emo Sekcja wycieczkowa

Za namową Andrzeja otwieram nowy wątek dla tych wszystkich, którzy chcieliby raz w tygodniu wybrać się w miłym towarzystwie na Wycieczkę Biegową, czyli jak mówią inni, zrobić trening typu Long Slow Distance.
Wszystko zaczęło się na Maratonie Puszczańskim KB Droga, kiedy stwierdziliśmy, że chętnie wspólnie poszukalibyśmy nowych ścieżek biegowych w tempie mniej niż umiarkowanym.
Dzisiejszy wypad można uznać za inaugurację "Sekcji wycieczkowej". Niestety obaj z Andrzejem nie mieliśmy możliwości buszować wczoraj na forum, by poszukać innych chętnych - więc na starcie w Młocinach pojawiliśmy się tylko we dwóch. Tuż za szlabanem zeszliśmy z utartej ścieżki. Pobiegliśmy kawawałek wałem, a później w dół nad Wisłę. Przemykaliśmy labiryntem nadwiślańskich ścieżek, wśród oszronionych trzcin, często przeskakując zwalone drzewa, forsując błotniste łachy (pokryte cienką warstwą lodu) i piaszczyste wyrobisko "kopalni" piasku. Na wysokości Kępy Kiełpińskiej skierowaliśmy się w stronę bardziej cywilizowanych rejonów. Asfaltem dobiegliśmy do Jeziorka Kiełpińskiego (zrobililśmy wokół niego pętelkę), a stamtąd w lewo przez Wilczeniec i Dolne Łomianki do Lasku Młocińskiego. Całość około 22 km w równo w 2:30 h.
Imprezę uznaliśmy za udaną i postanowililśmy szukać kolejnych wyzwań. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby się dołączyć do nas, serdecznie zapraszamy. Może macie propozycje ciekawych tras? :D

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Sekcja wycieczkowa

Mogę wejść w skład nieco szybszego odłamu sekcji wycieczkowej, z ukierunkowaniem na Puszczę 8) .
Jeśli ktoś będzie miał zamiar wybrać się w tamte rejony, celem spędzenia biegowo części weekendu, chętnie się podłączę. Dystans do 25 km, tempo ok. 5.00 - 5.15 :) .
KS ENTRE.PL Team...

Sekcja wycieczkowa

Propozycja na sobotnią wycieczkę biegową:

-Start o godz. 8:00
-Dystans ok. 20 km
-Spotykamy się na Kępie Zawadowskiej (nad Wisłą na wysokości Powsina) lub w Ciszycy (na wysokości Konstancina)
- Biegniemy w nieznane w zdłuż brzegu Wisły w kierunku Góry Kalwarii

Proszę zapisywać się na listę.

Sekcja wycieczkowa

Po telefonicznych konsultacjach mała zmiana planów. Ruszamy z pod szlabanu przy Moczydłowskiej o 9:00. Powrót w to samo miejsce po przebiegnięciu 20 km. Do chwili obecnej swoją obecność zgłosiły osoby:
- Renata
- Darek284
- Kociemba
- entre

Sekcja wycieczkowa

Co to za dywersja :roll: :wink: ? (mam na myśli tę "wycieczkę" 8) ).
A ja o 11-tej pobiegnę w noworocznym!
No to widzimy się :) !
KS ENTRE.PL Team...

Sekcja wycieczkowa

Co to za dywersja :roll: :wink: ? (mam na myśli tę "wycieczkę" 8) ).
A ja o 11-tej pobiegnę w noworocznym!
No to widzimy się :) !

Jaka znowu dywersja. W ten sposób chcemy po prostu uczcić kolejną edycję Biegu Noworocznego - Kabaty 2007. Każdy biega, jak potrafi.

Sekcja wycieczkowa

FARCIARZE :wink:
Dużo funu życzę
Twoje życzenie się spełniło. Ja z Darkiem przebiegliśmy dwie kabackie pętle; pierwszą w tę samą stronę, a drugą, dla odmiany, w przeciwnych kierunkach - tak żeby się widzieć: na starcie, koło drzewa z 5. i na mecie :D (choć to trzecie spotkanie w tłumie biegaczy przygotowujących się do Biegu Noworocznego nie było już takie oczywiste :wink: ). Potem mieliśmy niebagatelną okazję zobaczyć finiszującą czołówkę, co w innym przypadku (czytaj: biorąc udział w Biegu o 11.00) nie byłoby nam dane :) .
Pozdrawiam Renata
...

Sekcja wycieczkowa

Entre, jakie plany na następny tydzień? Życzę ci zdrowia do tego czasu.
Nie wiem, czy mogę odpowiadać za Prezesa, ale wystąpię jednak w roli rzecznika 8) :wink: i zaryzykuję stwierdzenie, że za tydzień Falenica. W sobotę, oczywiście, co z niedzielą, nie wiem :wink: .
Również życzę zdrowia i szybkiego powrotu do formy.
KS ENTRE.PL Team...

Sekcja wycieczkowa

No , nareszcie odnalazłem właściwy wątek dla mnie, jutro wybieram się na wycieczkę do Falenicy. Przy okazji pokibicuję.

Stronę wygenerowano w 0.276 sekundy.

do góry