emo ciągły w warszawie

chciałbym prosić o rekomendację gdzie w Warszawie można pobiegać bieg ciagłby z oznaczonymi kilometrami - może być pętla lub zmierzony odcinek 1-2 km. Niestety mam dość ograniczony czas treningu bo albo przed 8.30 albo po 18 i to najlepiej niedaleko od Pl. 3 krzyży.
Podobno na AWF jest 500 metrowa bieżna żużlowa ale czy dostępna dla wszystkich?
pomocy ;)
mk
Cervelo Mafia ;)...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

ciągły w warszawie

Agrykola może była by dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Bieżnia tartanowa 400 m, wstęp bez ograniczeń 8)

ciągły w warszawie

Jeżeli bieżnia (400 m), to tartanowa i na Agrykoli (przy Trasie Łazienkowskiej). Jest dostępna dla wszystkich i z dużo bliższym dobiegiem/dojazdem od Pl. Trzech Krzyży niż AWF:
maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&sadd...019112,0.038495&z=15

Inne miejsca z oznaczeniami kilometrów znam, ale po praskiej stronie lub daleko od wskazanego przez Ciebie punktu.
Pozdrawiam Renata
...

ciągły w warszawie

dziękuję bardzo za podpowiedzi. agrykola to dobry wybór chociaż zaczał się tam remont bieżni ale moze się dadzą przekonać. W ostateczności w łazienkach coś wymierzę i pobiegam
Cervelo Mafia ;)...

ciągły w warszawie

Dobrym miejscem jest alejka dookoła kanałku obok kortów i stadionu Legii. Na drzewach jest oznaczenie dystansu. Zaczynając od Myśliwieckiej, biegam w lewo. Są dwa oznaczenia 1km (na drzewach po lewej stronie alejki) w odstępie 10m. Prawda leży pośrodku :wink:
Bieganie jest...

ciągły w warszawie

chciałbym prosić o rekomendację gdzie w Warszawie można pobiegać bieg ciagłby z oznaczonymi kilometrami - może być pętla lub zmierzony odcinek 1-2 km. Niestety mam dość ograniczony czas treningu bo albo przed 8.30 albo po 18 i to najlepiej niedaleko od Pl. 3 krzyży.
Podobno na AWF jest 500 metrowa bieżna żużlowa ale czy dostępna dla wszystkich?
pomocy ;)
mk

Mozna tez wziac pod uwage stadion boczny na skrze. 500m okrazenie. Wg mnie najlepsza opcja w tej czesci Warszawy poza Agrykola.

ciągły w warszawie

Dobrym miejscem jest alejka dookoła kanałku obok kortów i stadionu Legii. Na drzewach jest oznaczenie dystansu. Zaczynając od Myśliwieckiej, biegam w lewo. Są dwa oznaczenia 1km (na drzewach po lewej stronie alejki) w odstępie 10m. Prawda leży pośrodku :wink:

Ile w takim razie mierzy odcinek dookoła tego kanałku, o którym piszesz?, wczoraj tam biegałam ale oznaczeń nie zauważyłam, mam spore minusy... hi hi hi.... Aha, Agrykola w remoncie do 30.04.10.

ciągły w warszawie

Ile w takim razie mierzy odcinek dookoła tego kanałku, o którym piszesz?, wczoraj tam biegałam ale oznaczeń nie zauważyłam, mam spore minusy... hi hi hi.... Aha, Agrykola w remoncie do 30.04.10.

Ok. 1200 m. OZnaczenia sa lepiej widoczne (wg mnie), jesli biegniemy wokol kanalku w lewo, tak jak na biezni.

ciągły w warszawie

Najlepiej spotkać się z kimś, kto pokazałby ci które to oznaczenia. Wiele osób je robiło i niektóre są niemal obok siebie. Jeślibyś zaczynał od Myśliwieckiej w stronę Wisłostrady to zaczynasz w miejscu, gdzie na drzewie po lewej stronie jest namalowana biała strzałka. A pierwszy km miniesz już poo drugiej stronie kanałku. Są tam dwie jedynki namalowane na biało, na drzewach, po lewej stronie. Właściwa jest ta podkreślona cyfra. Jak chcesz to jeśli biegasz w Biegu Konstytucji 3 Maja, mogę ci je pokazać np. po zawodach (o ile da radę tam w ogóle pobiegać) :)
Bieganie uzależnia...

Stronę wygenerowano w 0.205 sekundy.

do góry