emo Dla zainteresowanych wstąpieniem do ENTRE.PL Team

Wychodząc naprzeciw pytaniom o możliwości i zasady wstąpienia do naszego klubu zakładamy wątek, w którym będziecie mogli zapoznać się z podstawowymi informacjami na ten temat.

W przeciwieństwie do licznych spontanicznych grup biegowych nasz klub posiada osobowość prawną - jest stowarzyszeniem sportowym, w którym obowiązują pewne zasady określone przez dwa główne dokumenty - statut i regulamin . Co trzy lata Walne Zebranie członków stowarzyszenia wybiera Zarząd, który koordynuje realizację celów statutowych stowarzyszenia.

Jakie są owe cele? W skrócie można powiedzieć, że chodzi przede wszystkim o osiąganie wyników w sportach wytrzymałościowych takich jak bieganie, pływanie, kolarstwo, triathlon i organizację imprez sportowych (od 2006 coroczny bieg ENTRE.PL, a w 2011 cykl biegów Grand Prix Żoliborza). Dużą wagę przywiązujemy również do działań integracyjnych naszych członków, tj. organizacji obozów sportowych, wspólnych spotkań oraz wyjazdów.

Stowarzyszenie jest grupą otwartą zrzeszającą amatorów - jeśli podoba Ci się to co robimy i myślisz, że mógłbyś wnieść coś wartościowego do klubu poprzez wyniki sportowe, czy poprzez rozmaitą pomoc organizacyjną - zapraszamy do wypełnienia ankiety i przesłania jej pod adres Pozdrawiamy i zapraszamy!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Stronę wygenerowano w 0.155 sekundy.

do góry