emo Nasze starty w 2008.

Nasze starty w 2008.

Prawie zapominalam: gratuluje wszystkim, ktorzy dzisiaj startowali, a szczegolnie Dominice, ktora doslownie leciala na skrzydlach do mety, i Marcinowi! Wielkie brawa tez dla bardzo dobrych wynikow dla wszystkich -oprocz mnie!
[url]...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty w 2008.

Dla Ciebie, Ester, też brawa, za walkę z zimnem :wink: . Wygraną 8) .
Antybrawa dla tych, których dziś nie było :wink: .
KS ENTRE.PL Team...

Nasze starty w 2008.

Ester, a ja oprócz gratulacji dla Dominiki i Marcina gratuluję przede wszystkim Tobie! Ja tam bym z takimi dolegliwościami nie pobiegła pewnie! Ty jesteś po prostu z żelaza!!! :D
Pozdrawiam, Jola

...

Nasze starty w 2008.

Wlasnie zerknalam na strone kbgymnasium i mi sie poprawil nastroj, bo widzialam...
ZE MY PANIE DOSTALISMY 1. LOKATE W KLASYFIKACJI KLUBOWEJ!

WIELKIE BRAWA DLA NAS!!!
:lol: :lol: :lol:

P.S.: Ja nawet z moim mizernym wynikiem przynioslam pare punktow, bo bylam 2. w k.w.!!! Warto bylo zlapac troche swiezutkiego powietrza!
[url]...

Nasze starty w 2008.

Wczoraj było zimniej :lol:
zatem dzisiaj jakoś łatwiej się leciało:)
Maraton Warszawski -...

Nasze starty w 2008.

Gratulacje dla wszystkich, którzy zdecydowali sie na start w tych lekko ekstremalnych warunkach, a w szczególności dla Pań, które zwyciężyły drużynowo.
My panowie mamy za to się czego wstydzić, dopiero trzecie miejsce :wink:

Nasze starty w 2008.

Gratulacje za ładny występ w ciężkich warunkach! Ładny początek sezonu! Imprez w styczniu jest na tyle dużo, że jeszcze będziemy mieli okazję pokazać się w liczniejszym składzie. Dziś biegać było faktycznie nieco lżej niż wczoraj, ale i tak podziwiałem Was w trakcie porannego treningu.

Nasze starty w 2008.

Dziś biegać było faktycznie nieco lżej niż wczoraj, ale i tak podziwiałem Was w trakcie porannego treningu.
Gdzie nas podziwiałeś :wink: ? Chyba nie na Kabatach ...

A co do pogody - ja wiem, czy było lżej? W moim odczuciu, tak samo, może odrobinę słabszy wiatr, ale temperatura bez zmian. Ja zmarzłam tak samo.
KS ENTRE.PL Team...

Nasze starty w 2008.

Na coś się przydałem!
Oj przydałeś się, przydałeś! Na 9 km. dostałem jakiegoś kopa,(a może to BYŁ kop :shock: No szok :!: ).Ale dzięki temu doszedłem i minąłem tych dwóch, co biegli przede mną , jakieś 20 metrów. DZIĘKI ZET!!! Może wypiję za Twoje zdrowie :D :D :D Aha, no i gratulacje dla wszystkich startujących. A Ty Silvia, jesteś naprawdę niezwykła :!: Do zobaczenia.
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty w 2008.

No i mi ten ZETowy doping wyszedł na dobre, bo na końcówie już tylko wyprzedzałem (zresztą jak na całym dystansie :lol: - tak to jest, jak się zacznie w końcu spokojniutko). Dzięki Zet :!:
Beata, no i w końcu nie pokazałem Ci tych wieloskoków :wink: Może w Falenicy?
Don't walk if you...

Nasze starty w 2008.

tak to jest, jak się zacznie w końcu spokojniutko)
No nie zawsze, czasem zaczyna się spokojniutko, i kończy również - dziś to zaprezentowałam ;).
Beata, no i w końcu nie pokazałem Ci tych wieloskoków :wink: Może w Falenicy?
Proponuję na podbiegu.
Nie pokazałeś, bo bym zamarzła całkiem, to i uciekłam.
Ale ja i tak jestem chyba w tej kwestii nie do naprawy. Przecież zdiagnozowali mi na bieganiu.pl ... przykurcze w achillesach :wink: .
A poważniej mówiąc - ja rozumiem, o co chodzi, ale nie jestem w stanie tego wykonać. Znaczy, trochę jestem w stanie, ale wówczas ten wieloskok jest strasznie wolny ... I mam wrażenie, nieefektywny.
KS ENTRE.PL Team...

Nasze starty w 2008.

Fajnie,że doping pomógł.Moze przerzucę się z biegania na kibicowanie, chyba lepiej mi to wychodzi.

Stronę wygenerowano w 0.228 sekundy.

do góry