emo Nasze starty drużynowe

Zakładam nowy temat poświęcony naszym startom drużynowym. Po ostatnich sukcesach w Maratonie Warszawskim, a także zwycięstwie w cyklu Grand Prix Żoliborza pomyślałem, że fajnie byłoby tu dyskutować o startach w których moglibyśmy wystąpić jako drużyna.
Jeśli myślicie o starcie w jakimś biegu, a jest tam klasyfikacja drużynowa, to może udałoby się pobiec tam wspólnymi siłami?

Na dobry początek rozważam 16.10 start w II Półmaratonie Szakala - bieg na urozmaiconej trasie terenowej w Łodzi Arturówku. Do drużyny liczą się wyniki 2 kobiet i 3 mężczyzn. Są chętni, a zwłaszcza chętne?

strona biegu szakalebalut.pl/ii-polmaraton-szakala/regulamin/

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty drużynowe

Jak będę się dobrze czuła to Praską na pewno pobiegnę. Półmaraton w Łodzi rozważam - bo duża szansa, że i tak będę wtedy w Łodzi, a trasa jest bardzo przyjemna.
Maraton Warszawski -...

Nasze starty drużynowe

Rozumiem Wojtku, że robisz nabór do Szybkiej Dychy.
Ja zarejestrowałam się na Bieg Otwarty IV Praskiej Dychy. Zgłosiłam się jako Entre.Pl Team (bez łamania) więc mogę stanowić kobiecy element klubowej drużyny, o ile będzie jeszcze chętnych trzech chłopaków i jedna dziewczyna. Są tacy?
Pozdrawiam Renata
...

Nasze starty drużynowe

kubabielecki wrote:
Jeśli nie jestem dla Was za słaby, to też mogę polecieć.
U nas nikt nie jest dla nikogo słaby. Mamy samych najlepszych. ;)

Nasze starty drużynowe

zgłoszę się do Praskiej Dychy.

Mamy drużynę, dwie panie (Renata i Dominika) i paru silnych facetów (o sobie nie myślę)
byłem dawniej...

Nasze starty drużynowe

Odnośnie maila (motywującego) to rzeczywiście beata lub Żyrafa bardzo by się przydały;)
U mnie z forma ok, gorzej ze zdrowiem...
Maraton Warszawski -...

Nasze starty drużynowe

Dzisiaj wysłałem maila do organizatora z prośba o ujednolicenie nazw klubu w naszych zgłoszeniach. To tak na wszelki wypadek, bo pisownia czasem bywała powodem do nieuwzględniania kogoś w zespole. Skład naszej drużyny wg list opublikowanych na stornie biegu następujący (w kolejności alfabetycznej):

Praska Dycha:

Renata Gawęda
Katarzyna Gratys

Szybka Dycha:

Damian Jędrusiński + KLASYFIKACJA STUDENTÓW
Zbigniew Korzonkowski
Bartosz Rymkiewicz
Wojciech Starzyński
Dominika Stelmach
Piotr Szrajner
Paweł Zach
Za wiadomość dziękuje ours brun
byłem dawniej...

Stronę wygenerowano w 0.382 sekundy.

do góry