emo Polmaraton Warszawski 2010

Co raz blizej do kolejnego polmaratonu warszawskiego W zwiazku z tym pytanie - czy w tym roku zglaszamy druzyne, w jakim skladzie? Czy bierzemy udzial w sztafecie 5x5 ?

Ja zamierzam wziac udzial w polmaartonie.

Barti

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Polmaraton Warszawski 2010

Skład musi być najsilniejszy z możliwych, bo jak było widać na Chomiczówce liczy się każda minuta.

Widziałem jak biegasz ciągły i w mojej opinii masz zagwarantowany udział w składzie! :wink:

Skoro założyłeś wątek tego półmaratonu proponuję abyś został kapitanem drużyny! Chyba nikt nie będzie protestował?
Zmiany, zmiany,...

Ponieważ w składzie drużyny musi być kobieta, proponuję, aby to ona była kapitanem, skoro stanowi conditio sine qua non rywalizacji drużynowej. Reszta to, za przeproszeniem, dodatki.
sport ssie

Laski...

Ponieważ w składzie drużyny musi być kobieta, proponuję, aby to ona była kapitanem.
Ale na ten temat to może jednak owa kobieta wypowie się sama?
Twoje propozycje, Fil, tym razem niewiele mają tu do rzeczy.

To dopiero początek wątku, a już robi się ciekawie.
KS ENTRE.PL Team...

Dlatego proponuję, a nie autorytarnie orzekam. Zresztą nie wiem, dlaczego bierzesz to od razu do siebie.
sport ssie

Laski...

Uwielbiam być posądzaną o to, że coś biorę do siebie.
Do siebie nie biorę nic - wypowiadam się w szerszym kontekście - jako samozwańczy rzecznik i prowokator (pewnie powinnam napisać rzeczniczka i prowokatorka).
KS ENTRE.PL Team...

Podoba mi sie pomysl Rafala, jak rowniez Filipa. Zaluje, ze nie jestem kobieta i nie moge pogodzic obu rozwiazan.

Mozemy natomiast przyjac zalozenie:
Pierwsza kobieta, ktora sie zglosi do druzyny, zostanie jej kapitanem.

Mozemy rowniez poczekac, az glos zabiera Wazne Osoby. Na te chwile mamy zatem rozne warianty myslenia. Z obustronnoscia pozytywna, wybierzmy najlepszy.

p.s.
Temperatura rosnie rownie szybko, jak wartswa sniegu na moim parkingu dzisiaj...

Podoba mi sie pomysl Rafala, jak rowniez Filipa. Zaluje, ze nie jestem kobieta i nie moge pogodzic obu rozwiazan.
Jestem kobietą, ale raczej nie zamierzam godzić (tu) żadnych rozwiązań.
Mamy zatem cztery zbiory rozłączne.

Jeszcze należałoby zapytać, kto z wypowiadających się, oprócz autora wątku, w ogóle biegnie PW?
KS ENTRE.PL Team...

Ja biegnę. Nie jadłem, nie piłem, pracowałem po 20 godzin na dobę i uciułałem na opłatę startową. Dobrze, że Jodła poluje i mogła sama się wyżywić.
sport ssie

Laski...

Półmaraton mnie prześladuje, nie mogę przestać o nim myśleć.
Właśnie w mojej skrzynce mailowej wylądował newsletter.
Gdybym pobiegła, byłabym "Kobietą 2010".
Chyba od dziś zacznę zbiórkę.
KS ENTRE.PL Team...

Ja liczę na pomoc. Mnie również nie stać na opłatę startową.
Jakbym się załapał do zwycięskiego składu to w rocznym horyzoncie mógłbym liczyć na zwrot z klubu, ale w tym czasie to zjadłyby mnie odsetki.
A jakbym się nie załapał do zwycięskiego składu (w ostatnich miesiącach słabo biegam) to byłaby już totalna bryndza...

Może zacznę zbierać butelki lub złom?
Zmiany, zmiany,...

Fajnie Barti, że założyłeś temat. Chciałbym wystartować, ale jeszcze nie wiadomo czy do czegokolwiek się w tym sezonie przydam jeśli chodzi o wyniki. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że będę musiał wyjechać za granicę w tygodniu przed półmaratonem, niestety nie wszystko układa się tak jakbym chciał.

Stronę wygenerowano w 0.275 sekundy.

do góry