emo Nasze starty-2011

Koleżanki i Koledzy!
Życzę Wam wszystkiego najlepszego w nowym sezonie startowym. Dużo satysfakcji z osiąganych wyników. :)

W najbliższym czasie, wzorem lat ubiegłych, ukaże się kalendarz wybranych imprez sportowych na ten sezon, ze szczególnym uwzględnieniem tych najważniejszych dla Klubu.

A tymczasem, już jutro (8 stycznia w sobotę) rusza kolejna edycja Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Inauguracja zapewne odbędzie się w dość trudnych warunkach terenowych. Śliskie i mokre podłoże nie będzie sprzyjało osiąganiu najlepszych wyników tego dnia, niemniej jednak w przekroju całego cyklu, jest to niezwykle atrakcyjna, ciekawa i godna polecenia impreza.
Jestem przekonany, że podobnie jak w latach poprzednich, stawimy się licznie na starcie i powalczymy na falenickich wydmach o jak najlepsze lokaty.
P O W O D Z E N I A !
KS ENTRE.PL Team

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze starty-2011

Powodzenia w Falenicy. Ja jutro nie dam rady być w Warszawie, ale jeśli w niedzielę rano będę już na miejscu, to prawdopodobnie potruchtam wraz z ZiMnaR-owcami.

Nasze starty-2011

Jak by ktoś chciał mi towarzyszyć w samochodzie, albo mnie zabrać...to służę swoja osobą. Najbardziej boje się, że nie trafię na miejsce...
Jadę z Ursynowa.
Maraton Warszawski -...

Nasze starty-2011

No to miło było. Was spotkać. I pobiec sobie przyjemnie. Podłoże najszczęśliwsze nie było, ale dało się biec. Bardziej przeszkadzali dublowani osobnicy, ale z tym się nie da nic zrobić na tak wąskiej trasie. Udało się pobiec ponad półtorej minuty lepiej niż dotychczas na tej trasie. Nice :D
Pozdrawiam. 8)

PS. Już chyba pisałam, że coraz bardziej lubię biegi górskie...
Maraton Warszawski -...

Nasze starty-2011

To prawda. Dom biegla jak gazela, bardzo bardzo ładnie! i miała rewelacyjny wynik, wyprzedzila nawet kolegow klubowych, chyba tylko Oursowi sie udało stawic czolo!
Wielkie brawa, Dominiko!
[url]...

Nasze starty-2011

GratulacjeDOM. Ja niestety byłam w innym miejscu i całkiem innych, smutnych dla mnie okolicznościach :( Pozdrawiam i być może do zobaczenia na Chomiczówce
Bieganie uzależnia...

Nasze starty-2011

Donosze... a co :) ... ze PiotrekMarsysin triumfowal dzis w pierwszym etapie ZiMNaR'a. Brawo Piotrze.

PS. Oczywiscie biegl w kosciolkowej bluzie Entre.pl

Nasze starty-2011

Falenica jak zwykle super choć podłoże rzeczywiście sprzyjające mało...Sylvia mam nadzieję, że Twoja noga jest już w porządku i nie zakończyło to się niczym poważnym...
pozdrawiam ciepło :D
ja chomiczówkę raczej odpuszczam- jakoś to bieganie z milionem zakrętów pomiędzy blokami mnie nie zachęca...
Jesli chcesz byc...

Nasze starty-2011

Donosze... a co :) ... ze PiotrekMarsysin triumfowal dzis w pierwszym etapie ZiMNaR'a. Brawo Piotrze.

PS. Oczywiscie biegl w kosciolkowej bluzie Entre.pl

Wielkie brawa, Piotrku! Super!
[url]...

Nasze starty-2011

PS. Już chyba pisałam, że coraz bardziej lubię biegi górskie...
A ja od biegów górskich bardziej lubię góry, dlatego cztery dni spędziłam w Tatrach Wysokich: raki, liny, czekany, lawiny. Było git, choć trochę hardcore.

Gratuluję górskim biegaczom!
Być może następnym razem dołączę, o ile znów nie popędzę w bardziej górskie rejony. Co bardzo możliwe, bo w tej szarej i odwilżowej rzeczywistości dlugo wysiedzieć się nie da.
KS ENTRE.PL Team...

Nasze starty-2011

ufff, dobrze ze nie zerwalem sie rano w sobote na start w Falenicy - pierwszy raz bym przegral na tej trasie z kobieta ;))). Dominika - czym nas zaskoczysz w pelni sezonu i formy? :).

Wogole nie chce mi sie ostatnio startowac na zawodach. Chomiczowka odpada - od lat bojkotuje najnudniejszy bieg w Warszawie i okolicach. Falenica i Kabaty - mam uraz do szybkiego biegania na trudnym podlozu, nie chce ponownie sobie czegos skrecic. Wyglada na to, ze spotkamy sie dopiero w ostatnia niedziele marca....

Nasze starty-2011

Gratuluję udanych startów, W szczególności słowa uznania dla wyczynu Dominiki i dla Piotrka za ZiMNaR.

Sylwi dziękuję za przygotowanie i podesłanie relacji z Falenicy i zdjęć. Do poczytania TUTAJ

Nasze starty-2011

Nie wiem czy tylko u mnie, ale troche zdjecie zaslania tekst - proza wysokiej wartosci literackiej, jak zawsze u mnie... :wink:
[url]...

Stronę wygenerowano w 0.235 sekundy.

do góry