emo Nasze starty-2011

Nasze starty-2011

Ja pomimo obecności na liście startowej nie biegnę. ROZTRENOWANIE. Już definitywnie i na pewno. Myślami jestem w sezonie 2012;)
Maraton Warszawski -...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty-2011

ech, gdybym nie jechał pływać do Poznania to bym pobiegł z wami w Bełchatowie.
byłem dawniej...

Nasze starty-2011

Bełchatowska Piętnastka za nami. Warunki pogodowe, jak na tę porę roku optymalne, atestowana i szybka trasa, to czynniki, które pomagały osiągać dobre rezultaty.
Wyniki Klubowiczów:
Sebastian- 54:40 ( 24-open, 5 w kat m30 ) niewiele gorzej od życiówki.
Mirek- 1:04:51 ( 92-open, 16 w kat.m40 ) życiówka!
Sylwester- 1:01:16 ( 66-open, 3 w kat.m50 ) daleko od życiówki, ale lepiej niż było w planie.
Nasz towarzysz podróży- Jurek Magierski, też może czuć się usatysfakcjonowany. Z życiowym czasem 56:18 wygrał kat.m50.
Dziękuję Mirku za bezpieczną podróż. Warto było jechać do Bełchatowa :)
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty-2011

Bełchatowska 15-tka była moim zakończeniem tego sezonu biegowego. Bardzo cieszę się z rezultatu i z równego tempa w jakim przebieglem niemal cały dystans. Ostatni raz startowałem tam w 2009 a od tego czasu frekwencja na tym bardzo tajnym biegu niemalze podwoiła się. Dobre warunki jakie zapewniają organizatorzy i równa, szybka trasa przyciągają.
Dzięki za wspólne bieganie - Sylwestrowi i Jurkowi (cieszę się ze Go poznałem). Szczególnie dziękuje Sylwkowi za doping na ostatniej prostej. Wydawało mi się ze już daję z siebie wszystko ale ... tylko mi się tak wydawało bo po dopingu z Jego strony byłem jednak w stanie mocno przyspieszyć i urwać jeszcze trochę czasu :)
Bardzo udane zakończenie sezonu. Dziękuję.
Mirek

Nasze starty-2011

Gratuluję życiówek i podiów, mieliście udany wyjazd! Trochę zazdroszcząc Wam tego wypadu w sobotę wybrałem się do parku Stromovka, by wziąć udział w krosie na dystansie 6,3km. Bieg był jednocześnie eliminacjami biegaczy-policjantów do mistrzostw Europy. Tak jak przypuszczałem poziom był dość wysoki i zająłem ostatecznie 18 miejsce, a w kategorii.... tu oddam głos relacji która ukazała się na portalu behy.cz :
Muži běželi dva stejné okruhy a jejich trať byla 6 300 metrů dlouhá. Již v prvním kole si vytvořil rozhodující náskok pozdější vítěz Václav Janoušek (Spartak Praha 4). Janoušek ve svých juniorských letech okusil i atmosféru krosařského mistrovství Evropy. O druhé místo bojovali loňský vítěz Juraj Vitko (PSK Olymp/Slovensko) a Jiří Voják (Mílaři Domažlice/Policie ČR), slovenský běžec si lepší umístění pojistil drtivým finišem. Za čtvrtým Lukášem Razýmem (Jiskra Ústí nad Orlicí/Policie ČR) finišoval nejrychlejší veterán Antonín Klika (Lokomotiva Beroun/Policie ČR), až za ním doběhli další čtyřicátníci Jan Bláha (AK Kroměříž/Policie ČR) a Polák Wojciech Starzyński.

I na tym musiałem na razie zakończyć moje czeskie bieganie.

Nasze starty-2011

Dla tych, którzy maja roztrenowanie i dla tych, którzy już rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu: znamy już datę startu pierwszego biegu z cyklu Falenickich Biegów Górskich. To już 17 grudnia, a więc wcześniej niż zwykle.
Kto planuje starty w Falenicy?

Nasze starty-2011

zwyczajowo, ja bym chciał, a nawet zamierzam
kto sobie biega, ten...

Stronę wygenerowano w 0.208 sekundy.

do góry