emo Nasz serwis www

To jest nowy wątek, w którym można zgłaszać uwagi i dyskutować na tematy związane z funkcjonowaniem naszego serwisu, zarówno kwestie merytoryczne, jak i czysto techniczne. Mile widziane dobre pomysły na uatrakcyjnienie naszych stron.

W końcu zabrałem się do roboty. Uzupełniłem trochę wpisów, założyłem Bynowi oddzielną stronke na jego produkcję:

http://www.team.entre.pl/index.php?str=info&id=18

w dziale Fun Club pojawił sie pierwszy wpis:

http://www.team.entre.pl/index.php?str=info&id=4

a teraz czekam, abyście jeszcze raz przejrzeli witrynę i zgłosili uwagi dotyczące braku istotnych zapisów, błędów itp.
Co do nowych zdarzeń, to prosze o przesyłanie materiałów, które według Was powinny znaleźć się w naszym serwisie (opis zawodów w których będziemy starować, listy startowe, wyniki, relacje, zdjęcia itp.) na adres pisząc w tytule: Materiał na www. To ułatwi mi posortowanie wiadomości. Dostaję codziennie co najmniej kilkadziesiąt e-maili, nie licząc reklamówek Viagry. Bywa, że czasami coś przeoczę.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasz serwis www

Odświeżam temat. Na stronie pojawiają się różne nowości. Myślę, że warto w miarę możliwości o tym informować w niniejszym wątku.

Na stronie "zawodnicy" pojawiły się Beata, Ojla i Renata (bardzo ciekawe teksty), warto również zajrzeć do strony Dominika, bo coś tam się zmieniło.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne strony naszych nowych zawodniczek 8)

Nasz serwis www

Te wyniki nie są chyba dobre, przynajmniej jeśli chodzi o mnie i o g0sieńkę. Według naszych pomiarów g0sieńka miała 57 minut a ja 57:11. Może trzeba to zgłosić Alinie. Dominik biegł z nami do 5,5 kilometra (rozgrzewka) po czym z prędkością bolidu pognał do przodu!
Pozdrawiam, Jola

...

Nasz serwis www

Ja bym się aż tak nie przejmował tą pomyłką, może Wasz pomiar był niedokładny?
A z Dominikiem to już się zgubiłem, myślałem że był znacznie przede mną i zdobył dodatkowo kategorialne pudło.

Nasz serwis www

Fakt, notka biograficzna w drodze... ;)

Jak zwykle na mecie zapomnialam wylaczyc stopera. Wiem, ze bylo cos w okolicach 57', ale nie spodziewalam sie ze az 56:12. Bardziej wierze Twoim pomiarom Jolu, a z nich tez nie wynika ten czas. Dziwne...

A do 5,5km biegl z nami Bartek.

Gosia 8)
sercu bliski Beskid...

Nasz serwis www

Bartek?! Mialam wrażenie, że to Dominik z nami gadał! Ze djęć Andrzeja wynika, że Dominik był na mecie przed Szymonem Drabczykiem. W wynikach nie znalazłam również Bogusława Mamińskiego, który na zdjęciach jest. Poza tym, tyle to ja się na pewno nie pomyliłam w pomiarze, bo stoper wyłączyłam w porę a między mną a Gosieńką nie było nikogo. Zatem dla nas pasują te czasy 57:00 i 57:10 (o tę jedną sekundę to mogłam się pomylić).
Pozdrawiam, Jola

...

Nasz serwis www

Bartek?! Mialam wrażenie, że to Dominik z nami gadał!

To może jednak miałyście lepszy czas, bo zdaje mi się, że Dominika widziałem wciąż przed sobą, a Bartka mijałem gdzieś około 1 kilometra. A może my razem biegliśmy? :)

Nasz serwis www

Po prostu z Dominikiem gadalyśmy przed biegiem i tak mi się utrwaliło. Niestety te lepsze czasy to jeszcze przed nami :D .
Pozdrawiam, Jola

...

Nasz serwis www

Tak czy owak, wygląda na to, że wszyscy byli dość zmęczeni :roll: - i to zapewne tłumaczy problemy z identyfikacją znajomych osób na trasie biegu :wink: :D .
Chyba kojarzę Bartka, jak mnie również wyprzedzał, ale przyznam, że w pierwszej chwili też myślałam, że to Dominik :oops: :) . No, ale ja przynajmniej z nim nie rozmawiałam, a wnioskowałam jedynie po wyglądzie pleców :wink: .
KS ENTRE.PL Team...

Nasz serwis www

Ala napisała: "sprawdziłam wyniki i zapisy zawodników w Waszej czasewej okolicy, i "niestety":) macie obie koleżanki wpisany dobry czas, zgadza się kolejność i karteczek i wpisów numerów na liste. No to się cieszymy:) .Dominika dopiszemy."

Ale mnie to jednak nie przekonuje.
Pozdrawiam, Jola

...

Nasz serwis www

Tym samym Dominik zepchnął mnie w pole szczęśliwej trzynastki... :)

Na naszej stronie ukazała się tym razem bezzdjęciowa (ale plastyczny opis wyjaśnia wszystko), krótka relacja Suchego z 3. Półmaratonu Świętych Mikołajów , jaki odbył się w minioną niedzielę w Toruniu.

Nasz serwis www

Na naszej stronie ukazała się tym razem bezzdjęciowa (ale plastyczny opis wyjaśnia wszystko), krótka relacja Suchego z 3. Półmaratonu Świętych Mikołajów , jaki odbył się w minioną niedzielę w Toruniu.

Jedno zdjęcie redakcji ET udało się zdobyć. Dołączylismy już je do opisu trasy.

Stronę wygenerowano w 0.226 sekundy.

do góry