emo Nasze starty w 2008.

Nasze starty w 2008.

Dzieki za troskę o moje zdrowie, trochę je ostatnio zaniedbywałem i odbija mi się czkawką, niestety trzeba swoje odleżeć, a obowiązków ojcowskich trzeba przestrzegać i też nie zaniedbywać, muszę teraz poświęcić dużo czasu mojej Magdzie.
Darek, masz identyczne plany , jak ja (może jedynie nie Radzymin, a Puchatek-polecam!).

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty w 2008.

Zobaczymy czy zdrowie sie nie posypie i czy bedzie czas a przede wszystkim siła do trenowania. Chciałbym przede wszystkim nie mieć przerw w treningach a z tym jak wiadomo róznie bywa.
Głównie bede stawiał w tym roku na jakies krótsze biegi. Trochę poeksperymentuje z planami treningowymi :roll:
Postaram sie wystartowac na 5km - chomiczówka, wiązowna
10km - kabaty(niestety te starty w środku tygodnia odpadają), może uda sie wybrać na pare biegów do falenicy, 21km - półmaraton warszawski. Dalej póki co nie planuje. Wszystko wyjdzie "w praniu" :)
Moim partnerem w...

Nasze starty w 2008.

Ech.

Falenica,
Chomiczówkę raczej odpuszczę, bo jest tam ohydnie,
Kabaty, ale tylko GP Warszawy,
PM w Warszawie, ale jako rozruch,
Paryż,
(...)
Wyszehradzki.

Co dalej, nie wiem.
sport ssie

Laski...

Nasze starty w 2008.

U mnie wszystko jest z dużym znakiem zapytania:
Chomiczówka, chyba 15 km
może Wiązowna
Warszawa 21,1 km
GP Warszawy
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty w 2008.

Jak już tak się wszyscy rozpisują, to czemu ja miałbym milczeć, skoro jakieś tam plany mam (jak zawsze nie tylko typowo biegowe) :wink:
1. Kabaty - na pewno jutro, a dalej, to się okaże w miarę możliwości.
2. Falenica - lubię tam biegać i chciałbym zaliczyć jak najwięcej startów, aby zaliczyć cykl.
to z tych najbliższych, a z dalszych:
3. Dębno - jeśli nic nie pokrzyżuje planów, to zamierzam w końcu zmierzyć się z dystansem maratońskim.
4. Mistrzostwa Europy w Radioorientacji - Kijów, weekend majowy.
5. Bieg Rzeźnika z Jaśkiem
6. Mistrzostwa Świata w Radioorientacji - Korea, wrzesień - tu znak zapytania, czy będzie kasa na wyjazd, no i czy się załapię do reprezentacji.

To tyle z głównych celów na ten sezon. Raczej na pewno nie będę biegał na Chomiczówce, bo zniechęca mnie kręcenie kółek po chodnikach osiedla. Co do połówki w Wiązownej, ewentualnie w Warszawie (choć trochę krótko do Dębna) to się okaże. Być może wpadnie jeszcze jakiś AR z Jaśkiem :lol:

A co ze sztafetą w Bochni?
Don't walk if you...

Nasze starty w 2008.

Jutrzejsze zawody odpuszczam, nie nadaję się jeszcze , kaszel urywa mi łeb.Może wpadnę pokibicować.

Nasze starty w 2008.

Moje plany startowe:

1. Inauguracja sezonu, oczywiście jutro w Kabatach,
2. Cykl GP Warszawy- obowiązkowo,
3. Falenica- bardzo bym chciał wreszcie,
4. Chomiczówka 15km,
5. Wiązowna półmaraton,
6. Warszawa półmaraton,
7. Toruń maraton,
8. Mińsk Mazowiecki 15km- być może,
9. III Bieg ENTRE :)
10. Bieg Powstania Warszawskiego,
11. Radzymin albo Puchatek półmaraton,
12. Warszawa maraton,
13. Poznań maraton,
14. Bieg Niepodległości- na zakończenie tego sezonu.

W trakcie sezonu mogą być zmiany, ale raczej niewielkie.
No to do zobaczenia :!:
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty w 2008.

Jutrzejsze zawody odpuszczam, nie nadaję się jeszcze , kaszel urywa mi łeb.Może wpadnę pokibicować.
Tak to jest, jak się pije na mrozie. A mówiłem- nie pij więcej mordo ty nasza- to nie, musiał się napić i to na mrozie. A przecież i lata już nie te ZETuchna. Ale wpadnij koniecznie na bieg, to pogadamy. Tylko ubierz się ciepło. :D :D :D
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty w 2008.

Ale wpadnij koniecznie na bieg, to pogadamy.
Zet na bieg wpadł, dzięki za kibicowanie.

Gratuluję wszystkim inauguracji sezonu, w tych trudnych, bo mroźnych warunkach. Startowali: Dominika, Sylwia, Ruda, ja, Marcinas, Sylwek, Simon - to chyba wszyscy, czy ktoś jeszcze?
Gratulacje zwłaszcza dla Marcina (standardowe miejsce) i Dominiki - na tym mrozie 40.25, i druga lokata :shock: :!: .
Ja, przyznam, nie zmęczyłam się dziś oddechowo, siłowo - średnio, ale jakoś czułam opór wewnętrzny, a bardziej nawet zewnętrzny - wynikający z dotkliwego zimna i wiatru, aby biec szybciej.
Zatem gratuluję raz jeszcze wszystkim uczestnikom dzisiejszych zmagań. Tym samym, sezon 2008, rozpoczęty.
KS ENTRE.PL Team...

Nasze starty w 2008.

Ja dzisiaj mialam moja negatywa zyciowke. :?
Pierwszy raz biegalam przy -8 - tyle mialam w samochodzie.
Katastrofa!

Po prosze o rade: jak biegac kiedy jest zymno?

Pierwsze 15 minut to bylo zimno ale w sumie ok, potem mi sie zaczelo zmarnac moj plot na czele i bylo mi strasznie zymno i byla zamrozona. Kiedy dotarlam do startu bylam mrozonka, nie moglam nawet artykulowac slowa - Magda moze to potwierdzic, nie bylam w stanie otworzyc buzie i normalnie panowac nad miesnami ust.

Jak sie ubierac? jak sie rozgrzewac? Jakie tempo sprobowac zatrzymac w stosunku do normalnego?
[url]...

Nasze starty w 2008.

Po prosze o rade: jak biegac kiedy jest zymno?
Nie biegać :wink: .

Tak naprawdę, nie wiem. Mi aż tak zimno nie było, ale czułam taki ogólny opór - opór w oddychaniu, i ogólną jakąś taką sztywność. Choć tak bardzo się nie zmęczyłam.
Ale przecież, takie same warunki mają wszyscy, a jakoś niektórzy mogą biegać szybciej, zatem nie wiem, od czego to jest zależne.
KS ENTRE.PL Team...

Stronę wygenerowano w 0.269 sekundy.

do góry