emo Wspólny wyjazd na maraton zagraniczny

Wspólny wyjazd na maraton zagraniczny

Troche obok, bo wiosenny tylko formalnie (czerwiec) i specyficzny bo w Alpach ale jakie dekoracje :D :D . Pod Jungfrau. Lub w lipcu do Zermatt :D :D
Bieganie jest...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Mi się na razie trudno zadeklarować, bo różne inne sprawy mnie przytłaczają. Rozważam start w Paryżu o ile będę tam dłużej, z maratonów niewymienionych przez Radka dość ciekawy jest bieg 30/03 w Treviso, gdzie latają tanie linie z Krakowa. Dość trudno jednak się przygotować na ten moment.

Ours, mysle, ze ty w Treviso masz mozliwosz wygrac. Na pewno, jezeli sie decydujesz, nalezysz do TOP-RUNNERS. To jest maly maraton, moj - byly po Berlinie :cry: - kolega tam byl pacerem.
[url]...

Ours, mysle, ze ty w Treviso masz mozliwosz wygrac.

Masz sporą wiarę, że poprawię życiówkę o pół godziny :shock: Treviso jest fajne, poza tym jest niedaleko do naszego wspólnego kolegi, ale chyba jednak nie tym razem (choć w 2008 start następuje z trzech różnych miejsc). Jednak jestem za Paryżem, przemyślałem wszystkie za i przeciw, przeanalizowałem kalendarz i będę się starał zapisać się przed 20/10. Jestem za zbudowaniem conajmniej 5-osobowej drużyny!
Co do stacji PAN, to po pierwsze nie jest ona aż tak tania na pojedyncze noclegi, po drugie, ostatnio były kłopoty z miejscami, trzeba byłoby zatem dość wcześnie rezerwować.

Ours użył w wypowiedzi pogrubionej czcionki. Sprawa robi się poważna.

Ja nie wybieram się, ale być może mogłabym pomóc w sprawie noclegu, mam tam rodzinę.
KS ENTRE.PL Team...

Ja juz deklaruje moja chec!!! Mi Pariz pasuje, maratony rowniez, franzusi tez, a towarzystwo ENTRE'a jak najbardziej! :D
[url]...

A moze synchronizujemy nasze rejestracje...
A ty, Ours, co zdecydowales?
[url]...

A moze synchronizujemy nasze rejestracje...
Jutro? :wink:
A ty, Ours, co zdecydowales?

Trzy osoby to własnie Ty, ja i Ours.

Ja na pewno dopiero w czwartek moge sie zarejestrowac. Musze jeszcze porozmawiac w domu, pewne kroki musza u mnie przeisc przez rade rodzinna. Najtrudniejszy w przekonaniu jest moj 5.letni synek, ale do tej pory zawsze mi sie udalo osiagnac jego pozwolenie. :)

Natomiast martwi mi troche ten bol nerwu kulszowego, ktory sie nasila. Bylam u ortopeda, bylam u rehabilitanta, ale na razie jest coraz gorzej. Troche czasu jest, ale troche sie martwie. Boli strasznie :cry: .
Ale zobaczymy. Jeszce w tym tygodniu jestem umowiona z neurologiem.
[url]...

Troche obok, bo wiosenny tylko formalnie (czerwiec) i specyficzny bo w Alpach ale jakie dekoracje :D :D . Pod Jungfrau. Lub w lipcu do Zermatt :D :D

przepraszam, ze w Waszym klubowym watku jako nieklubowy pisze - ale propozycja Darka jest kuszaca. Wyglada na to, ze plan na 2008 mamy identyczny ? :D przy czym sklaniam sie ku Jungfrau.

Patrzylam na strone maratonu Pariskiego: www.parismarathon.com
Wyglada baardzo dobrze. Jest jeszcze duzo miejsc, ale warto sie zdecydowac. Tylko nie wiem jak z noclegiem. Czy ktos ma jakies pomysly?
[url]...

Stronę wygenerowano w 0.409 sekundy.

do góry