emo Maraton Berlin 2007

Maraton Berlin 2007

Czyli życiówka, brawo!

Nie wiem czy chodzi o życiówkę Ester, czy Haile, ale Ester ma na swoim koncie wynik 3,38. Tym niemniej gratulacje, że po ciężkiej kontuzji wróciła tak szybko (w podwójnym znaczeniu). Brawa dla Pawła i Andrzeja, czekamy na relacje!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Maraton Berlin 2007

No wlasnie dopiero teraz wydzialam ze juz wszystko wiecie! Ja jestem zadowolona wyniku, nawet bardzo, poniewaz nie myslalam ze mi sie uda wrocisz jakos do formy w tak krotkim czasie. Jedna rzecz to krotkie biegi, druga maraton. Ja niestety moglam zaczac trajnowac troche tylko w sierpniu... Ale w sumie bylo to dobrze. Zaczelam dobrze, trzymalam 5.20 ok 25 km, potem bylam zmeczona i bark troche mi bolal, wydocznie za duzo macham rekami :( Organizacja byla super, pogoda tez, Berlin bardzo ladne miasto. W mojm przedziale bylo rzeczywiscie duzo ludzi, i czasami kiedy trasa byla waska to troche przeskadzalo. Ale w sumie bylo to na prawde dobrze. Najwieksza emocja bylo zobaczyc Haila Gebrselassie, ktory po prostu lecial na nogach - wydzialam potem w telewizji niemieckjej.
Dziekuje wszystkim, ktorzy my wyslali SMS wsparcia przed i podczas maratonu :wink: . Mialam telefon ze soba - jako diabetyk musze zawsze to miec - i bardzo mi pomagalo w ostatnych kilometrach!!!
:lol:
[url]...

Maraton Berlin 2007

Ja z moja polczyzna? Chetnie, jezeli chcecie sie troche pousmiechac!!! :lol:
[url]...

Maraton Berlin 2007

Jasne, że chcemy :wink: . Jeśli jest do kogo, zawsze.

Pisz, nie przejmuj się, mogę dokonać ewentualnej korekty 8) :wink: .
KS ENTRE.PL Team...

Maraton Berlin 2007

Jasne, że chcemy :wink: . Jeśli jest do kogo, zawsze.

Pisz, nie przejmuj się, mogę dokonać ewentualnej korekty 8) :wink: .

Proponuję zachować oryginalną wersję językową, będzie bardziej autentyczna w tym przypadku. A poza tym mam propozycję, by w dłuższych tekstach akapity były oddzielone przynajmniej jedną pustą linią i wobec powszechnie stosowanych sporych ekranow - może powiększyć czcionkę?

Maraton Berlin 2007

Czyli życiówka, brawo!

Nie wiem czy chodzi o życiówkę Ester, czy Haile, ale Ester ma na swoim koncie wynik 3,38. Tym niemniej gratulacje, że po ciężkiej kontuzji wróciła tak szybko (w podwójnym znaczeniu). Brawa dla Pawła i Andrzeja, czekamy na relacje!
Faktycznie, źle zerknąłem na stronie, przepraszam :oops:

Maraton Berlin 2007

Heile stał na starcie niemal na wyciągnięcie ręki. Ale dotykanie go byłoby nimal świętokradztwem. Niemniej czułem jego bliskość.

Pogoda prawie idealna - 13-15 stopni, chmury, w drugiej połowie dystansu trochę poświeciło słońce. Trochę tylko miejscami przeszkadzał wiatr.

Gdzieś tak na 32-33 km na trasie były rozstawione głośniki z relacją na żywo. Słyszę: "Czas 2:03, Heile już przed Bramę brandenburską, do mety 400 metrów..." Dalej już nie słyszałem, bo przecież się nie zatrzymam żeby posłuchać, ale byłem pewien, że padnie rekord świata...

Mój wynik lepszy od ubiegłorocznego, ale to raczej wynik lepszej pogody niż wyższej formy. Muszę poopracować nad motywacją w biegu, bo po 30 km nie chciało mi się walczyć. Tylko jak to zrobić jak najlepsze wyniki mam już nieodwracalnie za sobą?

Ostra walka o wynik w maratonie daje w efekcie tydzień wyłączony w treningu z powodu bolesnych mięśni i stawów. A ja sobie dzisiaj biegałem jakbym jakąś "dyszkę" przebiegł w niedzielę.
"W bieganiu...

Maraton Berlin 2007

Do Jonsa:
Faktycznie, źle zerknąłem na stronie, przepraszam :oops:
Nie ma sprawy! Bylo dawno temu, i ja bylam mloda i wysportowana... 8)

Do Superszybkiego wolnego szybkobiegacza:
Muszę poopracować nad motywacją w biegu, bo po 30 km nie chciało mi się walczyć. Tylko jak to zrobić jak najlepsze wyniki mam już nieodwracalnie za sobą?

Troche marudzisz, wiesz... 8) A ja ci mowie tylko, ze masz wspanialy wynik!!! :shock:
BRAWO!!! :lol: :lol: :lol:
[url]...

Maraton Berlin 2007

Pawel, byc moze najlepsze masz juz za soba ale utrzymaj forme przez nastepne 20 lat to masz 1 miejsce w klasie wiekowej!

Stronę wygenerowano w 0.445 sekundy.

do góry