tam, ale nie mam 100% pewności. A gdyby nie było asfaltu, to w lutym wziąłbym kolce :)
Nie ma asfaltu.
~~~~
MEL.

Nasze starty w 2008.

Proszę bardzo, ale nie wiem czy się nadaje, bo to w sumie tylko subiektywna relacja, nie ma tam żadnych konkretów :)

Czytalam relacje, jest ona bardzo fajna!
[url]...

Nasze starty w 2008.

Na razie nie ma...Ale na Euro 2012 ma już być :lol:
KS ENTRE.PL Team

Stronę wygenerowano w 0.347 sekundy.

do góry