emo Nasze starty drużynowe

Nasze starty drużynowe

Nie musi tak być niestety. W Bydgoszczy, pomimo widniejące dziesiątki miałam 34...
Maraton Warszawski -...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty drużynowe

Spieszę uspokoić informując niniejszym, że Kapitanowie zgłosili już swoje drużyny do Półmaratonu Warszawskiego. Jak pisałem wcześniej- wystawiamy dwa składy. Szczegóły wkrótce. :)
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty drużynowe

Trzymam kciuki za wszyskich startujących w PMW. Ja niestety z różnych względów nie mogę was wspomóc swoją osobą :placz:
Bieganie uzależnia...

Nasze starty drużynowe

Termin zgłaszania drużyn i dokonywania w nich wszelkich zmian minął, więc chyba czas najwyższy ogłosić składy naszych dwóch klubowych Teamów na 7 Półmaraton Warszawski.
Pierwszy zespół KS ENTRE.PL Team Warszawa I w składzie:
Beata Andres
Katarzyna Gratys
Dominika Stelmach
Daniel Karolkiewicz
Krzysztof Rajzer
Wojciech Starzyński ( Kapitan )
Piotr Szrajner
Michał Żurawski
Drugi zespół KS ENTRE.PL Team Warszawa II w składzie:
Renata Gawęda
Agata Malarczyk
Sylwester Karczewski ?????
Zbigniew Korzonkowski
Radosław Łapiński
Jerzy Natkański
Patryk Płachciński
Konrad Witek ( Kapitan )
Filip Wróblewski

P O W O D Z EN I A na trasie. :)
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty drużynowe

Mam piękny puchar za klasyfikację drużynową w ZBG. Wezmę go ze sobą na PMW, to po imprezie każdy będzie mógł potrzymać, a później władze klubu się nim zajmą... ;)
Mam też Puchar Dominiki za wygranie klasyfikacji generalnej kobiet oraz całe naręcze medali prawie wszystkich startujących członków Entre. Postaram się mieć wszystko ze sobą. (O ile rodzina udźwignie... ;) )

Nasze starty drużynowe

Dziękujemy Piotrze za godne reprezentowanie Klubu na uroczystości zakończenia tegorocznego cyklu ZBG w Falenicy.
Przy okazji gratuluję też udanego biegu - czas i miejsce znakomite! Potwierdzasz tym samym świetną formę przed najważniejszymi startami wiosennymi.
( Piotr zajął 5 m-ce z czasem 37:22! Startował też Sebastian- 13 m-ce i czas 40:33 - Gratulacje Panowie! )
Jeszcze raz: podziękowania i brawa dla zwycięskiej drużyny- ENTRE.PL Team !!!
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty drużynowe

KS ENTRE.PL Team NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ W 7 PÓŁMARATONIE WARSZAWSKIM !!!

A punktowali: Michał, Dominika, Piotr i Wojtek - kolejność według uzyskanych czasów. Brawa dla Nich i dla wszystkich startujących. :)

(Nie znam jeszcze miejsca naszej drugiej drużyny - ale to zapewne wkrótce).
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty drużynowe

Gratulacje!!!
Przez chwilę byłem na trasie z z zecikiem i kilkorgu z Was zdążyłem krzyknąć (zecik nawet się wydarł :) ).
Szacunek!

Nasze starty drużynowe

Gratulacje!!! a Zet z Zecikiem nie tylko skromnie krzyczał, ale też towarzyszył biegowo na chwilę i ma swoje zasługi!!! ;)
Jesli chcesz byc...

Nasze starty drużynowe

Nasza druga drużyna KS ENTRE.PL Team II zajęła 31 miejsce na 101 zespołów zgłoszonych do rywalizacji.

A punktująca czwórka to: Patryk, Zbyszek, Radek i Renata - kolejność według uzyskanych czasów.

Miejsce, jak i rekordowa ilość zgłoszonych zespołów, świadczą o rosnącym poziomie rywalizacji również i w tej klasyfikacji.
Jeszcze raz ogromne brawa dla wszystkich startujących, tym bardziej, że padło wiele wartościowych wyników indywidualnych i wspaniałych życiówek.
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty drużynowe

Gratuluje kolejnego zwyciestwa - ze tez Wam sie to nie znudzilo jeszcze ;)).

Sylwek, dla Ciebie jak zawsze specjalne podziekowania za dobre slowo na trasie i lyk wody wtedy, kiedy byl najbardziej potrzebny. Dziekuje!

Nasze starty drużynowe

W ramach Maratonu Warszawskiego będą organizowane I Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Polski w maratonie.

bieganie.pl/?show=1&cat=7&id=4065

Drużyna składa się z minimum 5 osób w tym minimum jednej kobiety. Z DOM w formie możemy o podium powalczyć. :)
Czy uda nam się wystawić ekipę?
Ja niestety ostatnio mało biegam i generalnie ściganie maratońskie miałem sobie odpuścić, ale start w drużynie to może by być niezła motywacja, żeby spiąć tyłek.

Nasze starty drużynowe

No, ale DOM musiałaby formę mieć, a na razie ma inne priorytety;) I zobaczymy, co z tego wyniknie.
Maraton Warszawski -...

Nasze starty drużynowe

No właśnie, też o tym myślałem :)
Czas więc już chyba spinać tyłki, jak pisze Michał :) i zacząć montować drużynę.
Rzeczywiście, taka ranga powinna nas tylko dodatkowo zmobilizować.
Kto myśli o dobrym wyniku w MW?
KS ENTRE.PL Team

Stronę wygenerowano w 0.417 sekundy.

do góry