emo Nasze starty - 2012

Nasze starty - 2012

Super:) Też czekam na relację.
Maraton Warszawski -...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty - 2012

Relacji wciąż brak :( Za to w sobotę startowaliśmy małą 4 os. grupką w otwarciu Grand Prix Warszawy rozgrywanym na "starej trasie". Miałem spore obawy co do biegu w temperaturze ok. -15C, ale dzięki nasłonecznieniu nie było aż tak źle. Startowali (z tych co widziałem) Agnieszka, Daniel, Zbych oraz piszący te słowa. Biegło mi się nienajgorzej, 8 miejsce 36.01, z wyniku jestem zadowolony.

Nasze starty - 2012

A ja pobiegłam wczoraj połówkę w Turcji (Antalya, www.runtalya.com )
Poprawiłam życiówkę o ponad 2,5 min, co jest dobrym zwiastunem na mój tegoroczny, oby zwyżkowy sezon ;)

Największe na świecie podziękowania dla Wojtka (wie za co) :)

PS. Biegłam w Faasach300, polecam wypróbowanie do takich dystansów, bo mi biegło się w nich super.
Sagitta

Nasze starty - 2012

Nieźle Kasiu. 15 miejsce na 250 kobiet. :) Trzymałaś równe tempo.

Zatęskniłem za wiosną...
byłem dawniej...

Nasze starty - 2012

Agasia wrote:
Witam wszystkich :) ja w maju pokażę koszulkę Entre turystycznie we Francji, tym razem będzie to:

www.montsaintmichel-marathon.com/index-e...j-yK4CFUgumAod7S-8Ag

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

Szkoda, że finiszu nie robią w samym miasteczku, byłaby górska końcówka.
byłem dawniej...

Nasze starty - 2012

Fajnie, że FAAS 300 podpasowały:)

Kasiu - ten sezon na pewno będzie zwyżkowy:):):)
Maraton Warszawski -...

Nasze starty - 2012

Bardzo na to liczę Dom, bo poczułam w Faasach prawdziwą lekkość bytu :)
Wielkie dzięki, że umożliwiłaś nam zakup takich fajnych trzewików ;)
Sagitta

Nasze starty - 2012

a ja myślałem, że w faasach będziesz się Kasiu lansować na imprezach. :)

A ja planuję biegać w nich w Spale. Czuję, że moje gnaty są już za stare na kolce, a 300tki to w zasadzie kolce bez kolców.
byłem dawniej...

Nasze starty - 2012

Paweł, pognałam w nich prosto z melanżu ;)

Trzymam kciuki za Spałę. Ja także już wkrótce ponownie wystąpię w Faasach: na Warszawskiej połówce.
Sagitta

Nasze starty - 2012

Wczoraj miałam okazję, jako pierwsza zawodniczka klubu, reprezentować nasze barwy w Mistrzostwach Polski w Biegach przełajowych. Był to jednocześnie mój debiut w takiej imprezie. Debiut udany - szóste miejsce (mogło być trochę lepiej, ale zawsze mogło być też gorzej :P ). Wystartowały 22 zawodniczki, 4 nie ukończyły biegu.
Zawiodłam się na tarsie, bo był płaska i twarda :angry: a ja miałam nadzieję na trochę bardziej górskie warunki.
Więcej na moim blogu:
www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=57&t=17794&start=435
Maraton Warszawski -...

Nasze starty - 2012

Gratulacje Dominika!!!
To naprawdę bardzo udany start i debiut z licencją zawodniczą PZLA.
BRAWO DOM!!!
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty - 2012

Tegoroczny cykl ZBG w Falenicy też już praktycznie za nami. Wyniki mogą naprawdę cieszyć.
Dominika oczywiście zdecydowanie wygrała rywalizację wśród pań.
A w kategorii open mężczyzn, aż trzech naszych zawodników znalazło się w pierwszej dziesiątce ( Michał- 5 m-ce, Piotrek- 7 m-ce, Daniel- 8 m-ce ).
W tym roku, po raz pierwszy zawodnicy rywalizowali też w klasyfikacji drużynowej. Przypomnę tylko, że liczyły się najlepsze wyniki 5 zawodników, w tym: 1 kobiety (wiek dowolny) i 1 weterana powyżej 45 roku życia.
Dobre wyniki indywidualne i systematyczność zdecydowały również o sukcesie drużynowym ENTRE.PL Team. Wygraliśmy tę rywalizację, pokonując takie zespoły jak: Byledobiec Anin (2 m-ce) i Accenture (3 m-ce).
Odbiór trofeów i medali 17 marca tj. w najbliższą sobotę przy okazji ostatniego (dodatkowego biegu) w Falenicy.
Prośba do Was o przybycie ( kto oczywiście może ) i odbiór medali również za nieobecnych, ponieważ kilka osób będzie w tym czasie reprezentowało barwy klubowe w Spale na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów w LA.
KS ENTRE.PL Team

Stronę wygenerowano w 0.222 sekundy.

do góry