emo Polmaraton Warszawski 2010

Polmaraton Warszawski 2010

Pozwole sobie troche uporzadkowac powyzsza rozmowe :).

Przede wszystkim, proponuje utworzenie jednej druzyny entre.pl, w ktorej beda zgloszeni wszyscy klubowicze bioracy udzial w polmaratonie. W zeszlym roku bylismy bliscy popelnienia bledu i niewlasciwego doboru osob do druzyny. Ja zostalem do pierwszego skladu dopisany jakos w ostatniej chwili juz, i okazalo sie ze to moj czas byl brany jako 3 meski wynik do klasyfikacji druzynowej.

Zglosimy jedna druzyne - unikniemy dyskusji pt. "nie wiem, czy trafie z forma, wiec moze lepiej bym w drugim zespole".

Po drugie - kto biegnie. Dotychczas zrozumialem, ze biegna:

- Filip
- Wojtek
- Rafal (?) (jak bedzie trzeba, to pomoge Ci szukac butelek ;) )
- Bartek

Beata prezentuje stanowisko niepewne i sprawnie unika deklaracji :). Jesli to moze pomoc, to wezme na siebie dostarczenie do Beaty petycji na wyczerpanym papierze (wciaz chyba jestem jednym z nowszych i mlodszych czlonkow stowarzyszenia ? ). Prosze tylko o przygotowanie stosownej petycji.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Barti, ująłeś mnie - jak zwykle zresztą. A już byłam zdecydowana napisać, że jestem więcej niż potencjalnym, ale niepewnym składnikiem drużyny - jestem składnikiem zdecydowanie niepewnym.
A teraz znów nie wiem ...

Poczekajmy może na decyzję Ważnych Osób.
KS ENTRE.PL Team...

Beato, myślę że w tej chwili nie masz już wyjścia ;) Jesteś bezkonkurencyjna :) A śniegi, nawet jeśli nie stopnieją, to będą wszystkim przeszkadzać w równym stopniu.
Ja mam akurat termin na 28 marca, także jest jakaś szansa, że równolegle rozegram inny bieg ;)
Maraton Warszawski -...

Ja na razie nie zadeklarowałem się, że biegnę. Po prostu dołączyłem do dyskusji, bo to jedyny wątek na którym coś się dzieje. Zresztą czy to ma jakieś znaczenie czy ja pobiegnę? Ileż ja mogę nabiegać? Forma niepewna w takim samym stopniu jak pogoda w lutym.

Dopóki nie mamy mocnej dziewczyny w składzie (vide Beata) to chyba nie ma sensu montować składu, bo i tak nas nie sklasyfikują.

A w kontekście "butelek" to skoro to jest ważny start dla klubu to może wzorem Ekidenu, klub pokryje startowe z góry. To byłby gest
:wink: No ale tu musiałby się wypowiedzieć Zarząd i to w pełnym składzie z Sekretarzem i Skarbnikiem włącznie :lol:

A może zmontujemy ekipę na Berlin/Poznań/Pragę. Tam nas jeszcze dużą grupą nie widzieli?
Zmiany, zmiany,...

Podczas wieczornego treningu rozmyslalem nad sprawami roznymi. Doszedlem do wniosku, ze dyskusje strategiczne stosowniej bedzie prowadzic w zamknietym gronie. Za chwile zaloze zakonspirowany watek we wszystkim nam znanym miejscu ;).

Jesteś bezkonkurencyjna :)
Nie, nie jestem i dajcie już z tym spokój.
Pożartowaliśmy, wystarczy, a ja mam tradycyjnie inne Ważne Sprawy, niż jakieś tam biegi. Swoje już wybiegałam i może nigdzie już nie wystartuję.
KS ENTRE.PL Team...

Stronę wygenerowano w 0.212 sekundy.

do góry