emo Nasze starty-2011

Nasze starty-2011

WIELKIE GRATULACJE ZA WYNIK DRUZYNOWY w Biegu Chomiczowki!!!

WIELKI SZACUNEK, CHLOPAKI!!! :!:
[url]...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty-2011

Drużyna ENTRE.PL Team na 3 miejscu podium XXVIII Biegu Chomiczówki :!: :!: :!:

Sukces tym większy, że coraz częściej na zawodach wyższej rangi, a takimi są niewątpliwie biegi na Chomiczówce, pojawiają się zespoły złożone z "zawodowców". Cel zawsze mają ten sam- wygrać! Nie inaczej było i tym razem.
1 m-ce Jakubowski Team,
2 m-ce TKKF Płock,
3 m-ce ENTRE.PL Team w składzie: Wojtek, Piotrek Marysin i Sebastian. Ci zawodnicy punktowali do klasyfikacji klubowej. Kolejno na metę wbiegli jeszcze: Sylwester, Konrad i Zbyszek Korzonkowski.
Wojtek wywalczył także znakomite 2-gie miejsce w swojej, jak zwykle bardzo silnie i licznie obsadzonej kategorii wiekowej, przegrywając tylko z zawodnikiem z Litwy.

A w VI Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5km wystartowali: Kamil Gajewski ( 17 m-ce open ), oraz... debiutująca w naszych barwach KATARZYNA CZECZOTT. Kasia, to bardzo młoda i sympatyczna dziewczyna, w tym roku zdaje maturę, więc siłą rzeczy, starty w najbliższym czasie zejdą na dalszy plan, ale potem... .
Zapewniam Was: ta dziewczyna ma ogromny potencjał sportowy i nie zawaha się go wykorzystać :D
Z pewnością jeszcze nie raz o Niej usłyszymy :D
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty-2011

Drużyna ENTRE.PL Team na 3 miejscu podium XXVIII Biegu Chomiczówki :!: :!: :!:

Sukces tym większy, że coraz częściej na zawodach wyższej rangi, a takimi są niewątpliwie biegi na Chomiczówce, pojawiają się zespoły złożone z "zawodowców". Cel zawsze mają ten sam- wygrać! Nie inaczej było i tym razem.
1 m-ce Jakubowski Team,
2 m-ce TKKF Płock,
3 m-ce ENTRE.PL Team w składzie: Wojtek, Piotrek Marysin i Sebastian. Ci zawodnicy punktowali do klasyfikacji klubowej. Kolejno na metę wbiegli jeszcze: Sylwester, Konrad i Zbyszek Korzonkowski.
Wojtek wywalczył także znakomite 2-gie miejsce w swojej, jak zwykle bardzo silnie i licznie obsadzonej kategorii wiekowej, przegrywając tylko z zawodnikiem z Litwy.

A w VI Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5km wystartowali: Kamil Gajewski ( 17 m-ce open ), oraz... debiutująca w naszych barwach KATARZYNA CZECZOTT. Kasia, to bardzo młoda i sympatyczna dziewczyna, w tym roku zdaje maturę, więc siłą rzeczy, starty w najbliższym czasie zejdą na dalszy plan, ale potem... .
Zapewniam Was: ta dziewczyna ma ogromny potencjał sportowy i nie zawaha się go wykorzystać :D
Z pewnością jeszcze nie raz o Niej usłyszymy :D

Gratulacje:):)
A przy okazji mam pytanie, czy moja deklaracja dotarła ( wysłałem na adres ze strony klubowej), bo wysłałem do Darka, jeszcze przed świętami i nie wiem czy dotarła...
Może ktoś mógłby mi dać jakiś namiar do Darka???? :roll:
...

Nasze starty-2011

Mimo mojej podejrzanej choroby zapraszam jutro od 16:00 do hmm przez jakieś 50 godzin na relację live z naszego startu w Timex Rajd360, 250 km walki w Beskidzie Śląskim na jasiekpol.blip.pl/

oraz tutaj www.team360.pl/zima_2011/node/1934

a skład mamy następujący :
Marcin Krasuski
Ulrike Fuhrmann
Paweł Janiak
Marcin Zdziebło

Realnie powinniśmy wejść w 5 bo konkurencja mocarna. Generalnie, jestem chory i nie wiem ile pociągne, jeśli zejdziemy to prawdopodobnie z mojej przyczyny.
Zapraszam na...

Nasze starty-2011

Za nami druga odsłona z tegorocznego cyklu Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. W przepięknej zimowej scenerii, ale i w znacznie lepszych warunkach terenowych niż dwa tygodnie temu, do rywalizacji w biegu głównym stanęło sześciu Entrowców (no chyba, że tym razem, to ja kogoś nie zauważyłem :D ).
W znakomitej dyspozycji są wciąż Piotrek i Wojtek. Zajmując odpowiednio 6 i 8 miejsca OPEN (wg nieoficjalnych ustaleń) "wykręcili" naprawdę świetne czasy- około 38:40 i 38:47. Ale myślę, że ze swoich występów mogą być także zadowoleni: Konrad, Jurek, Zbyszek i Sylwester. Brawo Panowie. :)
Odnotować należy także bardzo wysoką frekwencję ogólną. Jak widać coraz więcej zawodników docenia niezaprzeczalne walory tej imprezy i jej niepowtarzalną atmosferę.
Kolejna odsłona- 19 lutego.
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty-2011

Aha, byłbym zapomniał! Specjalne podziękowania dla Pawła i Jego Kolegi za doping w trakcie biegu :).

Dzięki Paweł. Szczerze mówiąc, bardzo zmobilizowała mnie Twoja obecność na trasie, a zwłaszcza ten okrzyk na podbiegu, pod koniec drugiej rundy "dawaj, dawaj, masz wyprzedzić jeszcze kilku!" W pierwszej chwili pomyślałem sobie "jak będę chciał". Ale że mi się akurat chciało, no to na ostatnim kółku wyprzedziłem dwóch :wink: . Więcej nie dałem rady, za duże przerwy się porobiły wcześniej. :D
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty-2011

Gratuluję. Ja niestety już dwa tygodnie jestem chora, a poprawy nie ma :( Co za paskudny wirus mi się przyplątał!
Maraton Warszawski -...

Nasze starty-2011

Niestety i mnie dopadła ostra infekcja, najpierw zatoki, a od kilku dni już cały układ oddechowy mam zniewolony przez jakiegoś paskudnego, obezwładniającego wirusa.

Żałuję, że nie udało mi się dotrzeć choć raz w tym sezonie do Falenicy, ani też zostać na zakończeniu Chomiczówki. W każdym razie cieszą mnie bardzo dobre wieści, gratuluję kolejnego pudła i udanych startów w pozostałych biegach. BRAWO!!! Oby tak dalej :)

Na zakończenie Chomiczówki zostać nie mogłem, ale kibicowałem naszym zawodnikom podczas biegu i przy okazji zrobiłem trochę zdjęć, które mam nadzieję jeszcze dziś udostępnić w naszej galerii.

Nasze starty-2011

W znakomitej dyspozycji są wciąż Piotrek i Wojtek. Zajmując odpowiednio 6 i 8 miejsca OPEN (wg nieoficjalnych ustaleń) "wykręcili" naprawdę świetne czasy- około 38:40 i 38:47. Ale myślę, że ze swoich występów mogą być także zadowoleni: Konrad, Jurek, Zbyszek i Sylwester. Brawo Panowie. :)

WIELKIE BRAWA DLA BIEGACZY GORSKICH!

Ja tez niestety nie dotarlam, glowna pryzcyzna to plany rodzinne i bardzo kiepska kondycja, wiec stwierdzilem ze nie ma sensu zaryzykowac kontuzje i lepiej sie zajmowac bliskimi. Nimniej szacunek dla tych, ktory maja rosnaca forme!!!
[url]...

Nasze starty-2011

Po bardzo uroczym spotkaniu noworocznym przyszedł czas na inaugurację sezonu biegowego 2011 w L.K. :) Mimo bardzo ciężkich warunków spotkałem sporo Entrowców na trasie: Damiana, Wojtka, Krzysztofa, Zbyszka, Piotra, jeżeli kogoś pominąłem to bardzo przepraszam. Zlodowaciała i błotnista trasa okazała się wręcz dla wielu trasą ekstremalną. Ci, którzy mieli kolce mogli liczyć na w miarę szybkie i bezbolesne ukończenie biegu resztę czekała jazda figurowa. :twisted: Na szczęście brawura wczorajszego dnia ustąpiła rozsądkowi i każdy mógł dobiec w jednym kawałku. Oczywiście nie obyło się bez drobnych potłuczeń, upadków, oraz licznych poślizgnięć. Przemoczone buty stały się raczej normą dla wielu. Mam wielką nadzieję, że w marcu obędzie się już bez tego zdradliwego lodu. 8)
KS ENTRE.PL Team

Stronę wygenerowano w 0.231 sekundy.

do góry