emo Nasze starty-2011

Nasze starty-2011

Chomiczowka odpada - od lat bojkotuje najnudniejszy bieg w Warszawie i okolicach.

Z tego wynika, że w ostatniej edycji specjalnie dla Ciebie były odcinki w kopnym śniegu... Poza tym po zmianie przebiegu trasy nie jest ona już tak blokowa. Zgadzam się, że jak na malowniczość Bielan jako dzielnicy można mieć do trasy zastrzeżenia, ale używasz chyba zbyt mocnych słów. A poza tym to chyba dodatkowa przyjemność wspomóc klub w drużynie, prawda?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty-2011

nie tylko przyjemnosc, ale wrecz zaszczyt. Wiadomo - jak zawodnik zdrowy, to cenny do klubu. Jak zawodnik kontuzjowany, to "poczekamy az wyzdrowieje" ...

A powaznie - nie bede ryzykowal kolejnego urazu biegajac po nieprzyjemnej trasie, z duzym prawdopodobienstwiem oblodzenia.

Nasze starty-2011

Dzięki Silvia za relację - proza polska wysokiej próby ;)

Chciałem tylko nadmienić, że ja też brałem udział w tym biegu, co zostało skrzętnie pominięte w relacji. Węszę tu spisek lobbujących grup nacisku nieznanej mi jeszcze konkurencji, która jednak już obawia się eksplozji mojego biegowego talentu, erupcji mojej formy biegowej, egzaltowanej manifestacji moich nowatorskich strategii startowych.
Nie mam żalu, urazy nie chowam, mój talent obroni się sam :wink:
kto sobie biega, ten...

Nasze starty-2011

DECK, GDZIE SIE CHOWALES??? :roll:

Slowo honoru, przepraszam, nie wiedzialam Cie!!! Nikt tez mi nie powiedzial, ze byles! SORRY!!! Teraz jest troche pozno, jutro wysle do Prezesa poprawiona wersje relacji z prosba o korekte!
[url]...

Nasze starty-2011

DECK, GDZIE SIE CHOWALES??? :roll:

Slowo honoru, przepraszam, nie wiedzialam Cie!!! Nikt tez mi nie powiedzial, ze byles! SORRY!!! Teraz jest troche pozno, jutro wysle do Prezesa poprawiona wersje relacji z prosba o korekte!

Ruszyłem na trasę razem z Oursem i Jaśkiem, podcinałem przeciwników, żeby mieli lepszą pozycję startową :wink:
kto sobie biega, ten...

Nasze starty-2011

:lol: To prawdziwy kolezenski duch sportowy! O tym trzeba pisac w relacji! :lol:

Ale widzisz, tez troche Twoja wina: zamiast pedzisz do domu moglbys krecic po biegu jeszcze 3 albo 4 koleczka na tych widmach zeby poczekac na kolezanki szczut wolniejsze... zeby im gratulowac, ze tak wspaniale biegly...wtedy bylbys na pewno zauwazone i cytowany nawet w pierwszej wersji relacji...:wink:
[url]...

Nasze starty-2011

Wczoraj wprowadziłem na stronę klubową wyniki biegu w Falenicy (wraz z Deckiem :)), ale sprawdźcie za jakiś czas czy zgadzają się Wasze miejsca zajęte w kategorii, które liczyłem "na piechotę".

Nasze starty-2011

Gratuluję Wam udanej inauguracji sezonu na falenickich wydmach, dobrych i bardzo dobrych wyników. Dom- jak twierdzą naoczni świadkowie, Ty podobno fruwasz, a nie biegasz!
Deck- dla Ciebie szczególne słowa uznania, jesteś dla mnie bardzo cichym bohaterem tego biegu. :)
Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich startujących!

A już w najbliższy weekend XXVIII Bieg Chomiczówki ( 15km ) i VI Bieg o Puchar Bielan na 5km. Przypomnę tylko, że w biegach tych nasi zawodnicy osiągali w latach ubiegłych spore sukcesy indywidualne jak i drużynowe.
W Biegu Chomiczówki oczywiście i w tym roku prowadzona jest klasyfikacja drużynowa na zasadzie- suma trzech najlepszych czasów zawodników zgłoszonych pod tak samo zapisaną (ważne!) nazwą Klubu. [ Na wszelki wypadek przypomnę obowiązujący Nas zapis: ENTRE.PL Team ].
Zapraszam do udziału! Powalczmy o jak najlepsze czasy dla siebie i dla drużyny :) .
Do Zobaczenia!
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty-2011

[ Na wszelki wypadek przypomnę obowiązujący Nas zapis: ENTRE.PL Team ].

Na liście startowej po wyrazie team znajduje się niepotrzebna kropka przy zgłoszeniu:
Damiana, Sylwestra, Sebastiana oraz Kamila :roll:
ENTRE.PL TEAM.
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty-2011

hehe dzieki:) żałujcie, że was nie było. Biegliśmy po "żywym" lodzie:)
Tym większe uznanie. Brawo Damian!
KS ENTRE.PL Team

Nasze starty-2011

hehe dzieki:) żałujcie, że was nie było. Biegliśmy po "żywym" lodzie:)
Tym większe uznanie. Brawo Damian!

A Ja tym bardziej żałuję, że dzisiaj nie mogłem pojawić się na Chomiczówce... życiówka to byłoby minimalne minimum. Czuję moc jakiej nie czułem cały rok ubiegły;(((((
...

Stronę wygenerowano w 0.535 sekundy.

do góry