emo Półmaraton Warszawski

Półmaraton Warszawski

Dziękuję zaprzyjaźninemu Entre Teamowi (a konkretnie Andrzejowi) za umożliwienie startu Marcinowi Kęćkowi w drużynie KGB/SBBP na Półmaratonie w Warszawie.

Jeśli udało sie wszystko sformalizować to taka drużyna pobiegnie.

Marcin, który często razem z nami biega (i nie tylko :wink: ) i który wciąż jest "Agentem KGB" i aktywnie uczestniczy w SBBP-owych SMŚ-ach będzie na pewno dla nas niocenionym wsparciem.

Jeśli kiedyś będziecie w potrzebie to "walcie jak w dym" :wink:
Pedro
9 Kompania...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Półmaraton Warszawski

"walcie jak w dym" :wink:

Zawsze mnie zastanawiało jak to jest ??

Mnie mniej jak to jest ale co to oznacza :wink: . Może się jakiś ekspert wypowie... (mam nawet pewnego kandydata :wink: )
Pedro
9 Kompania...

Półmaraton Warszawski

Jeśli kiedyś będziecie w potrzebie to "walcie jak w dym" :wink:

macie zawodnika na 2:20 na maraton we Wrocławie? Takiego nam trzeba. Chętnie zrobilibyśmy jednorazowy transfer, he, he.

Pogadam z chłopakami... :wink:
Pedro
9 Kompania...

Półmaraton Warszawski

Dobre. Zerknęłam właśnie na listę startową, co by upewnić się do mojego nr startowego. Stan sprzed kilku dni - nr 930, i taki nr spodziewałam się zobaczyć przy moim nazwisku.
Ku mojemu zdumieniu, mam nr 37 :shock: - czyżby elita :lol: ?
Fakt, byłam 5. kobietą, ale żeby aż zaliczać mnie do elity? Może to pomyłka ...
Ech, w tym roku to już z pewnością 5. nie będę - "forma" może i jakaś jest, ale brak nastawienia, trochę innych spraw na głowie, no i zapowiada się konkretna obsada. Tym bardziej będzie mi niezręcznie startować z sektora dla elity :roll: ...
A jak tam gotowość drużyny zasadniczej, a raczej jej trzonu? Pogoda chyba powinna być niezła, chociaż trochę wieje ...
KS ENTRE.PL Team...

Półmaraton Warszawski

Trzymam kciuki za naszych jutro, już gratuluję udanego występu całej reprezentacji!

Półmaraton Warszawski

Nie chce mi się nic pisać :? . A jest o czym. Trochę życiówek, dobrych wyników, no i najważniejsze - II miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Zatem podziękowania dla wszystkich za ambitną walkę na trasie :!:

Chciałam wrzucić jakieś fotki, ale serwer zdjęciowy coś nie działa, a ja jestem zbyt zmęczona, żeby nad tym teraz myśleć :? .
KS ENTRE.PL Team...

Stronę wygenerowano w 0.232 sekundy.

do góry