emo Sekcja wycieczkowa

Sekcja wycieczkowa

Nie odwaze to nazywac trening, bo za wolno, ale przebieglam dzisiaj 25 km w Kampinosie, predkosc 5.50, w wspanialym towarzystwie, czyli sama - ostatnio sie zastanawiam, ze moze Beata ma racje, trzeba tez troche pobiegac sami.
Od Dabrowy do Sierakowa, potem z powrotem do miejsca zapalen, potem powrotem do Dabrowy.
Wspaniala pogoda, farby jesienne. Maksymalne tetno: 102. Stopa sie nie odzywala. Jednym slowem: fajnie!
[url]...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Sekcja wycieczkowa

Maksymalne tetno: 102.
:shock: Ja mam takie tętno jak idę umyć zęby :D Nie ma mowy żebym dał radę pobiegać przy tak niskiej wartości.

Sekcja wycieczkowa

Ja mam normalnie dosyc niskie tetno - tylko czasami, kiedy jestem podeksytowana albo pobudzona, to mi rosnie - natomiast mam taki problem ze nigdy mam wiecej niz 150 - to muszi byc jakis straszny sprint. Normalnie na zawodach mam 120-130. Ktos mi powiedzial ze to znak slabego treningu. :?
A propos: szukam trenera :) czyli czy ktos moze mi pomoc w ustawieniu treningow? Ostrzegam: jestem uparta i niediscyplinowana, ale za to pilna.
[url]...

Sekcja wycieczkowa

Zachecona piekna pogoda powtorzylam "niezwykly Kampinos", czyli w tym razie Kampinos prza zachodzie slonca. Startowalam o 18.30, 10 km, tempo 5.20. Bardzo piekne wrazenia. Las wyglada jakby wybuchl w pozaru, takie sa tony czerwieni i pomaranczy.

Moj nastepny pomysl to "Wysla przy zachodzie slonca". Od duszlego czasu obserwuje Wysle przy zachodzie slonca - wroce o tej pory z pracy -, te refleksy nad woda, i mie sie wydaje ze byloby fajnie tam pogiebac. Chyba sie wybiore w tym tygodniu, moze piatek. Start na wysokosci Zoliborzu, Centrum Oljmpyjski, i na poludnia.
[url]...

Stronę wygenerowano w 0.175 sekundy.

do góry