emo Zgrupowanie integracyjno-treningowe w Spale

Niedawno podczas udziału w Halowych Mistrz. Polski Weteranów w LA w Spale w gronie uczestników z naszego klubu pojawił się pomysł zorganizowania zgrupowania w Centrum Przygotowań Olimpijskich w Spale. Spodobał się nam COS i okolice i chcielibyśmy tam wrócić latem na krótkie zgrupowanie integracyjno treningowe w większym gronie.

Entre organizuje GP Żoliborza (trzy biegi: 22.04, 12.05, 24.06). Wspominam o tym, bo środki wypracowane w trakcie organizacji cyklu chcemy przeznaczyć na dofinansowanie wyjazdu na zgrupowania do Spały i inne tego rodzaju wyjazdy, np. w planowany obóz treningowy w górach. Naturalnie dofinansowanie będzie rodzajem podziękowania dla osób, którae pomogą nam w organizacji GP Żoliborza.

Wyjazd do Spały

Mieszkać będziemy w jednym w hoteli na terenie COS z całodziennym wyżywieniem. Będziemy mieli nieodpłatny dostęp do obiektów lekkoatletycznych, hali LA, stadionu LA, hali do treningu ogólnorozwojowego, siłowni. W COS jest też centrum fizyko- i fizjoterapii i basen 25m. Oczywiście czekają na nas okoliczne lasy i niedaleko Zalew Sulejowski. Dla chętnych przeprowadzimy testy wydolnościowe z pomiarem mleczanów, które przeprowadzi nieoceniony Deck.

Koszt pobytu jednej osoby w pokoju dwuosobowym z wyżywieniem wynosi wg oficjalnego cennika około 180 zł, ale jako klub sportowy mamy specjalną stawkę 90 zł. Jak już wspomniałem, dla osób biorących udział w organizacji GP Żoliborza przewidujemy dofinansowanie kosztów pobytu. Poziom dofinansowania będzie zależał od waszego zaangażowania przy organizacji GP Żoliborza. Osoby, które pomogą nam we wszystkich biegach cyklu pojadą na obóz bezpłatnie.

Planujemy wyjazd 3 dniowy, taki przedłużony weekend. W lipcu dostępne są miejsca w dwóch terminach: 13-16 lipca i 20-23 lipca.

Możecie pojechać sami albo z rodzinami. Osoby zainteresowane udziałem proszę o mail z informacją o dogodnym terminie. Jeśli oba terminy są dogodne to napiszcie. Wybierzemy termin, który zapewni nam większą frekwencję na zgrupowaniu. Rezerwację wyślę 9 kwietnia, do tego czasu musicie podjąć decyzję.

Prośba również o deklaracje, kto jest zainteresowany tygodniowym obozem w okolicach 15 sierpnia.

Link do COS w Spale
www.spala.cos.pl/
byłem dawniej...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zgrupowanie integracyjno-treningowe w Spale

Paweł, super pomysł!!!!

W lipcu pewnie nie dam rady, choć istnieje szansa, że 20-23 bym dołączył. Na pewno jednak piszę się na wyjazd w sierpniu.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Stronę wygenerowano w 0.165 sekundy.

do góry