emo Nasz serwis www

Nasz serwis www

20 sierpnia. Dzisiaj dostałem informację, że dostanę plac na strefę zmian i nikt mi nie będzie przeszkadzał ale w zasadzie od dawna wiem też, że nikt nie pomoże. Cóż w tym roku będzie skromniej, ale będzie, bo chcę żeby było. Oficjalne info będzie wkrótce w nowym wątku.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasz serwis www

Piotrek, Habdzinman to bardzo dobra impreza.

Nie rozumiem tylko dlaczego piszesz o tym, że nikt nie pomoże w organizacji Habdzinmana, przecież całe ENTRE aż pali się do pomocy. Przypomina mi się anegdota, która kończy się słowami Najwyższego: "Daj mi szansę i wykup los".
byłem dawniej...

Nasz serwis www

Każdy czyta to co chce przeczytać. ;)
Nie chciałem chwalenia Habdzinamna, tylko zwróciłem uwagę na fakt, że zawody, w których uczestniczyłeś w zeszłym roku w Habdzinie, miały jeszcze lepiej opracowane wyniki niż te we Frydmanie.
Co do przygotowania tegorocznej edycji, to nie ująłem tego precyzyjnie, ale wydawało mi się, to zrozumiałe z kontekstu, że chodzi o pomoc lokalnych samorządów. W ubiegłych latach bardzo pomagały organizacyjnie, a teraz miałem spory problem nawet z pozyskaniem terenu placu zabaw na strefę zmian.
Oczywiście każdy członek naszego klubu, który zechce pomóc będzie witany z otwartymi ramionami. ;)

Nasz serwis www

Poporszę o dodanie wyniku z Warszawy i z Falenicy 4 (moja życióweczka falenicka;)
Maraton Warszawski -...

Stronę wygenerowano w 0.230 sekundy.

do góry