emo Nasz serwis www

Nasz serwis www

Na naszej stronie ukazała się tym razem bezzdjęciowa (ale plastyczny opis wyjaśnia wszystko), krótka relacja Suchego z 3. Półmaratonu Świętych Mikołajów , jaki odbył się w minioną niedzielę w Toruniu.

Jedno zdjęcie redakcji ET udało się zdobyć. Dołączylismy już je do opisu trasy.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To MY jesteśmy...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasz serwis www

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hej suchy jak to jest :?:
Gdzies czytalem Twoja wypowiedz, ze zawody biegasz bez pulsometra, a tu widze WearLink dumnie zawieszony na piersi :lol:
...

Nasz serwis www

Z opóźnienie, za co przepraszam uczestnika zawodów i jednocześnie autora tekstu, zamieszczamy w aktualnościach serwisu ET relację z zawodów psich zaprzęgów zaliczanych do Pucharu Polski Dryland "Wilcze Echa 2005" rozegranych w Lublincu k/Częstochowy

www.team.entre.pl/index.php?str=aktualnosci&id=82

www.team.entre.pl/index.php?str=artykuly&id=18

Nasz serwis www

Hej suchy jak to jest :?:
Gdzies czytalem Twoja wypowiedz, ze zawody biegasz bez pulsometra, a tu widze WearLink dumnie zawieszony na piersi :lol:

bo tak jest, jak sie scigam, to nie zakladam pulsometra :D jak traktuje start w zawodach jako trening albo okreslenie aktualnego poziomu to pulsometr jak najbardziej :)
To MY jesteśmy...

Nasz serwis www

Deck.
Dzięki za relację. Czyta się ją z zapartym tchem i mimo świadomości oszałamiającego trudu, jaki włożyłeś w zdobycie tak wyśmienitego miejsca ... ze spuszczoną głową muszę się przyznać, że nie mogłem powstrzymać cienia uśmiechu, zwłaszcza przy szalenie motywujących wyobraźnię opisach "błotnych walk" z Negrą :)

Miałem okazję podziwiać zdobyte trofea 8)
Gratuluję :!:
MiŚ...

Nasz serwis www

Deck, fajowski tekst, fajna impreza, fantastyczny wynik, sympatyczny piesek, rewelacyjny maszer. Zazdroszczę przeżyć i tylko ta psia pogoda jaką tam mieliście troszkę mnie pociesza.

Nasz serwis www

Nie wiem, czy warto zakładać nowy wątek, to może tu - Wojtku, nie otwierają mi się załączniki. Mógłbyś wysłać je na - może tu się otworzą.
Pozdrawiam, Jola

...

Nasz serwis www

Jolu oczywiście, że mogę wysłać, choć prawdopodobnie nie możesz otworzyć tylko dlatego, że plik nie jest powiązany z programem. Do otwierania pliku potrzebna jest przeglądarka internetowa, u mnie się otwiera na IE.

Nasz serwis www

ciesze sie, ze te kilka pospiesznie skleconych zdan spodobalo sie szerszemu gronu odbiorcow :wink:
Co do pogody, to wiecie, jakie zawody tak pogoda :D
kto sobie biega, ten...

Nasz serwis www

Deck, przeczytałam!!! Super! Ja miałam tylko raz przyjemność biec z pieskiem - 20 km z jamnikiem szorstkowłosym. Kiedyś już o tym pisałam.
Twoja opowieść bardzo mi się podobała - trochę znam wyżły (sama miałam setera irlandzkiego - ale on błoto i wszelkie bajora uwielbiał). Zdecydowanie bardziej odpowiada mi psychika myśliwskich niż obrończych czy stróżujących.
Ale na mecie miałeś trochę zagwozdki! Fajnie musiałeś się czuć, gdy okazało się, że jednak z tymi rywalami wygrałeś!
Pozdrawiam, Jola

...

Nasz serwis www

No musze ci Ojla powiedziec, ze czekanie na mecie ze wzrokiem wpatrzonym w zegarek i czekanie, czy przeciwnik zdazy czy nie jest ciekawym i ekscytujacym wielce zajeciem. :wink: :D
kto sobie biega, ten...

Nasz serwis www

Przed chwilą w dziale "Artykuły" serwisu ET pojawiła się kolejna perła. Autorem tekstu jest znany ekstremalista Jasiekpol, a tematem relacja z zakończonego niedawno EMMET CROSS 4. Autor opatrzył swoje dzieło swojsko brzmiącym tytułem: To tak stara tradycja

Nasz serwis www

W serwisie ET pojawiły sie pierwsze opisy testów sprzętu Adidas.

Do opisów można dotrzeć na kilka sposobów.

1. Poprzez link:
www.team.entre.pl/index.php?str=info&id=25&pod=15
2. Lewe menu: Sponsorzy -> Logo Adidas
3. Zawodnicy -> profil zawodnika testera

Jako pierwsi swoje opisy zamieścili Ours, Zet i Krzysiek.
Wkrótce wprowadzone zostaną kolejne. W najblizszych dniach pojawią się również katalogowe opisy całego zaprezenowanego w serwisie sprzętu Adidas.

Stronę wygenerowano w 0.257 sekundy.

do góry