emo Nasz serwis www

Nasz serwis www

W galerii pojawiła się mini relacja ze spotkania opłatkowego ET.
Wcale nie taka "mini" 8) . Dzięki :) . Miło wrócić do tego wieczoru.
KS ENTRE.PL Team...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasz serwis www

Oprócz wrażeń natury estetycznej i niewątpliwych trudności związanych z oglądaniem zbyt wielu zdjęć z moją podobizną wspomnianej galerii poczyniłem następujące spostrzeżenia:

- Deck, Ty się marnujesz, łapiąc na luzie 5 dolnych progów naraz :!: następnym razem...

- G0sienka spróbuję włączyć do mojej bazy akordowej chwyt ze zdjęcia 44 :)

Nasz serwis www

- G0sienka spróbuję włączyć do mojej bazy akordowej chwyt ze zdjęcia 44 :)
A to jest chwyt G/F: 3 3 0 0 2 2

Jeszcze przy tej piosence 2 fajne:
e7/9+: 3 3 0 2 2 0
e9+: 3 0 0 2 2 0

Pozdrawiam,
Gosia 8)
sercu bliski Beskid...

Nasz serwis www

- Deck, Ty się marnujesz, łapiąc na luzie 5 dolnych progów naraz :!: następnym razem...

a to nie koniec moich mozliwosci w tym temacie :wink:
kto sobie biega, ten...

Nasz serwis www

a to nie koniec moich mozliwosci w tym temacie :wink:

Deck jest lepszy od Małysza, bo on nie radzi sobie nawet z jednym progiem...

Nasz serwis www

Ze świeżą głową powróciłem do tematu i chyba jednak stosowałem to rozwiązanie właśnie w przechodzeniu z czystego G do e. Trochę inaczej to łapię, więc było to dla mnie wizualnie nowe. Zastanawia mnie nazewnictwo z którym jestem nieco na bakier. Dlaczego G/F? Przecież w basie jest fis, czy jak kto woli F# (w tej chwili większość akordów rozpoznaję raczej brzmieniowo).

A wszelkie rozważania na temat e również lubię, jest tam nieco możliwości :)

Nasz serwis www

Ze świeżą głową powróciłem do tematu i chyba jednak stosowałem to rozwiązanie właśnie w przechodzeniu z czystego G do e. Trochę inaczej to łapię, więc było to dla mnie wizualnie nowe. Zastanawia mnie nazewnictwo z którym jestem nieco na bakier. Dlaczego G/F? Przecież w basie jest fis, czy jak kto woli F# (w tej chwili większość akordów rozpoznaję raczej brzmieniowo).
Ja sie na tym nie znam, to moj znajomy pisal ;)

Gosia 8)
sercu bliski Beskid...

Nasz serwis www

Dlaczego G/F? Przecież w basie jest fis, czy jak kto woli F# (w tej chwili większość akordów rozpoznaję raczej brzmieniowo).

Co brzmieniowo rozpoznajesz ?
Nie mam gitary i nie moge sie temu przyjrzec.
Ale na zdrowy rozasdek nie robi sie chyba akordow w ktorzch bas jest pol tonu ponizej tonacji akordu wiec moze Ci sie wydaje, ze to Fis ? :D

A wogole to na tych zdjeciach to wszysko wyszlo strasznie ......."poetycko". .......Az za bardzo :wink:

Nasz serwis www

Co brzmieniowo rozpoznajesz ?

Chciałem napisać, że nie jestem aktualnie biegły w zapisie akordów, a rozpoznaję je na słuch.
Nie mam gitary i nie moge sie temu przyjrzec.

Patrz zdjęcie 44 :)
Ale na zdrowy rozasdek nie robi sie chyba akordow w ktorzch bas jest pol tonu ponizej tonacji akordu wiec moze Ci sie wydaje, ze to Fis ? :D

Jednak sie robi, ale z reguły jako taki akord przejściowy np. z G do e. To, co Gosia zapisała jako G/F to jest czyste G-dur z obniżoną o pół tonu 6. struną basową, na drugim progu czyli Fis. Przecież tonacja G posiada jeden krzyżyk gdzie podwyższa się F-->Fis.
A wogole to na tych zdjeciach to wszysko wyszlo strasznie ......."poetycko". .......Az za bardzo :wink:

Przyczyniły się do tego akustyka i ściany TeaArtu ;) A poza tym taka jest aktualna ewolucja ET - od zawodowstwa do poezji, czy mamy się tym smucić? ;)

Nasz serwis www

Właśnie recytuję fragment Hamleta.
W oryginale.

Zamiast czaszki trzymam talerz bo tylko to było dostępne.

Stronę wygenerowano w 0.406 sekundy.

do góry