emo Nasze starty - 2012

Z pewną obawą ale i nadzieją postanowiłem założyć nowy wątek na tym trochę już zapomnianym (a szkoda) forum.
Natchnęła mnie do tego lektura wpisów dokładnie sprzed roku. Wtedy to miejsce jeszcze tętniło życiem. Chwaliliśmy się swoimi wynikami, wymienialiśmy poglądy, żartowaliśmy, śmialiśmy się, niemalże codziennie, a już na pewno po każdym starcie.
A dzisiaj..., gdzież Wy się podziewacie? Pewnie na jakimś Facebooku. :)
Nowy sezon rozpoczęty, a tu cisza. Mam nadzieję, że pomożecie mi ożywić trochę to miejsce.
Życząc sportowych sukcesów w nowym sezonie 2012, proszę Was - zaglądajcie tu czasem i piszcie o swoich startach i osiągniętych wynikach.
KS ENTRE.PL Team

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty - 2012

Niech formalnościom stanie się zadość. :)
Jakie starty mamy już za sobą?
Oczywiście ruszył już cykl ZBG w Falenicy. Tym razem rozpoczął się on jeszcze w starym roku (17 grudnia), drugi termin to 7 stycznia. Kolejne to: 21 stycznia, 18 lutego, 3 marca, 17 marca (bieg finałowy).
Nowością w tegorocznym cyklu jest klasyfikacja drużynowa, w której musi punktować 5 zawodników, w tym kobieta i weteran/ka powyżej 45 roku życia.
Dwa starty z cyklu już za nami. Nasi, z Dominiką na czele, szaleją na falenickich wydmach aż miło. Dominika nie daje szans konkurentkom, a Panowie też zdecydowanie w czubie. Dało to nam podwójny sukces drużynowy. Tak trzymać! Przed nami kolejne edycje, a najbliższa zapewne w zimowej scenerii.

Za nami też XXIX Bieg Chomiczówki i VII Bieg o Puchar Bielan - 15 stycznia br.
Po bardzo długiej jesiennej aurze ( tak, że niektórzy już nawet czuli wiosnę), przyszło nam jednak walczyć w trudnych zimowych warunkach. Błoto pośniegowe, śliska nawierzchnia i chłód, to nie są dobre warunki do "bicia" życiówek. Ale byli i tacy, co biegli boso. Słowo daję!
Dominika, z tego co widziałem, biegła w Pumach i... zajęła fantastyczne II miejsce OPEN oraz I w kat wiekowej. Ale nie powiem której :) . Czas Dominiki to: 57:03 ! BRAWO DOM !!!
Drużynowo zajęliśmy 7 miejsce. Przyzwyczailiśmy się do lepszych miejsc, trzeba jednak przyznać, że nie był to najsilniejszy nasz skład. Zabrakło kilku mocnych zawodników, a konkurenci nie śpią. Pocieszający może być fakt, że jako jedyni, mamy dwie drużyny w pierwszej dziesiątce i to z kobietą w pierwszym składzie. :)

Tyle mamy już za sobą, reszta przed nami.
A zatem: P O W O D Z EN I A ! ! !
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty - 2012

Zatem do zobaczenia w zimowej Falenicy.
Maraton Warszawski -...

Nasze starty - 2012

Posypuje głowę popiołem, chociaż jeszcze to nie czas i tez postanawiam tu częściej zaglądać jak to drzewniej bywało.
Póki co, mam dużo czasu (conajmniej trzy tygodnie), który spędzę zamknięty w domu - mam ospę :(

Nasze starty - 2012

Radek nie drap się za bardzo bo żadna panna cię później nie zechce.
byłem dawniej...

Nasze starty - 2012

Pamiętacie? Jutro Falenica!
Będę tam nieco wcześniej, bo nie lubię tłoku przy rejestracji.
Mogę dokonać zapisu innych klubowiczów. Kto chciałby skorzystać z takiej możliwości, proszę wpisywać się TU (do 8;30 sobota rano) lub proszę o kontakt telefoniczny. Wpisując się proszę na wszelki wypadek zadeklarować bieg -szybki, czy wolny.
Ewentualny odbiór numeru - w samochodzie przy starcie.
Do zobaczenia :)
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty - 2012

Ja pewnie z tego skorzystam, ale jeszcze potwierdzę rano, czy na pewno dotrę...
Maraton Warszawski -...

Nasze starty - 2012

Chętnie skorzystam. Także proszę o zapisanie na 11.00 :) Z góry dziękuję i do zobaczenia na starcie.
Don't walk if you...

Nasze starty - 2012

Kolejna, trzecia odsłona ZBG w Falenicy, tym razem już w prawdziwie zimowej scenerii, za nami. Na starcie stanęła szóstka entrowców: Dominika, Piotrek, Paweł, Szymon, Sebastian i piszący te słowa. Niestety, ze względu na odnowioną kontuzję, biegu nie ukończył Sebastian. Pozostali zawodnicy ukończyli bieg na wysokich pozycjach, co najprawdopodobniej pozwoli nam po raz trzeci wygrać klasyfikację drużynową. :)
Sebastian- życzenia szybkiego powrotu do zdrowia! Daj jednak nodze trochę wolnego.
Simon- miło było znów Cię zobaczyć po dłuższej startowej przerwie.
Następne zawody w Falenicy dopiero za cztery tygodnie :( .

A już jutro, Zbyszek i Wojtek staną na starcie Gran Canaria Maraton w Las Palmas. Trzymajmy mocno kciuki!
Panowie - P O W O D Z E N I A !
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty - 2012

Najnowsze wieści z Gran Canaria Maraton w Las Palmas!
Na pięknej ale wymagającej trasie Wojtek i Zbyszek zaprezentowali się znakomicie.
Wojtek- 2:49:33, Zbyszek- 3:24:33.
BRAWO PANOWIE :). Czekamy na więcej szczegółów po Waszym powrocie.
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty - 2012

zet wrote:
Gratulacje, super ! Pewnie byla fajowa pogoda?

Dzięki! Pogoda była do zniesienia jak na maraton, 18-20 stopni, natomiast mocno wiało (jak to zwykle nad oceanem) i na odcinkach pod wiatr nie było lekko. Ogólnie fajna przygoda, czekamy z niecierpliwością na bardziej szczegółową relację Zbycha_ !

Stronę wygenerowano w 0.224 sekundy.

do góry