emo Wspólny wyjazd na maraton zagraniczny

Wspólny wyjazd na maraton zagraniczny

Radek wrote:
Zgodnie z obietnicą chciałbym zaproponować Wam wspólny maratonik na wiosnę przyszłego roku. Kiedyś udało nam się juz wyjechać w pare osób do Paryża, można by więc to powtórzyć i wybrać się przetestować maraton w innej europejskiej stolicy.
Drugim, przyznam się, że dla mnie ważnym powodem, jest mały jubileusz, który czeka mnie na wiosnę przyszłego roku. I własnie w dniu tego jubileuszu, 15.04.2012 organizowany jest maraton w Wiedniu.
Pytam więc Was, czy ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Austrii? Jeżeli zbierze się parę osób, to chętnie podejmę się zorganizowania transportu i hotelu.

Propozycja ciekawa. Wszystko wskazuje na to, że będę na miejscu od 1 kwietnia do końca czerwca, tym niemniej nie jestem jeszcze pewien czy będę w stanie się przygotować do maratonu. Z pewnością obecność klubowej grupy byłaby dla mnie moblizacją. Można też ewentualnie wystartować w połówce lub w sztafecie maratońskiej. Aktualnie wpisowe to 75 euro (maraton) lub 36 euro (półmaraton).

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

W Wiedniu stacjonować będzie również od przyszłego tygodnia przez pól roku mój kolega. Są szanse, ze rozejrzy się za tanim, przyzwoitym noclegiem.

No ja się poważnie zastanawiam. Myślałam o Łodzi w tym terminie, ale jak bym miała z kim biec w Wiedniu....
Muszę sobie "plusy" przekalkulować.
Maraton Warszawski -...

No to zainteresowanie małe... szkoda.
Ja w każdym razie wybieram się do Wiednia. Gdyby ktoś się zdecydował, to prośba o kontakt.
Dominiko, daj znać, jak podejmiesz decyzję. Wojtek, odezwę się do Ciebie telefonicznie. Gdybyś był rzeczywiście na miejscu, a nie dał rady przygotować się do maratonu, to może w ramach treningu pobiegłbyś ze mną?

Radek - gdybym nie biegł maratonu to albo pobiegnę połówkę, albo będę do dyspozycji jako kibic i wsparcie na trasie. Potrzebuję jeszcze trochę czasu by się namyśleć i zdecydować. A _Zbych może się też wybierze?

Ładnie wygląda samo zakończenie listy startowej Gran Canaria Marathon 2012 :) Może są jeszcze chętni?
Wojciech Starzyński
Xavier Varias Fernandez
Zbigniew Korzonkowski
Zohiartze Moral Atela

To niestety jeszcze nie dla mnie;) Za wcześnie, zdecydowanie za wcześnie...
Choć kusząco byłoby się wyrwać i pobiegać w bardziej sprzyjających warunkach.

Pewnie jednak zostania zostanie ŁÓDŹ, o ile w ogóle uda mi się przygotować do maratonu. Na razie celem numer jeden jest połówka i przełaje. No a tak którkodystansowo to Chomiczówka i poprawa życiówki na dobry początek roku.
Maraton Warszawski -...

A ja mam już bilety do Rzymu na 26 lutego (38ª edizione della RomaOstia Half Marathon) i na 15 kwietnia do Wiednia (9. Vienna City Marathon) :)

Stronę wygenerowano w 0.360 sekundy.

do góry